|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
22.1.2020 14:32:37   
Anaina
Pozdravljene punce.


Sama sicer nisem julijka ampak sem že čisto pri koncu in pričakujem punčko.  Imam pa kar nekaj poletnih oblačil za fantka še od ta prvega. Št. 56, 62 in 68. Oblačila so lepa in ohranjena po večini nošena pri enem otroku, potrebno jih je edino preprat. V kolikor bi katera želela in je iz štajerskega konca ji oblačila z veseljem podarim saj mi je res škoda da mi zunaj stojijo. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Julcki2020
22.1.2020 16:39:34   
Metka234
Hvala za idejo Mac! :)


Ja baby boom 2020 😄
O ze cutite brce. Zakon. Jaz sploh ne vem kako naj bi se to cutilo ☺ Se mi pa trebuh vsak dan veca, v zadnjem tednu se je dvakrat povecal 🙊 
Sem pa dobila povabilo za prvo predavanje za solo za starse za februar. Ve ste ze sle? 
Hehe ja prvic je res tako k ne ves kaj pricakovat. Al pa ene majo prav porodni nacrt. Jaz pojma nimam kako cutis porod in katera pozicija mi bo najbolj odgovarjala. Pac prvic res ne ves, lahko teoretiziras, ampak dejansko pa pojma nimam kaj me caka. Se kar upam na CR mogoce. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Julcki2020
22.1.2020 16:56:45   
Udb
Prvi gibi so zelo podobni premikom po crevesju 🤪 potem je pa to vedno mocneje


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Julcki2020
22.1.2020 17:48:02   
noseča39
Pozdravljena.Jaz sem sicer Julijčka ampak naj bi nosila dečka💙 in bi bila vesela stvari ker jih res več nimam po skoraj 20h letih , bi pa še počakala da bo sigurno potrjeno da je deček pa se potem dogovoriva če ti je prav. Zdaj sem v 15 tednu  v 20 na morfologiji bomo vedeli😁😆.

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Julcki2020
23.1.2020 7:15:08   
MacB

IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Prvi gibi so zelo podobni premikom po crevesju 🤪 potem je pa to vedno mocneje



Pri nas naša to čuti ene 14 dni. A ni bila prepričana, da bi to bil mali. Hvala za ta podatek. user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Julcki2020
23.1.2020 7:16:36   
MacB

IZVIRNO SPOROČILO: Metka234

Hvala za idejo Mac! :)


Ja baby boom 2020 😄
O ze cutite brce. Zakon. Jaz sploh ne vem kako naj bi se to cutilo ☺ Se mi pa trebuh vsak dan veca, v zadnjem tednu se je dvakrat povecal 🙊 
Sem pa dobila povabilo za prvo predavanje za solo za starse za februar. Ve ste ze sle? 
Hehe ja prvic je res tako k ne ves kaj pricakovat. Al pa ene majo prav porodni nacrt. Jaz pojma nimam kako cutis porod in katera pozicija mi bo najbolj odgovarjala. Pac prvic res ne ves, lahko teoretiziras, ampak dejansko pa pojma nimam kaj me caka. Se kar upam na CR mogoce. 

Nisva še dobila...je pa to bila prva stvar, ki sem jo naredil, ko sem videl +. Še isto večer sem poslal mail, kdaj se sploh gre v to šolo. user posted image

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Julcki2020
23.1.2020 7:19:57   
Udb
Šola za starše - lahko da je v Nm pac zanic, ampak razen to, ko smo sli pogledat porodne sobe, ni bilo nic koristnega.


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Julcki2020
23.1.2020 7:46:57   
Bozicka
Jutro vsem, mi lahko kdo pove, ker res ne vem. Se to za solo za stare prijavis? In kje? Mogoce katera hodi na kako telovadbo za nosecke? Hvala in lep dan vsem

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Julcki2020
23.1.2020 7:54:37   
Udb
Pri nas samo prides. Po moje poklici, kamor mislis iti.


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Julcki2020
23.1.2020 13:09:16   
Metka234
Pri nas dobis osebno posto bomo z vabilom. Ampak je za par obcin samo ena ginekologinja. In tudi terminov zato ni veliko. Midva bova sla. Prvo predavanje je po 14. tednu, preostanek pa na koncu spomladi je rekla. Tudi telovadba bo vmes. Je pri nas organizirana zastonj vadba 2 x na teden, ampak jaz imam dovolj aktivnosti ze da grem v sluzbo in gospodinjim. Nimam energije za telovadbo 😄

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Julcki2020
24.1.2020 13:52:06   
MacB
Pri nas je G oz. njena sestra rekla, da ni sile in da prej kot v 7. mesecu načeloma nima smisla hodit na to šolo. Kar se pa tiče telovadbe za nosečke, moja je že prej hodila 3x tedensko na vadbe, pa bi zaj tudi, a je že brez vadbe totalno brez energije oziroma večinoma spi. Tak da trenutno vadba odpade. Je pa G povedala, da gre lahko na vadbo pa seks pa še kaj, šele zaj po 3. mesecu, prve 3 mesece ni smela nič.

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Julcki2020
24.1.2020 15:56:09   
hope2018
Ocitno je res odvisnoo v katerem kraju gres na to solo.... Vem da se nekje narocajo od 20.do 24. Tedna..... Zdaj pa ne vem a to pomeni da bos takrat dobil termin alii paa samo prijave zbirajo pojma nimam bomo videli v kratkem... Jaz bom tako svojo gin. Vprasalaa 6.2. Ko imam pregled kako pa kaj.... Bom pa sedaj s seboj svojega vzelaa da bova skupaj na morfologiji😍😍😍 komaj cakaam da vidim nasga malcka.... Ze kar orng brca.... Je cedalje bolj intenzivno.... Pa see za cutit je ko das roko na trebuscek🤗🤗🤗🤗🤗🤗 zelo lepiii obcutkii po moje res eni izmed najlepsih v nosecnosti.. 😚😚 Macb v katerem tednu sta sedaj? 😊😊😊😊 Kateri. Vozicek imata nagledan? Mutsy?.... Meni je bil ta vsec a ko sem ga v zivo videlaa in kako za nic je tisto prestavljanje kosaree gor in dol se mi je malo zameril... Potem je se prodajalrc rekel da je ful reklamacij na to zaoenjanje odpenjanje kosar.... In sem si premislila.... Sej verjetno se bom do trenutka predno greva kupit se stokrat premislila ampak kaj cmo... Tako je... Haha.... Za imena ste ze kaj gruntali??? Jaz sem za puncke imela ze zbrane za fantkeee pa nimammmm idejeee sploh hihihi.... No pa saj je se za to najvec casa... Ko bo pravi trenutek ga bom izbrala sigurno😂😂


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Julcki2020
24.1.2020 18:27:28   
Bozicka
Hope koliko casa pa ga ze cutis? Jst se nic ne cutim. Sem konec 14 tedna. No pri ginekologinji bi bila danes 14 teden in 5 dni po izracunih iz neta pa ze 15 teden in par dni tako da se sama ne vem tocno😂😂😂. Si kar zgodaj zacutla se mi zdi, kolikor so mi kolegice razlagale so zacutle tam okoli 20 tedna. Sem ze kar malo nestrpna. 
Lp

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Julcki2020
24.1.2020 22:08:37   
hope2018
Ga cutim ze kaksen slab teden... Ampak je zdaj bolj izrazito vse skupaj... Nisem bila prepricana ce je to to ampak zdaj sem.🤗🤗🤗🤗 Se posnela sem danes ker me je ene 10_x_ zapored na istem mestu brcnil haha.... Jaz sem danes 18teden pa 2 dni..... Po zadnji menstruaciji sem 17t2d ampak mislim da bom upostevala tega da sem v 18 tednu saj je mali vecji in zato po tem izracunu dala na morfologijo v 20 tednu.... Ker po zm bom 19. Teden.... Tko da mislim da je to to saj imam tudi datum poroda v materinski prestavljen... Ni nujno da ga vse cutijoo zgodaj men se zdi da bi bilo ze kar cudno ce nebii cutila ze sedaj saj je otrok ze velik 15cm...po nekih klasicnih izracunih.... V tem tednu tako da to je kar vellik zee... Hehehehe.... Pri tebi je res se prezgodaj.... Ko bos najmanj pricakovala bo brcnil😊😊😊😊


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Julcki2020
24.1.2020 23:36:12   
MacB
Hope, zdaj sva v 16 4/7, torej skoraj 17 tednov. Zadnji teden opaža kot da nekaj nežno boža v trebuhu, čeprav sprva ni vedela, a ji kaj po črevah deluje tak al kaj se dogaja, no mali/mala je tako da počasi že aktiven/aktivna. Drugače pa ja, zgleda je od kraja do kraja odvisno glede šole, bomo že, ko bo čas. Imaš pa kar hitro morfološko, pdp imaš 01.7.? Mi smo 10 dni razlike, po pdp smo pa 6 dni razlike. Midva imava točno na 22. teden morfološko.

Mutsy Evo Farmer 2v1 nama je všeč, drugače pa ja, a sta v baby centru v BTC LJ to gledala? Ker pri nama je bil prodajalec tam malo štorast pa ni znal spustit oz nikakor tudi sodelavki ni uspelo spustit ročaja vozička. Ful smotano. Ni ravno dobra reklama. user posted image Kateri voziček vama je bil pol všeč?

Žensko ime imava skoraj 100% že izbrano, moško pa kolebava med dvema. Ampak dobro, do poroda je še dolga.user posted image


Božička, midva bolj upoštevava G, ker je veliko različnih zadev, ki jih internetni izračuni ne upoštevajo. Tako da na slikci poglej kaj piše za starost in tisto upoštevaj. Drugače se tudi nama marsikaj vleče, recimo ta kontrola 03.02. in morfološka 02.3., to se nama zdi še cela večnost do takrat. Po drugi strani pa je nosečnost do tega 17 tedna kar hitro minila. Še prehitro bodo otročički doma user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil MacB -- 24.1.2020 23:40:42 >

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Julcki2020
25.1.2020 8:47:39   
Bozicka
Ja se kar strinjam steboj MacB. Punce in fant😉 ali partnerji hodijo z vami na vse preglede? Meni je ful zanimivo, da mene sestra vedno vprasa kdaj ima tudi partner cas da prideva oba, in to ze od prvega pregleda v 7 tednu naprej. Pri kolegici pa nesme zravn, sele po 20 tednu. Res od vsakega g do vsakega drugace.

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Julcki2020
25.1.2020 10:31:18   
hope2018
Macb prvotno sem imela odp 2.7. Ampak na zadnjem uz mi ga je dobesedno prestavlila v knjizici tudi to zapisala da imam zdaj pdp 26.6. Tako da imam morfologijo po tem novem datumu v 20t in takrat bodo se enkrat pogledali 6.2. Ali je malo se vedno za en teden vecji in ce se je oravilno prestavil datum poroda.... Tako da potem ga ne smejo vec spreminjati....od 20 pa tam do 24. Tedna naceloma delajo morfologijo odvisno kdaj ti dajo datum meni so ga ocitno hitro haha.. Ker bo od zadnjega pregleda takrat 4 tedne minilo... 


Ja meni je bil prvotno vsec mutsy nio ampak po predstavitvii v baby centru lj btc ja....... Sem bila razocarana... Presenetil me je vozicek espiro next.... Ampak na koncu vsega sem se odlocila da se bom en dan zapeljala v maribor v lux4kids trgovino in pogledala vozicek bebetto bresso premium.... 😊 Ta mi je se zdalec najbolj v ucke padel pa se 3 v enem je.... 😁😁😁😁👌👌

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Julcki2020
25.1.2020 11:22:53   
Metka234
Uou, glih zdej boste na 20-ki 😄 Jaz sem danes tocno 15t0d glede na ZM. Bom videla cez 14 eni ali kaj zaostajata/prehitevata 😉 
Moj je bil zraven samo na nuhalni, moja G gladko ignorira partnerje, zato nihce ne hodi zraven 😄 Na morfologijo bova pa sla oba. 
Za fantka imava 2 imeni v ozjem izboru, za puncko je pa ze jasno 😉
Komaj cakam pomlad! 😄 In nase otrocicke!!!! 😄😄


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Julcki2020
25.1.2020 11:42:42   
Bozicka
Meni je ravno vceraj ponoci ( nisem mogla spat ) eno ime svignilo za fanta. Cakam komentar mojega, ampak se ni prebral ker je sel ravno vceraj na Tajsko tako da imam sedaj jst ves ljubi cas😂😂😂. Za punco imam ime od prvega trenutka ko sem si zazelela otroka, evo za fanta nimam pojma😂😂. Punce, ali se katero boli kaj v dimljah. Mene zadnje dni ta kost tako boli. Samo pri hoji, drugace je ok. Tako neprijetno je😛😛


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Julcki2020
25.1.2020 12:07:21   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: hope2018

Macb prvotno sem imela odp 2.7. Ampak na zadnjem uz mi ga je dobesedno prestavlila v knjizici tudi to zapisala da imam zdaj pdp 26.6. Tako da imam morfologijo po tem novem datumu v 20t in takrat bodo se enkrat pogledali 6.2. Ali je malo se vedno za en teden vecji in ce se je oravilno prestavil datum poroda.... Tako da potem ga ne smejo vec spreminjati....od 20 pa tam do 24. Tedna naceloma delajo morfologijo odvisno kdaj ti dajo datum meni so ga ocitno hitro haha.. Ker bo od zadnjega pregleda takrat 4 tedne minilo... 


Ja meni je bil prvotno vsec mutsy nio ampak po predstavitvii v baby centru lj btc ja....... Sem bila razocarana... Presenetil me je vozicek espiro next.... Ampak na koncu vsega sem se odlocila da se bom en dan zapeljala v maribor v lux4kids trgovino in pogledala vozicek bebetto bresso premium.... 😊 Ta mi je se zdalec najbolj v ucke padel pa se 3 v enem je.... 😁😁😁😁👌👌



3v1 se splača samo če vzameš zraven Maxi Cosi ali Cybex lupinico. Drugače pa ne. Ker lupinice, ki so v paketih z vozički so slabo ocenjene. 

(odgovor članu hope2018)
  Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Julcki2020
25.1.2020 13:31:35   
Metka234
Hehe Bozicka, zdaj imas res cas samo zase. Izkoristi ga. 😄 Jaz grem tako z veseljem vcasih ze ob 20h v posteljo, si mislim, da bo kmalu tega konec in si brez slabe vesti privoscim 😄
Mene nic ne boli v dimljah. Verjetno je to normalno in je pri vsaki drugace. Jaz npr. ne morem hitro hodit, hodim bolj po polzje. ☺
Jaz tudi mislim vzet 6v1 komplet pa cao. Pac res se mi ne da kompenzirat pri tako majhni izbiri katera lupinica se pase na vozicek/isofix itd. Pa tudi ne mislimo veliko okrog hodit prve mesece. Eno uro enkrat na teden bo pa ze ok menda lupinica pa kakrsna koli je. Vem da pri necaku ne vem ce so dali enkrat lupinico na vozicek, edino ko so kam morali pac z avtom. 😄

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Julcki2020
25.1.2020 15:51:22   
hope2018
Anonimen..... Jaz tako dobim avtosedez od 0+ tako da ce ze grem kam bom otroka dala v avtosedez..... Kar se tice vozickanja pa ne mislim imeti otroka v lupinici ampak kar v kosari... Tako da tista lupinica je bolj za to ker moras z njo otrokaa v njej nesti iz porodnisnice pa cisto nic drugega.... Ker na splosno pravijo da ni dobro ce je otrok predolgo v lupinici tako da ali bila maxicosi al pa cybex al katera koli druga mislim da je to vse isti smorn tko receno...ker ce nebi dobila avtosedeza potem bi kupila boljso lupinico sigurno...zato po tem takem ne rabim se za to 200 eurov vec dajati se za lupinico... 😁V mojem primeru... Kako boste pa druge vase stvar 😊 vsak zase najbolj ve...midva vem da sva dva ni preucevala tele avtosedeze in lupinice da sva na koncu prisla do te odlocitve... Hehe🤣



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Julcki2020
25.1.2020 20:01:19   
MacB
Bozička, jaz sem šel vsak mesec zraven, edino na en pregled ne, ker do zaj sem bil lahko samo na nuhalni zraven. Ostalo pa čičaj na hodniku in čakaj. Kar se bolečin tiče, mojo malo špikne v spodnjem levem delu trebuha, bojda je to zaradi raztezanja. Bomo povedali na kontroli G pa bomo videli kaj bo rekla.

hope, midva sva bla v luxuryu, imajo nekaj lepih vozičkov a nič posebnega. Če boš pa tam vseeno kupila voziček, pa ne pozabi povedat od kod si, ker ti dajo 5% popust, če si zahodno od Trojan :D dobiš vsaj kilometrino povrnjeno user posted image midva sva šla tudi v Celovec gledat, pa naju nič ni prepričalo, da dava dejansko 700€ za kateri komplet.

Anonimen, se strinjam. Schmid v Celovcu da v 3v1 k njihovi firmi lupinco od maxi cosija.

Pa kar se tiče lupinice, bom raje tiho, ker na koncu vse izpade drugače kot si zamisliš user posted image

Ve se kaj mažete z oljem? Moj najljubši dan je tik pred spanjem, ko se namaže z oljem po trebuhu in prsih. Marsikaj lepega da nosečnost, res je.user posted image

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Julcki2020
25.1.2020 21:03:14   
hope2018
Macb ja saj zato sem pa rekla da moram tja it pogledat v zivo ce me bo. Kaj prepricalo ce ne pa akcija na drugi vozek hehehe.... Drgace pa tudi mene je na levi stranii spikaloo skoz.... Nedolgo nazaj me je prenehaloo in so se zacelaaa natezanja kozee ko se otrocicek da na eno stran trebuhaa  in potem cutis njegaa cisto trd trebuscek na dolocenem predelu... In potem se premakne na drugo stran in tam zategnee... No po mojem je tisto spikanje bilo od raztezanja in od tega da je vedno bil dol v leveem kotuu... Na uz sva se z g. Pogovarjali da je vedno tam ker me vedno spika pa pravi mu ze sede tam... Hehehehe..


Jaz sem. Kupila mandljevo olje sem se namazala drugi dan dobila mozoljckee po celem telesu se pravi po trebuhu in joskah tam kjer sem se namazala.... Potem sem kuoila v tus drogeriji neko kremo za nosecke negovalno je ok.... Ampak se zdaj kar namazem z babx johnsonom oljeem ki mi ocitno najbolj sede... Hihihi

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Julcki2020
26.1.2020 2:43:20   
Metka234
Jaz imam od eucerina olje proti strijam. In se namazem tudi vsak vecer po tusiranju. ☺


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?