|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBERKE 2020
6.3.2020 14:05:39   
Taroma
Moj prvi UZ v kliniki za neplodnost je za mano. Vstavili so mi dva zarodka in oba sta se prijela. Obema dela srcek :) Sem zelo vesela, a hkrati zaskrbljena, ce bo se naprej vse ok. Trenutno sem noseca 6t in 5 dni, znakov pa se vedno nobenih. Tudi utrujenost, ki sem jo prej imela, mi popusca. Slabosti nobenih. Sem mislila, da me bo kaj bolj mucilo, glede na to da sta dvojcka, ampak zaenkrat nic. Ce nebi imela Uz in slikice doma, sploh vedela nebi da sem noseca.Jemljem pa Novalac folno kislino, kjer so vkljuceni vitamini, zelezo, magnezij,... Prav tako pa dodatno tu in tam spijem kaksno Magnesol sumeco tableto. 

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: OKTOBERKE 2020
6.3.2020 18:18:56   
Mumba
Čestitke! 😊 Držim pesti, da bo vse ok. Drugače niti meni ni bilo nič slabo nekje do 8. ali 9. tedna, šele takrat se je začelo - tako slabosti kot utrujenost 😁Folno pa jemljem v kapljicah (tekoči metilfolat) in tudi telovadim še vedno v fitnesu - po malo, da se ne naprezam in utrudim preveč. Če je vse ok, lahko baje normalno telovadimo, sploh v prvi polovici. 

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: OKTOBERKE 2020
6.3.2020 22:40:46   
Milka2020
Ojla punce, evo še ena oktoberka :) pdp je 3.10. Dva dni nazaj sem imela prvi pregled, čez 14 dni imam nuhalno.. Moja prva nosečnost, mogla bi iti na pregled zaradi odstranitve maternične pregrade ampak me je plusek prehitel, zaenkrat vse vredu.. 

Mi je pa bilo na začetku zelo slabo pa se je potem umirilo, od danes sem pa na bolniški ker bruham non stop 🤦‍♀️ upam da se čimprej umiri.. 
Vsem srečno❤

(odgovor članu Lalii10)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: OKTOBERKE 2020
7.3.2020 12:33:35   
danny123
Nektarinca moje sožalje. 

Danes mineva točno 6m od kadar sem imela splav. 😢Na prvem pregledu v 8t je bilo vse ok. V 11t (5dni pred nuhalno) sem na dopustu začela krvavet. Tako, da sem letela na urgenco, kjer so mi povedali, da ni utripa. Tudi rast se je ustavila nekje v 8t. Lahko že nasledji dan po pregledu...😢Jaz sem se takrat odločila za abrazijo. Se mi je zdelo, da je za mojo glavo boljše tako... 
Zdaj sem v 7t. Prvi pregled imam 12.3. Upam, da bo vse ok... Slabo mi je 24/7 ampak bruham ne... Ponoči spim za en drek, podnevi pa se mi oči kar same zapirajo... Hudič je ker delam pri tašči in se moram delat, da je vse super, da me ne pogrunta...😂Bova za nosečnost povedala šele po nuhalni. Upam, da bo vse ok. Me je zelo strah, da bo spet kaj narobe... 😕

(odgovor članu Milka2020)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: OKTOBERKE 2020
9.3.2020 14:02:41   
mamba7
jaz treniram še normalno.. tudi tečem tako kot pred nosečnostjo samo s počasnejšim tempom, ker na žalost nisem več sposobna držat starega tempa... v fitnesu sem pa mal zmanjšala teže uteži in povečala ponovitve... drugač lih ne kompliciram glede tega za enkrat...

(upam, da mi je ratal tole poslat kot odgovor Neža2020).. prvič pišem na ta forum :)

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: OKTOBERKE 2020
9.3.2020 14:03:48   
mamba7

IZVIRNO SPOROČILO: Taroma

Moj prvi UZ v kliniki za neplodnost je za mano. Vstavili so mi dva zarodka in oba sta se prijela. Obema dela srcek :) Sem zelo vesela, a hkrati zaskrbljena, ce bo se naprej vse ok. Trenutno sem noseca 6t in 5 dni, znakov pa se vedno nobenih. Tudi utrujenost, ki sem jo prej imela, mi popusca. Slabosti nobenih. Sem mislila, da me bo kaj bolj mucilo, glede na to da sta dvojcka, ampak zaenkrat nic. Ce nebi imela Uz in slikice doma, sploh vedela nebi da sem noseca.Jemljem pa Novalac folno kislino, kjer so vkljuceni vitamini, zelezo, magnezij,... Prav tako pa dodatno tu in tam spijem kaksno Magnesol sumeco tableto. 



na kateri kliniki za neplodnost si?

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: OKTOBERKE 2020
9.3.2020 14:35:14   
Taroma
V Mariboru


(odgovor članu mamba7)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: OKTOBERKE 2020
9.3.2020 17:55:55   
Ama1
Zdravo punce 😊 še ena oktoberka tukaj, sem v petek delala test In sta se takoj pokazale dve crtici❤️ Mam pa ze ful znakov (sem vedla da sem noseca ze pred testom, ker mi je enako slabo, kot v prvi nosecnosti 🙃) na pregled se narocim jutri
Čestitke vsem in upam da si bomo dosti pisale 😊

(odgovor članu Taroma)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: OKTOBERKE 2020
10.3.2020 13:19:31   
Alica2
Evo danes imela prvi pregled. Zaenkrat vsve tako kot mora bit. Sem pa v 8 tednu. 
Naslednji pregled imam cez 4 tedne. Takrat se tudi opravi vse preglede v laboratoriju. Pravi gin. da raje da kasneje vse te preiskave narediti ker so bolj zanesljive. 
Drugace je pa partner cel cas preglede bil zraven. Edino magnezij sem si se sla kupit v lekarno. 
Sem pa dobila od novalaca skatlco, pa polno brosuric. Pa seveda prvo slikico 😊
Komaj zdaj dojemam da sem dejansko noseca 🥰

(odgovor članu Ama1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: OKTOBERKE 2020
10.3.2020 17:24:58   
danny123
Super, da je vse ok. 😊

Jaz imam prvi pregled v četrtek. Komaj čakam! Upam, da bo vse ok. Slabost in utrujenost se me še kar držita tako, da zaenkrat kaže vse ok. 😉

(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: OKTOBERKE 2020
10.3.2020 17:48:51   
Neža2020
Jaz tudi imam pregled v petek, upam da je vse ok in vidim prvič svojo pikico❤️ hvala punce za odgovore o telovadbi jst bom še naprej hodila v fitnes a mi že služba vzame toliko energije, zato bom koliko bom lahko. 


(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: OKTOBERKE 2020
11.3.2020 6:28:08   
Alica2

Meni je tudi gin. rekla da ona podpira da se telovadi kolikor se lahko. Zato ker tut otrok lepse raste ker dobiva s tem vec kisika v telo, pocutje je boljse in se porod je lazji. Rekla mi je samo naj poslusam svoje telo in ce mi bo dajalo znake da pa mi kaj ne pase delat pa naj raje ne. 
IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Jaz tudi imam pregled v petek, upam da je vse ok in vidim prvič svojo pikico❤️ hvala punce za odgovore o telovadbi jst bom še naprej hodila v fitnes a mi že služba vzame toliko energije, zato bom koliko bom lahko. 





(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: OKTOBERKE 2020
11.3.2020 19:27:54   
Neža2020
Punce se kej bojite korona virusa? Mene malo skrbi 😣 je problem zdaj s pregledi? 


(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: OKTOBERKE 2020
11.3.2020 19:30:17   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Punce se kej bojite korona virusa? Mene malo skrbi 😣 je problem zdaj s pregledi? 





Ne koronavirusa ne. Obsedenosti in paniki zaradi njega pa. Bolj tega. In tega da zbolim in me zaprejo v bolnico. Samega virusa pa ne. Sem pa za to da se zaprejo šole, vrtci in meje. V bistvu meje bi se že zdavnaj morale. Pa ga sranja ne bi imeli. 

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: OKTOBERKE 2020
11.3.2020 19:36:32   
Neža2020
Jaz isto mislim, da bi mogli zapret vse šole vrtce itd in tudi trgovske centre kjer je ogromno ljudi in bacilov


(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: OKTOBERKE 2020
11.3.2020 19:39:23   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Neža2020

Jaz isto mislim, da bi mogli zapret vse šole vrtce itd in tudi trgovske centre kjer je ogromno ljudi in bacilov





Ja problem bi verjetno rešli če bi takoj ko je v italiji vse skupaj izbruhnilo zaprli meje z italijo. Ker dokler so prosto vsi hodi sem in tja je bilo za pricakovat to.

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: OKTOBERKE 2020
11.3.2020 19:52:03   
Neža2020
Jst delam v velikem centru in sem precej na udaru. Bojim se da bi bolezen vpliva na plod


(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: OKTOBERKE 2020
11.3.2020 19:59:23   
metmaris159
Ja o tem pa podatkov ni ne. Ampak glede na to da je to kot neka gripa dvomim... jaz sem v bolniški tak da se držim samo doma. Če ne bi bila bi pa tudi kam šla. Jaz naxploh nisem panik neki. 


(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: OKTOBERKE 2020
11.3.2020 20:05:15   
Neža2020
Tudi jst nisem panik ampak zdej ko sem noseča se bojim ne zaradi mene ampak zaradi otroka da bi bilo kej narobe. Sploh ker delam tam kjer sem na udaru med ogromno ljudi


(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: OKTOBERKE 2020
11.3.2020 20:29:40   
metmaris159
Ne smeš o tem razmišljat. S tem si samo slabo prikličeš. Verjamem pa da ni prijetno.  Tudi meni ne bi bilo. 


(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: OKTOBERKE 2020
12.3.2020 14:50:00   
danny123
Evo mene s pregleda...
Videt je en plod. Srček bije kot je treba. Po zadnji M naj bi bil velik 8t3t. Ko ga je izmerila je pa rekla, da je za en teden manjši. Ampak je rekla, da je itak še tako majhen, da je težko točno zmerit. Se vsak dan pozna. Me je naročila na naslednji pregled čez tri tedne. (3.4.)
Zdaj niham med strahom, da bo kaj narobe in veseljem, da srček bije. Se mi zdi kot, da se bojim navezat na ta mali fižolček, ker gre lahko kaj narobe...user posted image
Saj vem, da ne smem tako razmišljat ampak je pa presneto težko...

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: OKTOBERKE 2020
12.3.2020 14:56:46   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: danny123

Evo mene s pregleda...
Videt je en plod. Srček bije kot je treba. Po zadnji M naj bi bil velik 8t3t. Ko ga je izmerila je pa rekla, da je za en teden manjši. Ampak je rekla, da je itak še tako majhen, da je težko točno zmerit. Se vsak dan pozna. Me je naročila na naslednji pregled čez tri tedne. (3.4.)
Zdaj niham med strahom, da bo kaj narobe in veseljem, da srček bije. Se mi zdi kot, da se bojim navezat na ta mali fižolček, ker gre lahko kaj narobe...user posted image
Saj vem, da ne smem tako razmišljat ampak je pa presneto težko...



Jaz mam tudi naslednji pregled 3.4

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: OKTOBERKE 2020
12.3.2020 15:08:52   
Neža2020
Danny 123 super za dobre novice. Saj bo vse ok😁 jaz pa imam jutri pregled upam da bo vse ok. Me sicer malo slika v trebuhu in hrbtu a mislim da ni nič hudega. Upam da vidim jutri da lepo bije srček. Komaj ze čakam.


(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: OKTOBERKE 2020
12.3.2020 15:20:15   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: danny123

Evo mene s pregleda...
Videt je en plod. Srček bije kot je treba. Po zadnji M naj bi bil velik 8t3t. Ko ga je izmerila je pa rekla, da je za en teden manjši. Ampak je rekla, da je itak še tako majhen, da je težko točno zmerit. Se vsak dan pozna. Me je naročila na naslednji pregled čez tri tedne. (3.4.)
Zdaj niham med strahom, da bo kaj narobe in veseljem, da srček bije. Se mi zdi kot, da se bojim navezat na ta mali fižolček, ker gre lahko kaj narobe...user posted image
Saj vem, da ne smem tako razmišljat ampak je pa presneto težko...


Tudi pri meni je bil plod za en teden manjši. Na naslednje pregledu in NS pa vse kot mora biti. Meni so razložili, da ga res težko zmerijo in so hitro kakšne napake pri meritvah.

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: OKTOBERKE 2020
13.3.2020 15:39:50   
danny123
Ja sej to je tudi meni rekla... Sej vse to vem... Skrbi me, ker sem lani imela ss. V 8t na pregledu je bilo vse bp. V 11t pa sem začela krvavet in so na pregledu ugotovili zastoj rasti in srček ni več bil...Tko, da me zdej stiska, da ne bo spet enako...😢Sej se trudim ne razmišljat o tem, ker vem, da stres škodi... Odštevam dneve do naslednjega pregleda...Še 20dni... 😉

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?