|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBERKE 2020
24.3.2020 7:47:46   
Neža2020
Boste sle tudi a dvojni hormonski test ali kateri drugi? 


(odgovor članu Rdeč avto)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: OKTOBERKE 2020
24.3.2020 8:44:57   
danny123
Jaz razmišljam o dvojnem hormonskem, če nuhalna ne bo ok. 

Itak je vprašanje, če bom sploh kje dobila termin za nuhalno... 😕Imam še en pregled 3.4., ker je bil zadnjič plod premajhen in mi je rekla ginekologinja, da se bom šele potem naročila na nuhalno... 

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: OKTOBERKE 2020
24.3.2020 15:04:27   
Ama1
Js bom sla na NIFTY, verjetno v vsakem primeru, ne glede na rezultate na nuhalni. Sem rada 99% ziher o rezultatih. Sem sla tudi v prvi nosecnosti.
Kako bova povedala se nevem, pri prvem sva vsakemu druzinskemu clanu prilagodila presenecenje, zdej pa nevem, ce bo slo tako naprej bova video posnela al kaj 🙃 sva pa v prvo povedala kar pozno (druzini od 15t naprej ostalim okoli 20t). Zdej bova verjetno prej da izkoristim malo babice za pomoc s tamalim 😁
Na nuhalno sem narocena 20.4. v domzalah. Zaenkrat niso nic sporocili, da bi kaj odpadlo.
Danny123 upam da je mala ze boljse🐞




(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: OKTOBERKE 2020
24.3.2020 21:06:02   
srečka85
dober večer. koncno tudi jaz dočakala 1. pregled, vse izgleda ok, slikico eno tako lepo sem dobila, kr zjokala sem sr pri G na mizi. tudi v Mb je frka zaradi korone, ampak na srečo sem se lahko naročila na nuhalno in imam potrjen termin 16.4. zaenkrat nisva še povedala nikomur, plan je bil bit tiho do nuhalne, ampak nevem če bova zdržala, no. sploh hčerkici bi rada povedala, ker si tako želi...ampak vem, če povem njej, bo slo kot po tekočem traku naprej do babic, dedkov, stricov... po telefonu seveda, izpostavljamo se ne. ostanite zdrave. 💐

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: OKTOBERKE 2020
25.3.2020 12:50:18   
Bajsironka
Pozdravljene!

Da se še tukaj malo zjokam. Pravkar so mi že DRUGIČ prestavili PRVI pregled, ki bi ga morala imeti naslednji teden. user posted image user posted image Kasneje bom izvedela, ali mi ga bodo prestavili za 1 ali 2 tedna. Čez 2 tedna bom namreč že v 12. tednu in baje da mi bodo takrat naredili tudi že nuhalno svetlino. To je moja 1. nosečnost mi je tole čakanje toliko bolj mukotrpno, ker sem si vse skupaj drugače predstavljala. user posted image Že od vsega začetka imam en kup vprašanj, ki se pa vsak dan večajo. Od tega ali jemljem dost folne, kako je z Utrogestanom, Femibion ...

Mogoče bi morala že prvič reči, da se grozno počutim, da krvavim in še kakšno stvar bi morala zraven naložiti, pa bi me vzeli. V vsem skupaj je v resnici dobro to, da resnično nimam nobenih težav. Zmenila sva se, bova drugim povedala po 1. pregledu, ki pa ga kar ni in ni in kmalu ne bom več mogla skrivati trebuha user posted image .

Tako, pa sem malo pojamrala tudi vam in se vdajam v usodo vsemogočnim ginekologinjam in njihovim sestram. user posted image

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: OKTOBERKE 2020
25.3.2020 17:41:37   
Babyjazz
Ful čudno to, da tolk prestavljajo, ker za nosečnice naj bi potekalo nemoteno. Si predstavljam kako je, ko že komaj čakaš potem pa nič. A tebi se že trebuh pozna? Jaz sem 11. Teden pa se še čist nič ne vidi. 

(odgovor članu Bajsironka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: OKTOBERKE 2020
25.3.2020 19:46:05   
LeBump
Jaz grem jutri na nuhalno k dr. Levakovi v Velenju. 👍🏻 Potem pa naslednji pregled sele 1. junija. 😭 Ampak sej bo vse vredu!
Sej res, se vam ze kaj pozna? Meni se v spodnjem delu trebuha, sem pa v 13.tednu.

(odgovor članu Babyjazz)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: OKTOBERKE 2020
25.3.2020 22:33:22   
Lexie
Živ...še ena nova...po dveh SS nama je končno uspelo...na srečo sem imela prvi pregled že v začetku marca, pred korona paniko, včeraj še nuhalno in je vse ok... sem končno pomirjena... .. drugih testov ne bova delala... povedala sva staršem, pač zaradi narave dela in najine neučakanosti....ostalim pa nekje po Veliki nočiIn čestitke vsem ❤️ ostanite zdrave

(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: OKTOBERKE 2020
26.3.2020 8:40:20   
Neža2020
Zdravo. Kako je zdaj, bi se naj nuhalne spet normalno delale? 


(odgovor članu Lexie)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: OKTOBERKE 2020
26.3.2020 11:01:22   
češnjevcvet
Js sem imela v tem tednu nuhalno, so me klicali, da ginekolog ne bo delal takrat, ko bi jo mogla imet, ce lahko prej pridem. Sem bila sicer ful vesela :D No ampak sedaj sem pa tko kot kar nekaj punc tukaj, narocena sele na morfologijo :/ 

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: OKTOBERKE 2020
26.3.2020 11:08:25   
Bajsironka
Normalno naj bi se delale stvari, ki so nujne. Ker je prvi pregled obvezen do 12. tedna, lahko malo manevrirajo in zato prestavljajo, kolikor se le da, sploh če ni posebnosti/težav. Želijo namreč, da bi nosečke čim manjkrat prišle v ambulanto v tem času, da se ne izpostavljamo po nepotrebnem. Tako mi je včeraj razložila sestra.

Kar se trebuha tiče, sem že pred nosečnostjo hodila okrog kot napihnjena žaba, tako da se najbrž prej vidi ta napihnjenost, kot nosečnost. Sploh proti večeru, ko zgledam, kot da bi bila že v enem 5. mesecu. Sicer sem dost suhica, pa je trebuh (napihnjenost) še toliko bolj viden. user posted image


(odgovor članu Babyjazz)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: OKTOBERKE 2020
26.3.2020 11:13:23   
Sofie

Če jaz prav vem zasebniki še vedno delajo nuhalno.

(odgovor članu Bajsironka)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: OKTOBERKE 2020
26.3.2020 11:15:38   
Bajsironka
Ker sem že čez 37, me je sestra vprašala, če želim opraviti NS, ker UZ mi bodo vsekakor naredili, NS pa je zame samoplačniška in sem rekla, da glede na mojo starost in ker je to prva nosečnost, bom opravila vse teste, ki jih lahko, torej tudi Nifty.

Za ostale pa ne vem. Najbrž, če vam pripada že v osnovi, vam ga bodo naredili, ampak zdaj je pač tako, da lahko do zadnjega čakaš, kdaj bo to.

Držite se in ostanite zdrave.

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: OKTOBERKE 2020
26.3.2020 11:16:36   
Bajsironka
Ja saj, zato pa mi jo bo naredila, ker jo bom plačala. user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: OKTOBERKE 2020
27.3.2020 14:28:23   
Babyjazz
Dobr to je pr men isto, ker sem bolj suha zvečer imam tak trebuh tut kokr da bi bla že v ne vem katerem mesecu pol je pa zjutraj cist raven tko da to jst lih ne štejem kokr da se mi pozna. Ker to se mi je včasih dogajal že preden sem bla noseča 😉

(odgovor članu Bajsironka)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: OKTOBERKE 2020
27.3.2020 14:40:07   
Neža2020
Jst sem tudi rahlo napihnjena. Danes me je klicala gin. Da bom imela nuhalno, a dva dni kasneje, sem kar mal žalostna ker je še skoraj en mesec do takrat in sem že zelo neučakani. Bom pa sla tudi na dvojni hormonski test 14 dni pred nuhalno, za bolj točne rezultate. Sem pa skos utrujena in prehlajena. 


(odgovor članu Babyjazz)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: OKTOBERKE 2020
27.3.2020 19:20:40   
Babyjazz
A drugače se hodite v službo zdaj ali ne? 

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: OKTOBERKE 2020
27.3.2020 19:28:14   
Figa12
PozdravJaz sem na bolovanju od začetka nosečnosti..Sem diabetik.

(odgovor članu Babyjazz)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: OKTOBERKE 2020
27.3.2020 19:34:37   
danny123
Jaz sem doma. Oziroma sva oba doma. Moj dela na železnici in je zdaj doma, ker potniški vlaki ne vozijo. Jaz pa delam pri tašči v gostinstvu in je tudi zaprto. Mi pride prav, da je zaprto, ker drugače bi me že pogruntala...😂 No sej v prvo me ni pogruntala pa mi je moj vse gajbe iz skladisca znosil...Še dobro, da je to že kdaj prej naredil...😉Imam srečo, da mi ni bilo nikoli toliko slabo, da bi bruhala tko, da nism rabla laufat na wc... 
Sem šla pa danes po 10dne prvič ven. Smo bile s tamalo not zaprte, ker je imela gripo. Hvala bogu da je mimo... Samo še kašelj vztraja tako, da spimo bolj tako tako... Upam, da čim prej mine... 

(odgovor članu Babyjazz)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: OKTOBERKE 2020
28.3.2020 8:16:12   
LeBump
Jaz delam, nam je podjetje ze v zacetku marca omogocilo delo od doma do nadaljnega (ko se razmere umirijo). Mi je fajn, da mi vsaj hitreje mine ta izolacija.😔 
Kako pa kej spite? Meni vse skupaj vpliva na spanec, ponoci se premetavam, zjutraj sem budna (pre)zgodaj. Prej sem pa vedno spala kot top.
Nifty me se vedno bega, ta teden se morem odlocit. Ga boste delale?

(odgovor članu danny123)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: OKTOBERKE 2020
28.3.2020 9:06:30   
Alica2
Jaz sem tudi doma. Kar mi po eno strani prav pase 😊 Drugace so mi pa ta teden izginili znaki oziroma nimam vec bolecih prsih. Ceprav zjutraj mi je se malo slabo pa utrujena sem se vedno cez dan. Upam da ni kaj narobe, sem pa sedaj v 11 tednu. Drugi pregled imam cez dva tedna. 

(odgovor članu LeBump)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: OKTOBERKE 2020
28.3.2020 14:15:29   
Neža2020
Jst sem trenutno doma. Mi poveste nosečke kakšno telesno temperaturo imate? Jaz imam malo 37, malo 37,2 malo 36,9... Je možno da bi imela povišano od nosečnosti? 


(odgovor članu Alica2)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: OKTOBERKE 2020
28.3.2020 16:20:01   
Babyjazz
Potem ste vse več ali manj doma vidim. Mene malo skrbi, ker delam še vedno ker sem v zdravstvu in yo se v intenzivni, ki je bolj izpostavljen oddelek. Zdaj sem se uspela zmenit, da me dajo drug teden na čakanje pol pa, verjetno v ambulanto, ki se vedno ni idealno mesto za delat v teh časih. Malo me je skrbi glede tega, sem kar fous unim, ki lahko od doma delate.Jaz si temperature ne merim tako da ne bi vedela kolk mam. 

(odgovor članu Neža2020)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: OKTOBERKE 2020
28.3.2020 16:55:20   
Ama1
Jaz sem tudi doma, bo mogel pa moj naslednji teden v sluzbo tako da me prav skrbi da bo kaj prinesep domov 🙁
Trebuh se mi ze kar pozna, verjetno ker je druga nosecnost, pa je vse ze malo bolj raztegnjeno 😅
Neža2020 mislim da je telesna temperatura v nosečnosti višja ja, tam do 0,8 stopinje se mi zdi da sem enkrat prebrala
LeBump jaz tudi slabše spim, pa še mali se mi zbuja vsaj 1x na noč, tko da živim za vikende ko ga moj prevzame zjutraj in lahko spim 😊 in jaz grem na Nifty, ker je neinvaziven in kar zanesljiv. 
Lep vikend vsem 🤗

(odgovor članu Babyjazz)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: OKTOBERKE 2020
28.3.2020 17:43:10   
Neža2020
Hvala za odgovor.

Jaz grem na nuhalno in dvojni hormonski test, če bi karkoli z gledalo narobe bom pa plačala nifty test, drugače pa se mi zdi dost drag. 

(odgovor članu Ama1)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?