RE: Avgustovčki 2020 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


puncka. -> RE: Avgustovčki 2020 (31.3.2020 17:05:54)

Nekam mirno je pri nas tukaj na forumu ja. Jaz nisem v nobeni skupini, ampak zdaj kar ne najdem časa pisat, čeprav sem doma.

Pri meni je počutje stox boljše. Edino hitro se utrudim. Berem kako vse čutite brcike, pa že nekatere septemberke tudi, pa pol kr malo zapaničarim ker jaz še nič ne čutim. Čeprav je to že moja 2 uspešna nosečnost, pa še dva imam v bušiju. Nič čakam naprej, da se oglasita :) 
Ostale ste OK? 




Lolss -> RE: Avgustovčki 2020 (5.4.2020 19:47:34)

Jz že dlje časa čakam da me sprejmejo v 2 skupinah avgustovčki 2020 na fb..pa ni nič.😏


Drugače sem pa končno dobrega počutja, slabosti in utrujenosti so minile 😊 drug teden imam morfologijo, mi je kar grozno jt v zdr.dom v teh razmerah..🙄
Ima katera za sabo že carski rez? Kaj so vam napovedali zdaj pri 2.nosečnosti? Meni je rekla gin.da se to v porodnišnici odločijo ampak da večinoma je spet cr..




LoniRR -> RE: Avgustovčki 2020 (5.4.2020 22:58:00)

Tabalu dobrodosla in cestitke. 


Hm Lolss cudno glede tega da te ne sprejme. Bi mogoce poslala ponovno? Jst sm v eni skupini na FB. In za nove clanice ni bil problem jih sprejeti 🤔. Napisi ji v box sporocilo, da si se vedno cakas, da te ni mogoce spregledala. Puncka upam da ze cutis brcike 🥰. Pri meni ima maraton 🤣🤣🤣. Drugace smo mi vredu. Kr pestro stemle virusom in biti kljub lepemi vremenu bolj kot ne notri ampak bomo potrpeli sam da bojo masi soncki zdravi. Kdaj imate kaj morfologijo. Jst jo imam v torek pa mi je malo grenko ko moj ne more biti poleg ampak upam da bo do avgusta to samo se spomin 🙏




Bibsyy -> RE: Avgustovčki 2020 (6.4.2020 20:53:10)

hyhy. Jst mam tud jutr ja, men bo isto tok neumno, k bom mogla it sama notr. Ze tko je vse turobno, potem pa se to...




puncka. -> RE: Avgustovčki 2020 (7.4.2020 9:52:47)

Jst jo imam cez en teden pa mi je grozno, da moj nemore z mano. Lahko bi nas spustili z maskami in rokavicami, ker sva itak oba zdrava. To je res ena lepa dogodivscina!


Je pa izgleda tle forum kar malo zamru. Jaz nimam fb in mi tudi pac ni vsec, tako da je res skoda da kaj vec ne napisemo tukaj :( 




malamici -> RE: Avgustovčki 2020 (7.4.2020 12:34:06)

Pozdravljene mamice! Pri meni vse ok, zdaj sem uradno na polovici :) vecina oblacil je premajhnih, mal slabse spim ker mi polozaji na boju splooh ne pasejo tako da se kar zvracam na hrbet, da vsaj malo sprostim telo, s prehrano se je normaliziralo (nobenih pozelenj, koncno). Sem pridobila kar nekaj kg, ker sem prej redno trenirala crossfit in zelo pazila pri hrani, potem pa naenkrat drug rezim in seveda se je vse obrnilo :) s tem se bom ukvarjala po porodu. Se poskusam dosti gibat, ampak me precej matrajo kolki, tako da sem bolj pri hoji do 1h..Cez 1 teden imam morfologijo, se res ze veselim. Sprejmem trenutne pogoje in tudi ce bo pri porodu tako jih bom. Sem sama zdravstveni delavec, trenutno na cakanju, in vam povem je zelo neprijetno ko vsi rinejo v ordincije po nepotrebnem, tudi vsi ljudje se ne toliko pazijo, tako da spostujem te odlocitve stroke :) upam, da ste dobro! ;) 




puncka. -> RE: Avgustovčki 2020 (9.4.2020 10:24:08)

Pri nas se mi pa zdi, da se ljudje kar pazijo. Nevem, mogoce se meni to samo zdi. Sicer sem bila samo enx v trgovini od zacetka vsega tega z virusom. Ampak je blo ok. Ljudje so spostljivi. Tudi ko gremo na sprehod po vasi, ni dosti avtov ali ljudi okoli. 
Jaz sem tudi na polovici. Mogoce tudi vec ko polovica zaradi dvojckov, pa se zaenx pocutim super. Ima pa velik vpliv prehrana na pocutje. Ce jem zdravo sem super, cim pojem kaj sladkega, cvrtega, je pa ajejeje.. Zgaga, vse tisci, tako da se izogibam nezdravi hrani. 
Tudi jaz sem bila prej zelo aktivna, zdaj pa grem na krajsi sprehod vsak dan in mi zelo pase. Ce ne grem se pocutim kar bolano. Pa tudi zaradi hcerke morem it, da se tudi ona malo razlaufa :) Nooo pa koncno tudi jaz cutim gibe. V 20 tednu sem ju zacutila. Sicer ju ne locim kateri je kateri, ampak ju cutim 🥰🥰
Druge ste ok? 








Prvic_mama -> RE: Avgustovčki 2020 (9.4.2020 10:37:09)

Sem v 23.tednu in svojo princesko zelo obcutim ze dobra dva tedna. Je zivahna skozi cel dan (vcasih tudi ponoci). Danes sem imela morfologijo in je bilo vse super. Glede hrane imam veliko apetita, predvsem obozujem domace jedi na zlico. Gibam se po zmoznostih, kaksen sprehod, pa razne prilagodljive vaje za noge in zadnjico :)





LoniRR -> RE: Avgustovčki 2020 (9.4.2020 20:45:34)

Ooooo super puncka da koncno cutis. No pri nas morfologija bolj slabo. Otrocek lezal precno in bil obrnjen notri tko da tut slikce nism dubla. V precni legi se tudi spol ne vidi. Upam da bo drugi pregled bolje. Me je pa kljub koroni narocil cez 4 tedne. Mi smo bolj notri. Sem odprla bolnisko konec marca in danes dobila dovoljenje za izhode tko da bomo tudi mi sli sedaj na sprehod vsak dan 🥰





puncka. -> RE: Avgustovčki 2020 (10.4.2020 12:16:54)

Ma z otrockom je drugace vse ok? To je najbolj vazno. Za spol imas se casa zvedet, je pa res da ce si zelis vedet je vsak teden cakanja prevec.Kaj pa mislis, da boste imeli? 😊
Jaz ce primerjam prvo nosecnost in sedaj potekata enako, samo prvi meseci so bli zdaj zelo tezki. Slabost na 10 potenco, hujse pocutje kot prvic, ampak sklepam, da zato ker sta dva. Drugace glede na pocutje bi rekla, da sta tudi zdej puncki, ampak nista 😁




LoniRR -> RE: Avgustovčki 2020 (10.4.2020 22:03:37)



IZVIRNO SPOROČILO: puncka.

Ma z otrockom je drugace vse ok? To je najbolj vazno. Za spol imas se casa zvedet, je pa res da ce si zelis vedet je vsak teden cakanja prevec.Kaj pa mislis, da boste imeli? 😊
Jaz ce primerjam prvo nosecnost in sedaj potekata enako, samo prvi meseci so bli zdaj zelo tezki. Slabost na 10 potenco, hujse pocutje kot prvic, ampak sklepam, da zato ker sta dva. Drugace glede na pocutje bi rekla, da sta tudi zdej puncki, ampak nista 😁



Jaaa hvala bogu je vse OK in to mi je edino pomembno.  Glede spola pa jaz itq nocm vedeti do poroda. Moj so zeloo zeli in sem hotela zaradi njega izvedeti (na listek bi mi napisal tako da jaz nebi izvedela). Ves poln pricakovanj kaj bomo imeli sem ga mogla razocarati 😭.  Jst ze od starta ko se nisem vedela da sem noseca sem imela nekje v podzavesti da ce bom noseca da bomo zihr fantka imeli. Nvm ali je to tok mocna zelja ali pa imam tako mocn 7 cut. Pri prvi je bilo isto. Ko sem pri prvi nardila test in je bil pozitiven sem rekla mojmu da bomo imeli trmasto babo. Pa mi je v 16 tednu na hitro UZ nardila in rekla da bo mogoce fantek pa enostavno mi ni slo. Nisem se mogla povezati in cutla sem da ni to to. Enostavno sem bla prepricana v puncko in res imamo trmasto bikico. Zdaj pa nvm ampak isti obcutek mi pravi fantek. Pa ze pri prvi sem v 25.tednu placala pregled da smo spol izvedeli in tokrat bo isto. Nimam srece in ze zrd tega sem v štartu  rekla mojmu da je cist vsejn ce se pustim presenetiti. Oooh zanimivo, da ne bojo same punce. Kaj pa si cutla da bosta?. Hm pa to sta dvojajcna a ne? Pri meni je ta nosecnost cist kontra. Tut brca me noro v primerjavi s prvo. 




puncka. -> RE: Avgustovčki 2020 (11.4.2020 13:33:32)

Prvic mama super, da delas vaje za telo.. Jaz bi tudi ampak me zadnje dni nekako cudno spika trebuh, pa se moram prav pocuvat, da ne hodim prevec okoli.. Upam, da bo ok ko bom bolj pocivala.


Bodoca mamica ooo ma kako lepo, da ne zelis vedet do poroda.. Jaz mislim da ne bi mogla zdrzat.. Sem prevec radovedna in moj tudi :) 
Jaz ne za prvo ne za zdaj nisem vedela kaj bo.. Pac nemorem rect da sem vedla da bo puncka ali fantek.. Prvo sem si zelela puncko in smo jo tudi dobili. Zdaj sem se tudi bolj nagibala k puncki, zaradi tastarejse.. Ker si je ona zelo zelo zelela puncko.. Ampak ko sem zvedla da so dvojcki mi je blo vseeno, samo da bi slo vse ok do konca. Zdej mamo dva fantka.. Sta pa enojajcna, tako da bosta po izgledu enaka.. Po karakterju pa bomo vidli 😊Glede nosecnosti sta pa zelo podobni.. Edino vec mi je slabo delalo, tezja mi je nosecnost kot v prvo.. Je pa res da je od prve nosecnosti ze 6 let.. Mogoce tudi ta faktor kej vpliva😋😋
Kolko pa je stara tvoja puncka? 




metmaris159 -> RE: Avgustovčki 2020 (13.4.2020 6:23:17)

Hej punce. Da vas malo pozdravim. Kak ste? Tudi mene je ravno danes ringaraja spomnil da bi imela že 23 tednov. No pa jih bo zdaj dejansko komaj 12. Malo zaboli ko dobiš meil. Še dobro da je prišel ravno vsake tolko časa zdaj sem ga pa kar odjavla, ker nikakor ni šlo spremenit tednov. Virus mi že močno najedla živce in to omejevanje ker se mi več sploh ne da bit doma, ker iz vsakega konca celi dan samo o tem še poslušam. Drugače sem pa ok. Počutje ok. Na pregledu 10t/3d je rekla G da se ji zdi da bo fant. Tak da bomo vidli kaj bo v torek na nuhalni. Je pa sorodnici isto v 10t prav spol napovedala tak da se po mojem ni zmotla. 





LoniRR -> RE: Avgustovčki 2020 (14.4.2020 22:52:54)

Prvic mama karkoli naredimo za telo je bolje kot nic 👏. Jst skacem za hcerko in se ze tukaj dosti natelovadim. Bi pa hodila na telovadbo za nosecke, ce nebi bilo korone.
Puncka sj mene tudi mika da bi vedela ampak sem tako prepricana v fanta da bo kr dilema za ime, ce bi bila se ena puncka. Drugace pa je tudi fora da mi je.tok blazno vsejn kaj bo da mi ze zrd tega ni treba vedeti. Rada bi da bi bilo tokrat malo drugace, ker vprasanje ce bomo imeli se kakega otrocka. No jst bi imela 3 ampak 3jega cez par let ce bi bilo mozno. Tko da bomo vidli 😉. Zanima me kaksen obcutek je ko rodis in dejansko sele izves kako barvo cunjic bos rabil. Ta zelja je mocnejsa od tega da ze sedaj izvem spol 🙈.
Zanimivo. Jst pa prec nek obcutek. Pa ze pri prvi so mi pametovali, da nosim fantka pa sm se smejala. Sicer sm si zelela puncko ampak mi je bilo vseeno kaj bo, ker sva vedela da bova imela se enega. Meni se pa zdi super da bota pa sedaj fanta. Bo parcek. Tko bi bile patri punceee uav pestro hehe. Ja sj zto bi tudi jst imela punckp, da bi bili s hcero bolj skupaj. Bi pa imela parcek. No in potem se ne.morem odlociti in mi je vseeno. Obcutek pa mi pravi da bo fant. Bomo vidli 🤣. Uav top. To bo zanimivo. Upam da bos po porodu se tu aktivna, da mi bos povedala kak oju lahko locis in c eje dejansko res da mam prec ve ker je ker. Hahahah jst bi jima pustila cel zivljenje zapestnico iz porodnisnice gor da bi ju locla 🙈🤣🤣🤣. Vecja slabost 0a je verjetno tudi zto k sta dva 🤔. Meni je bilo drugace tudi tokrat bolj in dlje slabo... meni je tudi sedaj tezje in mi je rrkla ginekologinja da je to normalno. Da po eni strani vemo kaj nas caka a hkrati je telo ze raztegnjeno-maternica po porodu nikoli vec ne pride v prvotno obliko in zto vse toliko bolj cutis. Tu pa sploh ko imas se celo dva. Uf pri meni je manj casa minilo. Moja princeska bo drug teden upihnila svojo prvo svecko. Lani aprila sem rodila 🥰.




LoniRR -> RE: Avgustovčki 2020 (14.4.2020 22:59:42)



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Hej punce. Da vas malo pozdravim. Kak ste? Tudi mene je ravno danes ringaraja spomnil da bi imela že 23 tednov. No pa jih bo zdaj dejansko komaj 12. Malo zaboli ko dobiš meil. Še dobro da je prišel ravno vsake tolko časa zdaj sem ga pa kar odjavla, ker nikakor ni šlo spremenit tednov. Virus mi že močno najedla živce in to omejevanje ker se mi več sploh ne da bit doma, ker iz vsakega konca celi dan samo o tem še poslušam. Drugače sem pa ok. Počutje ok. Na pregledu 10t/3d je rekla G da se ji zdi da bo fant. Tak da bomo vidli kaj bo v torek na nuhalni. Je pa sorodnici isto v 10t prav spol napovedala tak da se po mojem ni zmotla. 





Metmaris sem ful vesela da tokrat poteka super. Jaaa verjamem da te prizadene samo glej pozitivno, doma imas dva zdrava otroka in sedaj pricakujes tretjega. Vse je z razlogom in ko bos objela to strucko bos lazje prebolela to izkusnjo. Uuu hitro si izvedela za spol. Pri meni se se na morfologiji ni videl. Isto kot v prvi nosecnosti. Mene tudi ta virus muci ampak bolj zato ker sva hotela narociti sobico, ki jo bojo par mesecov delali in sedaj ko je tole ni sans in bom mela novorojencka kje? Moj pravi da bova pac kupla se eno postlco in je ampak to ni to. Sedaj bi lazje opremila sobico kot potem ko bota dva in vse to stemanje... ampak nimam kaj. Preko neta ne maram nakupovati ker mi ni uzizek ampak na sreco imam vse od prve doma tko da niti ksne potrebe nimam. Sporoci kako ti je slo na nuhalni. Drzim pesti da bo vse super 🥰




metmaris159 -> RE: Avgustovčki 2020 (15.4.2020 6:57:28)


Na nuhalni je bilo vse super. Še 1x sem dobila potrjeno da bo fant. Sploh ne vem kak ga bom oblekla ker sem navajena kupovat oblekice ne pa mikice in trenirke 😂 počasi začnem vse vlačit skupaj da ne bo prehitro vse mimo. Aja in 1 teden večji smo. Tako da mi je prestavla termin iz 29 na 21.10. Na koncu bom rodila 9. isto kot je rojena druga hčerka 😂
IZVIRNO SPOROČILO: Bodoca mamica1



IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

Hej punce. Da vas malo pozdravim. Kak ste? Tudi mene je ravno danes ringaraja spomnil da bi imela že 23 tednov. No pa jih bo zdaj dejansko komaj 12. Malo zaboli ko dobiš meil. Še dobro da je prišel ravno vsake tolko časa zdaj sem ga pa kar odjavla, ker nikakor ni šlo spremenit tednov. Virus mi že močno najedla živce in to omejevanje ker se mi več sploh ne da bit doma, ker iz vsakega konca celi dan samo o tem še poslušam. Drugače sem pa ok. Počutje ok. Na pregledu 10t/3d je rekla G da se ji zdi da bo fant. Tak da bomo vidli kaj bo v torek na nuhalni. Je pa sorodnici isto v 10t prav spol napovedala tak da se po mojem ni zmotla. 





Metmaris sem ful vesela da tokrat poteka super. Jaaa verjamem da te prizadene samo glej pozitivno, doma imas dva zdrava otroka in sedaj pricakujes tretjega. Vse je z razlogom in ko bos objela to strucko bos lazje prebolela to izkusnjo. Uuu hitro si izvedela za spol. Pri meni se se na morfologiji ni videl. Isto kot v prvi nosecnosti. Mene tudi ta virus muci ampak bolj zato ker sva hotela narociti sobico, ki jo bojo par mesecov delali in sedaj ko je tole ni sans in bom mela novorojencka kje? Moj pravi da bova pac kupla se eno postlco in je ampak to ni to. Sedaj bi lazje opremila sobico kot potem ko bota dva in vse to stemanje... ampak nimam kaj. Preko neta ne maram nakupovati ker mi ni uzizek ampak na sreco imam vse od prve doma tko da niti ksne potrebe nimam. Sporoci kako ti je slo na nuhalni. Drzim pesti da bo vse super 🥰






puncka. -> RE: Avgustovčki 2020 (15.4.2020 8:45:15)

Metmaris super za novo nosecnost in da je vse ok! Zelim ti vse dobro do konca! Je res ja, da je tezko, ko imas za sabo SS, ampak tudi to mine. Prebolis s casom. Jaz imam eno punco ze doma, pol sem imela dva SS enga za drugim.. In zdaj imam pa dvojcka v trebuhu 🥰 vedno pravim, da sta se mi vrnila tista dva dojencka, ki sem ju zgubila. In da takrat verjetno ni bil pravi čas. Samo pozitivno razmisljaj pa bo vse ok! 😊


Imela sem morfo in je vse super. Fanta se enakomerno razvijata, kar mi je najbolj pomembno in sta kar korenjaka, velika😊zdaj lahko zacnemo z nakupi🥰
Upam, da bo vreme zdaj spet toplo, ker je vceraj bilo v Po zelo mezlo. 2 stopinji sta bli😥😥




Lelly28 RR -> RE: Avgustovčki 2020 (17.4.2020 21:40:37)

Moja morfologija je tudi pokazala, da je baby super kar se tiče razvoja. Spola nam noče pokazat, je toliko tiščal oz. tiščala kolena skupaj, da pravi ginekologinja, da si ne upa trdit. Čeprav jaz mislim, da je punka - tak nek 6 čut [sm=jezicek.gif]
Drugače se pa počutim super, tudi pri meni je maratonsko brcanje- sploh ne vem če kdaj spi [sm=smiley36.gif]
Kar se prehrane tiče jem normalno, končno so se tudi kilogrami začeli dvigovat normalno, ker prejšnji mesec sem dobila 5 kg in mi je bilo čisto preveč, je pa res da prve 3 mesece nisem dobila nič oz. sem takoj prvi mesec še 3kh izgubila, tako da se mi stanje končno normalizira.
Se mi pa zdi, da mi je sedaj v drugi nosečnosti trebušček prej skočil ven in je že prav lepo okrogel [sm=nosecka.gif] , sicer pa sem tudi sama že čez polovico.
Pregled mi je pa naročila šele čez 6 tednov, ker zaradi Korone sedaj imamo menda zdrave nosečnice manj pregledov, ampak mi je čisto ok, dokler bom čutila brce in se počutila super mi ni do izpostavljanja v Zdravstvenih domovih. Upam samo da se vse skupaj poleže do avgusta, ker si želim da je mož z mano pri porodu in da bo potem lahko hčerkica obiskala novega dojenčka/dojenčico tudi v porodnišnici.





puncka. -> RE: Avgustovčki 2020 (12.5.2020 16:43:46)


Punceeee kje ste? Ste vse zbezale na FB? No če je še katera tukaj.. Ste OK? Jaz se pocutim super.. Edino kar me muci je, ce se prevec najem, potem me vse stiska in imam obcutek, da bom počla.. Drugace je pa pocutje odlicno!! Tamaladva se cel dan premikata.. Enkrat brca en, drugic drugi.. Tako, da sploh ne vem a kaj podnevi spita.. 😂 Ma tudi ce ne, samo da ponoci data mir 🥰🥰 Me pa zanima ali je katera bila na testu za sladkorno? Kako je potekal? Od kje so vam pa vzeli kri? Pa mene ginekologinja prepricuje, da naj se cepim za oslovski kaselj.. Pa ne vem glih.. Nisem za cepljenja, ki niso obvezna.. Se morem se odlociti :) Kako pa imate preglede? Na koliko casa? Za obiske upam tudi jaz, da se bodo spet sprostili.. Saj je se vse mogoce dokler mi rodimo :) 




LoniRR -> RE: Avgustovčki 2020 (12.5.2020 23:33:26)




Ojlaaaa 🤣🤣🤣. Jst sm OK. dojencek brca na polno in tudi kdaj bolece 🤣. Hm meni noben tega testa ni omenil, sem pa sama tudi raje tiho ker sem bla lani in ne hvala ponovno. Ogabno... hm iz vene vzamejo normalno kri kot za toxo. Najprej das kri in potem spijes tist cukr in nato das spet kri in po dolocenem casu se 1x. 🤢. Hm glede cepljenja sem se jst pred korono se mela namen, zdj pa ne. Sj mi smo bli cepljeni in naj bi to bilo baje trajno tko da se ne mores okuzit, otrocka pa sciti le par mescov tko da ne profitiras veliko ce pogledas kaj das vase 🤷‍♀️.  Preglede mam na 4 tedne in sem ful zadovolna, ker mi tale nadomestni kr ornk pregleda celega otrocka vsakic. Mam pa ponovno sreco, ker se vedno skriva spol. No mene ne gane ampak moj me pa ze cudno gleda ce kao nocm zanga vprasat 🤣🤣🤣. Pravi ginekolog da mu ocitno prvic v karieri nav treba na listek pisat spola 🤣🤣. 1x je kontra obrnjen, drugic jaha popkovino 🙈. Ni kej bo moral moj ocitno do poroda pocakati na fantka 😂😂😂




puncka. -> RE: Avgustovčki 2020 (13.5.2020 8:26:22)


Joj mene je res groza dajat kri. Poroda, popadkov, bolecin me sploh ni strah, igel pa ajej. Tudi ni mi problem spit tistega cukra.. Samo kar sledi potem, mi je pa ojoj.. Ne vzamejo nic krvi iz prsta? Ja meni je rekla moja ginekologinja, da tisto kar smo bli mi cepljeni je kao veljalo 10 let pol pa cepivo izgubi učinek. Ampak res ne vem, ce me 5 let nazaj niso cepli, zakaj bi me pa zdaj morali.. No bom se vidla kako pa kaj. Joj tudi moja dva imata celo zurko notri.. Se budita prav ob istih urah vsak dan, tudi ponoci.. Ali pa ju jaz budim ker moram na stranisce.. Ce bo tak ritem, kot je zdaj brcanje bo veselo ko se rodita😂😂😂Vas ze kaj moti trebuh? Meni se zdi da je zdaj ravno prav velik, edino ce se prevec najem me moti.. Ampak to je bolj ker mi ful pase sadje pa zelenjava pa pol prevec pojem.. Bi mogla jest veckrat po malo, da bi bilo boljse. Skoda za spol, da se ga se ne vidi. Vam pa res nagaja tale vajin dojencek.. A si moz zeli fantka? Kaj pa ti? Doma ze imas enega otroka ne? Fantek, puncka? Koliko je star/a? 




LoniRR -> RE: Avgustovčki 2020 (13.5.2020 10:06:43)

Hm kaj pa jst vem. Mogoce ksno strokovno literaturi na to temo prebrati. Nvm malo premalo noseck se odloci zato tko da sn potem ze zati mal skeptična. Pa se tole v ZD zdaj zarad korone mi glih ni ke za rint. Hm nvm ce so pripravljeni vzeti iz prsta. Bo treba tm vprasat k jst nimam teh tezav in niti nism posvecala pozornosti drugim opcijam 🤷‍♀️. Jaooo jaaa. Jst ful upam da nav tazga ritma ko se rodi k pol nam spala nic. Ti ma non stop zabavo. Mene naceloma se ne moti toliko trebuh. Sm se vedno lahko aktivna, samo prej se zmatram. Pa zadnje dni cutim ko pretiravam  da me poleze napor. Jst pa ful ne jem veliko. Za vecerjo bolj ksne kokice al pa se to ne. Zjutraj z malo zajtrk in potem kosilo. Pojem pa tut jst dosti sadja pa zelenjave. Ponavadi imava za zajtrk sveze sadje, grski jogurt in pirine kosmice. Eh ze prva je skrivala spol. 1 leto staro punco mamo ze doma. Pah ubistvu mu je vseeno, si pa mogoce bolj zeli fantka da bo par. Nebo pa nic razočaran ali kaj slabse volje.




puncka. -> RE: Avgustovčki 2020 (13.5.2020 19:15:28)


Ja sej neki sem brala, ampak se vseeno ne dovolj, da bi se znala pametno odločit. Iskreno ne poznam nobeno, ki bi bila za to cepljena, pa je veliko kolegic bilo nosecih zadnje mesece, leta. No sej meni bi naredili vse na enkrat. Test za sladkorno, UZ, pregled, cepljenje, pa vse krvne preiskave v laboratoriju. Ja moji imajo tudi skozi zabavo, tako da upam, da bosta vec spala ko prideta ven. Ceprav ce bosta po sestrici, ne bosta spala nic 😥😫Mi drugace vecerje sploh jemo ne, ker imamo pozno kosilo. Je pa zajtrk tudi zelo zdrav, kaksni ovseni kosmici, jajca in arasidovo maslo, sadje.. Pac razlicne kombinacije tega. Kosilo vedno kaksno meso pa zelenjava. Vmes sadje. Tako da hrane ni veliko. Mi pa pase veliko sadja, zelenjave.. Redim se pa po moje normalno.. Do zdaj 6 kg.. Pa sem 25 teden.. Koliko si se ti zredila? Pol imas doma pa majhno razliko med otrokoma.. Bos imela dvojni vozicek na zacetku ali samo enojni? 




Lelly28 RR -> RE: Avgustovčki 2020 (14.5.2020 20:05:20)

Hei, eto me veseli da tale forum še ni zamru. Tudi jaz se počutim fajn in brce so za maratonca ker so prisotne vseskozi 😁 me pa zanima ali katero boli ritnica oz.  nekje tam? Pri hoji in ponoči kar močno boli in to brez razloga 😑

Test za sladkorno imam v ponedeljek, poteka pa čisto običajno. V laboratoriju ti vzamejo kri iz žile na tešče, dobiš za spit nek sladek kozarček, potem pa vzamejo kri po 1h in po 2h. To je vse 😊Preglede imam na 6tednov,vendar glede na to da se tole stanje s Corono umerja bodo verjetno spet na 4 tedne.  Kar se tiče pa porodov in obiskov pa tudi jaz upam da bo avgusta že vse normalno, saj si zelo želim partnerja v porodni in mojo prvorojenko na obisku vsak dan 😁




LoniRR -> RE: Avgustovčki 2020 (14.5.2020 20:59:54)

Zredila sem se 4,5 kg. Niti ne jem kolicinsko kaj vec. Pri prvi sem non stop nekaj mlela. Tokrat pa niti casa nimam. Me prva cist okupita hehe. No zdj ko gre v varstvo bo malo lazje. Ne vozicek bom ponucala od prve, za njo pa imamo kolo z rocajem (vozicka vec ne mara) in pa hoja hehe. Bomo vidli takrat kaj dejansko bomo rabli. Sem pa razmislala o opciji rolke ampak to bomo vidli. Ko rodim bo stara 16 mescov in bo ze malo lazje.  Lelly jaaa kot kaze ne bomo same. Tut jst si ne predstavljam da ne bi videla hcere 3 dni 🙈. Pri mas glede merjenja sladkorne na sreco ni nobenega govora tk oda se ne bom silila. Glede cepljenja pa ja, tut jst ne poznam nobene, ki se je 🤷‍♀️. Ni ravno rutina tole...




Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>