Katero hrano naj jem v nosecnosti? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Prehrana nosečnic



Sporočilo


Srečka138 -> Katero hrano naj jem v nosecnosti? (22.11.2019 16:08:21)

Zivijo. Sem prvic noseca. Problem nastane, saj ne jem skoraj nobene zelenjave, ki pa je bistvena. Ze od malega je ne jem. Jem edino kislo zelje in kisle kumarice. Imam zelo mocan refleks bruhanja. Ce mi kaksna hrana ne pase tako po okusu kot po strukturi takoj zbruham. Kje bi lahko dobila vse te vitamine? Obstaja kaksen nadomestek? Vrjetno kaksni vitaminski tableti? Kateri?....od sadja jem skoraj vse razen kaksnih eksoticnih stvari (mango, avokado, ananas)...trenutno jemljem elevit folno kislino saj vsebuje se nekaj vitaminov. Ampak vrjetno to ni dovolj..
Zanima me se kateri hrani naj se izogibam? Za surovo meso vem (biftek, suhe klobase)....mogoce mleko?
Prosim za vase predloge, izkusnje. 
Najlepsa hvala tisti, ki si bo vzela cas in mi prijazno odgovorila na vprasanja. ❤❤




Michonne RR -> RE: Katero hrano naj jem v nosecnosti? (26.11.2019 10:00:28)

Živijo.

Čestitam za majhno pikico[sm=duda.gif]

Mogoče poskusi z majhnimi količinami zelenjave? Kaj pa, če jo "skriješ" v kakšno omako, ali smuti?
Na trgu obstaja ogromno vitaminskih dodatkov, če se boš za katerega odločila ok, če pa ne pa bo tudi vse ok[sm=smiley1.gif]

Jej hrano, ki ti ustreza, če ješ samo eno vrsto zelenjave boš pač mogoče pojedla kakšen kos sadja več, da boš dobila vitamine. Poskusi jesti čim bolj zdravo in raznoliko predvsem pa se ne sekiraj in obremenjuj.

Na tej povezavi i lahko prebereš katerim nezdravim navadam bi se bilo dobro izogibati v nosečnosti.

Uživaj v nosečnosti.




Stran: [1]