|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2020
21.5.2020 11:44:59   
*snowflake*
Tudi pri nama je prvi otrok, ja. Zato sem pa tako nevedna glede vsega :) ja, vidiš, to imaš pa prav. V živo je itak vse boljše kot pa preko neta. Upam no, da bom vsaj kaj odnesla. Če ne, bom šla pa res še enkrat proti koncu. Ne vem zakaj so me res tako hitro prijavili. Ampak jaz, nevedna pač, si mislim že mora tako bit :)) šment.
Uf, ja. Dolga je do takrat. Ampak boš zmogla ;) še malo pa smo že tam. 
Nosecka30, joj, upam, da ne bo drugega vala, ker na tak način pa tudi jaz ne bi rada rodila. Že tako bom vsa prestrašena verjetno, ker bo vse prvič zame, pol pa da še podpore nimaš? Ajej.

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: NOVEMBERKE 2020
21.5.2020 12:26:47   
Sara92
Hvala tudi tebi nosecka30 :D

Tudi jaz imam prijateljico, ki je lih rodila v času epidemije in je kr jamrala ja. Cel teden je bila sama v porodnišnici, sestre ji niso nič pomagale, samo najnujnejše, niti partner ni smel na obisk.
Baje tudi ob odhodu, je morala vse sama nositi do izhoda.
Sem pa tudi slišala za primer, ko zaradi trenutnih razmer ni bilo anesteziologa na voljo, in je punca, kljub močnim bolečinam morala roditi popolnoma naravno.
Sej sploh nočem razmišljat kaj še bo, do novembra

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: NOVEMBERKE 2020
21.5.2020 16:55:04   
nosecka30*
Ja saj to, tudi moja prijateljica je morala prinest vse do vrat sama, partner jo je moral počakat pred vhodom, rekla ke tudi da so hiteli s porodom in misli da je zato dobila še več šivov kot bi jih drugače. Jaz res upam, da nas ne čaka drugi val in bomo imele kolikor toliko normalne razmere.


Sem  pa danes dobila klic iz ambulante, da imam povišan sladkor in me je čisto sesulo. Komaj sem se sprostila, da je z otročkom vse ok, sedaj ta šok. Moram po napotnico in v ljubljano na tisti zoprni test z glukozo ☹☹Mi nikakor ni jasno kako imam lahko povišan sladkor, ker s hrano res pazim že praktično od konca srednje šole, ker sem res nagnjena k tem da če čokolado samo pogledam se zredim. Uglavnem ne jem nič predelane hrane ali cukra, sadje in zelenjeva, belih hidratov skor nič, kuham sama, ... gibam se 4-5x na teden ... in sedaj to ... kar zjokala.bi se. ker se res trudim za zdravje, sedaj pa ta novica da efekta ni ☹☹

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: NOVEMBERKE 2020
21.5.2020 17:32:34   
*snowflake*
Ajej, boga! Kdaj si pa dala kri, da so te komaj zdaj klicali? Je pa res, da ni toliko fore v tem, če jemo sladkarije ipd, ampak kako tvoje telo presnavlja sladkor. Ta je namreč skoraj v vsaki jedi, samo manjše zmerne količine. In če tvoje telo ne presnavlja dobro sladkorja, zna biti problem. Moja sestra je imela nosečniško sladkorno. Mal je bilo smotano, ker je morala ful pazit kaj je, pa si merit sladkor v krvi, ampak je šlo. Ko je rodila, je bilo že spet vse ok. Vem, da te nič ne tolaži, ampak jaz imam pa s krvnim pritiskom težave. Tako da tudi še čakam kaj bo glede tega. Baje so lahko resne težave pri tem. 
Samo pozitivno naprej, veseli se, da je z otrokom vse ok in imej v mislih, da nosečniška sladkorna ni tako velik problem pri sami nosečnosti. Paziš na prehrano in je vse ok. Sej, sama tudi še ne vem kaj je z mojim sladkorjem. Zaenkrat me niso nič klicali v roku enega tedna odkar sem dala kri. Ampak mislim, da je pri nas v vsakem primeru ta pregled z glukozo kasneje. Na začetku samo sladkor na tešče preverijo, nato pa potem po 20.tednu enkrat še s to glukozo. Verjetno je odvisno od zdravnika kako to dela. Drži se, vse bo dobro, boš vidla! 🍀

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: NOVEMBERKE 2020
21.5.2020 18:23:15   
Sara92

Glede sladkorja pa ne delat panike (vem da te je presenetlo in si najbrz sokirana), moji kolegici, ki nikoli ni jedla sladkega, pazila na prehrano, jedla veliko zelenjave, je celo nosecnost kazalo povisan sladkor.. baje ji je zdravnica rekla, da vecini nosecnic to tudi pokaze 🤔 No jaz mam kr rada sladko, bomo vidli kaj bo meni danes rekla.. bi bila kr presenecena, ce bi mi rekla, da je nivo sladkorja ok 😁
IZVIRNO SPOROČILO: nosecka30*

Ja saj to, tudi moja prijateljica je morala prinest vse do vrat sama, partner jo je moral počakat pred vhodom, rekla ke tudi da so hiteli s porodom in misli da je zato dobila še več šivov kot bi jih drugače. Jaz res upam, da nas ne čaka drugi val in bomo imele kolikor toliko normalne razmere.


Sem  pa danes dobila klic iz ambulante, da imam povišan sladkor in me je čisto sesulo. Komaj sem se sprostila, da je z otročkom vse ok, sedaj ta šok. Moram po napotnico in v ljubljano na tisti zoprni test z glukozo ☹☹Mi nikakor ni jasno kako imam lahko povišan sladkor, ker s hrano res pazim že praktično od konca srednje šole, ker sem res nagnjena k tem da če čokolado samo pogledam se zredim. Uglavnem ne jem nič predelane hrane ali cukra, sadje in zelenjeva, belih hidratov skor nič, kuham sama, ... gibam se 4-5x na teden ... in sedaj to ... kar zjokala.bi se. ker se res trudim za zdravje, sedaj pa ta novica da efekta ni ☹☹



(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: NOVEMBERKE 2020
21.5.2020 19:02:56   
nosecka30*
Hvala za vzpodbudne besede ☺ Res upam da ne bo prehudo pokazalo na tem testu z glukozo, si ne predstavljam kako bi si morala sama kri jemat pa sladkor merit, že tko me je groza igel 😕 kri pa vodo za vse te teste sem dala prejšnji teden. Danes ko me je poklicala je 7. dan. 
Zelim ti, da bo s tvojim krvnim pritiskom vse ok in da ne bos imela tezav ☺



(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: NOVEMBERKE 2020
21.5.2020 20:10:59   
*snowflake*
Tudi jaz upam, hvala! Tebi pa tudi vso srečo in da bo vse vse ok! Drugače pa si pikaš s tako malo iglico v prst in tako meriš. Sestra je imela prav eno tako miniaturno torbico z vso opremo, da je imela vedno pri sebi. Meni je bilo takrat prav zabavno, sem si še sama merila včasih z njo. Nič ne boli, malo te samo zbode v prst. Vseeno bodi pozitivna, da ne boš nič od tega rabila in da bo vse štimalo.
Jaz imam drugače tudi rada sladko, zato se resno sprašujem, če ne bom tudi jaz fasala kaj takega. Kot praviš Sara ti, mi bo čudno, če bo ok. Je pa tudi pri meni en teden mimo odkar sem dala kri, se pravi lahko še pričakujem kak klic. Že tako čakam vsak dan na pošto, izvide od DHT in od pritiska, no upam da bo brez klicev. Hja, ne bomo mirne celo nosečnost zgleda, vedno bo kaj, potem naprej pa tut ne več, ker bodo pa druge skrbi 😂 tako malo za hec, malo za res. 

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: NOVEMBERKE 2020
21.5.2020 20:28:35   
Sara92
Helou, evo jaz sm koncala s pregledom, vse ok, tiste bolecine v spodnjem delu trebuha so normalne oz bojo mogoce tudi vedno bolj pogoste (zaradi vecanja maternice, pritiska na druge organe,...). Srcek lepo bije 😁 kri imam tudi super (oddala sem jo 3 tedne nazaj pa sem sele sedaj zvedela rezultate). Pa tudi glede velikosti oz nihanja velikosti trebuha je vse ok, baje ker sem visoka in suha najbrz niti ne bom imela kaj prevec velikega trebuha, saj imam baje otrok vec prostora ze v startu 😂 Nivo sladkorja tudi super, pa res dosti sladkega pojem (vsak dan nekaj), z zelenjavo sem bolj slaba, do zdej se res nisem zdravo prehranjevala, zdej se pac trudim popravit zaradi kepice ☺️ Edino medicinska mi je pozabila povedati, da moram pred vsakim pregledom v laboratorij urin oddat, tako da danes nisem sla ☹️ Sem jo pa vprasala glede UZ in pravi, da dejansko sta dva.. v kolikor je na prvem UZ, na NS, potem morfologija in kri/voda ok + pocutje tudi oz. pocutje primerno mesecu nosecnosti, UZ ne delajo, ko le to ni predvideno. Ce pa je kaj sumljivega, ga delajo po potrebi 🙂 je pa tudi rekla, da v kolikor so rezultati prej omenjenih pregledov ok, da tudi nimam kaj za skrbeti, da nima kaj it narobe..Naslednji pregled imam 6.7, morfologijo + celoten pregled, traja cca 1uro, detajlno pregledajo vse kar se da pregledati.. zdej pa veselo cakanje do takrat 😁

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.5.2020 8:53:16   
*snowflake*
O super, vidiš, vse ok :)) kako ti je pa srček pogledala, če bije?
Ja, to sem pa brala v enem priročniku, ki ga zdaj malo listam, da naj bi šle vsakič vodo dat, ampak te med.sestre so včasih res malo površne - še vedno jo mora vsakič vprašat, če moram spraznit mehur, pa so potem čisto zmedene češ, aja a še niste šli? Ja mislim, hello? :) So res smešne. Moramo vse same vedt. 
Skratka, važno, da je vse ok, naslednjič torej vidiš svojo kepico. Jaz imam pa komaj 12.6. šele ta pregled, ki si ga ti ravnokar opravila, izvide za pritisk pa še kar čakam... bo verjetno prej prišel od DHT od dva dni nazaj😂
Že kaj razmišljate o morju? Ali vas ne mika zaradi virusa..

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.5.2020 9:12:03   
Sara92
Z isto napravo kot za UZ, cez trebuh gre na hitro pa poslusa 10 sekund (podobno kot na NS, samo da ni slike)..Ja meni cisto nic niso rekle da moram vedno na vodo, pa bi si to sigurno zapomnila, ampak ok, vem zdej za naprej 😁Po eni strani mi gre cas tako hitro, po drugi pa se mi od pregleda do pregleda tako vlece ☹️ Jaz grem ravno danes v Zadar za cez vikend, pa najbrz bom poleti tudi sla malo na morje, brez tega pa res ne zdrzim :) no, razen ce se razmere spet ne poslabsajo.. Sem sicer iz Kopra, ma si ne predstavljam da bi se sla na naso obalo kopat, bo najbrz kr naval, cesar lih ne maram 😂 ti? 


(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.5.2020 12:19:35   
nosecka30*
Super, da je NS tudi pri tebi ok ☺ tudi jaz nisem vedla, da moram oddat vedno vodo, mi na prvem pregledu ni nič omenila. Dobro da tukaj kaj izvem ☺ a to imamo napotnico za vodo kar na kartici in gres v laboratorij? 


Glede morja bom sigurno kaj sla ... računam en teden konec junija, ker imam se lanski dopust za porabit, potem pa še kakšen podaljšan vikend verjetno. Virus in morje me ne skrbi, bolj me skrbi virus v zvezi s pregledom in potem porodom 😣

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.5.2020 13:07:38   
*snowflake*
A pa moraš to direktno v laboratorij sama? To še nisem slišala. To bi te morala verjetno z napotnico poslat v laboratorij. Me tudi mene zanima kako to gre, ja :) meni sicer tudi ni nihče nič rekel. Bom videla kaj bodo rekli, ko bom prišla na pregled.Midva pa zdaj iščeva za morje, ampak nič pametnega ne najdeva. Rada bi šla pa junija za dva tedna nekam, ker potem sigurno ne bom sposobna nikamor tako it, razen kak izlet.. bi rada izkoristila dokler lahko. Ampak kot pravim, je tako slaba ponudba. 

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.5.2020 15:50:31   
Sara92

Ja meni je G (v ZD Vrhnika) rekla, da moram vedno na dan pregleda, zjutraj na tesce v laboratorij. V materinsko knj. sem dobila en listek, ki ga pustim v laboratoriju, ob oddaji. To je pa to, nobene napotnice ne nic.

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.5.2020 16:17:19   
*snowflake*
Predvidevam, da ima vsak zdravnik svoj način dela. Ker jaz v materinsko knjižico nisem nič dobila, razen slikic otročka in podpis za strinjanje s tem, da delajo UZ. Bom pa vseeno imela v mislih in vprašala naslednjič. Ker to sem res zasledila samo v enem priročniku. Pa še tešče moramo verjetno bit ali pač?
Sem pa še jezna ratala dodatno, ker že 2 tedna čakam na izvide za pritisk in sem jih danes klicala in so samo rekli, da je bila zdravnica na bolniški. Kot da je edina zdravnica res - a na napotnici piše, da je nujno, nosečnost itd. Jih ne briga očitno. 

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: NOVEMBERKE 2020
22.5.2020 21:37:05   
Sara92
Ocitno res vsak po svoje dela? Kr grozno 😭 na tesce pa moram biti ja..Jaz sem ob izbiri G precesala cel internet pa so to mojo kr hvalili, sploh v casu nosecnosti se zelo posveti nosecnicam, nudi podporo, nasvete,.. zato sem jo ubistvu tudi izbrala in zaenkrat imam res same dobre izkusnje, medicinske sestre so pa ocitno malo zmedene pa pozabijo kaj povedati 😁 ampak bo, vem za drugic ;)

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: NOVEMBERKE 2020
24.5.2020 11:12:40   
nosecka30*
Sem dvignila izvid in napotnico za krvni sladkor, sladkorja imam 5,4. Na izvidu sicer piše da je normalni sladkor do 6,1, napotnica zraven pa zelo nujna ...user posted image sem sedaj brala po spletu, da pri nosečnici bi moral biti sladkor pod 5,1, da te ne pošlje na ta glukozni test. Eh ... je pa vsaj ostalo ok user posted image
Sem si po spletu naročila prve nosečniške hlače - milina, ko jih oblečem, da nič več ne tišči user posted image user posted image

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: NOVEMBERKE 2020
24.5.2020 14:15:24   
*snowflake*
Sara92, važno, da je ginekologinja taprava, tiste sestre niso tolk važne..kako so pa kaj tvoje slabosti? So se že nehale? Moje se še kar niso..
Nosecka30*, lepo slišat, da so ostali izvidi ok. Sladkor pa tudi ni tako grozno slišat. Pomisli tako, da je bolje, da te dajo na dodatni test za vsak slučaj. Tako lahko vsaj poskrbimo, da bo z otrokom vse ok. Nekako se psihično tudi jaz pripravljam na te izvide za pritisk, da me ne bo preveč šok, če bodo slabi. Vse bomo naredili, da bo dete dobro.

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: NOVEMBERKE 2020
26.5.2020 18:08:10   
Sara92
Pozdravljene, kako ste? ☺️Moje prejsnje slabosti so vse mimo, me pa sedaj mucita nizek pritisk in prebava, ampak gre, vecino casa sem dobrega pocutja.. koncno 😁

A ze kej nakupujete za otroka (opremo, pripomocke,...)? Jaz ze malo gledam za pohistvo, vozicek,.. da ne bo lih vse naenkrat za kupit, se hitro naberejo stroski. 

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: NOVEMBERKE 2020
26.5.2020 20:02:10   
*snowflake*
O super, da je mimo. Mene še vedno mučijo slabosti. Sem pa vstopila v 15. teden. Joj, komaj čakam, da se ti pridružim.
Drugače pa, sama še nič ne gledam za pohištvo, vozičke ipd., ker zdaj prvo razmišljam, da si moram nabavit kakšne nosečniške hlače, ker svojih več ne zapnem. Vse normalno oblečem, pri trebuhu pa nastane težava. Haha. Evo to je moje prvo razmišljanje o nabavljanju :) samo še odlocit se moram ali bom šla osebno v trgovino ali si bom kar naročila po netu. Kako ste si ve? 
V ponedeljek spet začnemo normalno v službo hodit, konec z delom od doma in v trenirki ravno ne morem it :)) tako da ja, en mali šoping bom res naredila. Za začetek. 
Naslednji korak bo pa opremljanje sobe. Ampak bom počakala verjetno še vsaj kake dva meseca..moram itak celo namembnost sobe spremenit.

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: NOVEMBERKE 2020
26.5.2020 20:23:25   
Sara92
Zaenkrat dvoje hlac z visokim pasom se spravim nase, tiste z nizkim nic vec 😁 si bom pa kmalu privoscila tudi kaksno nosecnisko oblekico in hlace. Najverjetneje prve kr prek neta, da v miru sprobam.. Baje imajo v HM dobre, udobne in elasticne hlace :) V prostem casu pa bom kr ostala v trenirki ali pajkicah, sm se prevec navadla 😁

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: NOVEMBERKE 2020
26.5.2020 21:38:52   
nosecka30*
Pozdravljene, jaz sem si prve nosečniške hlače kupila prejšnji teden po netu od hm in sem ful zadovoljna, udobne in ne zgledajo nosečniške (oprijete črne kavbojke), tako da jih nosim že cel teden v službo user posted image svojih hlač za v službo si nisem mogla popoldne več zapet, tako da ja, je blo treba nabavit user posted image Ker sem s temi zelo zadovoljna, sem si danes naročila še par dolgih in kratkih hlač, tako da zdaj za silo bo user posted image poletne oblekice upam da bom lahko nosila tiste, ki že imam, vsaj za zdaj. Bom pa morala kmalu tudi kak večji modrček si omislit ...
Glede opreme malo gledam po netu, kupila nisem še nič. Moram tudi zamenjat namembnost sobice. Naročila sva edino omaro pri mizarju user posted image , ker ponavadi malo traja in bo to v sobi tudi največja investicija.

(odgovor članu Sara92)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: NOVEMBERKE 2020
27.5.2020 6:59:16   
*snowflake*
Hehe, potem smo že vse tam, s težavami pri zapenjanju stare garderobe :) a pa sta si merili kaj pri naročanju? Jaz imam edino dilemo pri številkah. Res si moram nekaj omisliti do ponedeljka. Samo verjetno ne bom dobila v dveh dneh :)) optimistka 😂 
A potem sta tudi počasi že pri sobici, pridni :) no, sej mogoče pa vmes tudi mene kaj prime. Zaenkrat imam še sama s seboj toliko dela, da ne razmišljam še o tem. Verjetno morajo slabosti najprej ponehati, pa bo šlo lažje. Ja sej, najprej moram zase poskrbeti, da bom lahko za malo štručko :)

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: NOVEMBERKE 2020
27.5.2020 12:23:42   
nosecka30*
Hehe počasi. Z naročilom omare sva mogoče malo pohitela, ampak ponavadi traja pri mizarjuh minimalno en mesec da naredijo, če nič ne zamujajo. Ostalo potem bova pa čez poletje počasi kupovala user posted image user posted image
Zdej sem oblačila v bistvu prvič naročila po spletu, sem kar isto številko. Sem imela prej od hm hlače 38, pa sem tudi nosečniške v št. 38 in so super, vsaj zaenkrat user posted image kar sem sedaj naknadni naročila sem tudi tako, edini ene kavbojke sem 40, ker je pisalo da niso raztegljive. Upam da bo ok user posted image
Glede krvnega sladkorja: sem bila pri diabetološki ambulanti, glukoznega testa mi niso delali, so mi vzeli kri (po obroku) in je bil 5,9, je rekla da je malo visoko. Jutri moram spet nazaj, da me bodo dali na natančno dieto - Baje izredno malo sadja in zelenjave user posted image user posted image in me naučili merjenja krvi doma in ketonov. Čisto sem nesrečnauser posted image Mi je pa tudi predlagala bolniško za cel mesec do naslednjega pregleda, ker di bom morala to kar naprej merit, v službi pa bom to težko. Rada bi hodila v službo ... nevem kaj naredit, do jutri se moram odločit user posted image

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: NOVEMBERKE 2020
27.5.2020 14:17:52   
tuttifrutti
Pozdravljene! Jaz sem po ponovnem pregledu in zaenkrat zgleda vse ok user posted image Lahko bi izvedela tudi že spol, a naj ostane presenečenje. Jaz sem ok, občasno me sicer še mučijo slabosti in počasnejša prebava in utrujenost. Glede oblačil jaz lahko še zapnem vse stare hlače (v začetku nosečnosti sem shujšala), a mislim, da bom vseeno v roku nekaj tednov rabila nosečniške (nekaj naj bi jih dobila od prijateljice), pa se mi ne da lih po trgovinah user posted image Konec tedna vstopam v 18. teden in čez nekaj tednov bo že morfologija - upam, da bo lahko šel moj z mano.
Midva kupila nisva še nič, jaz sicer vsake toliko mal po internetu pogledam kaj bi, a zaenkrat nisva še nič odločena. Bo pa treba tudi malo sobo spremeniti oz. predvsem namembnost :)
Nosečka30 žal mi je, da imaš težave s sladkorjem. Jaz bi morda na tvojem mestu kar ostala na bolniški, predvsem iz vidika, da bo tako manj stresno in tudi v času corone, saj naj bi bile user posted image bolj ogrožene. Po drugi strani pa verjetno lahko greš v službo in če ti bo prenaporno še vedno kasneje ostaneš na bolniški...

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: NOVEMBERKE 2020
27.5.2020 16:28:52   
Babyjazz
Prvič slišim da bi bil kdo na bolniški zarad merjenja cukra. Kakšno službo pa mas pa to kokrat so mors mert? Pol tut vsi k majo sladkorno ne bi hodil v službo. Ker drugac merjenje ti vzame lih 2 min dvomm da ti v službi ne bo pustil da si ne greš zmert. 

(odgovor članu nosecka30*)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?