Nosečniški test (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Anonimen -> Nosečniški test (9.5.2020 19:27:19)

Pozdravljene punce!


Imam eno vprašanje, in sicer delala sem test baby check plus 3 dni zapored vsako jutro.Vsak dan se mi je pokazala ista svetla črtica intenzivnost barve vse je bilo isto.Naredila sem še clear blue in first sign oba negativna niti svetle črtice ni bilo.Je imela katera mogoče podobno situacijo?😀..
Že vnaprej hvala za odgovor🙂




Anonimna294 -> RE: Nosečniški test (9.5.2020 21:04:37)

Kdaj pa si delala teste? Pred ali po predvideni menstruaciji? Jaz sem sicer najprej naredila baby check mini nekaj dni pred M, in se je sele nekje v 8. ali 9. minuti pokazala rahla druga crtica. Potem sem delala pa na 1. dan zamujene digitalni clear blue pa je bil negativen. No danes je pa 3. zamude in mi je dva testa clear blue pokazalo pozitivno (navadnega in digitalnega). Je pa baby check mini najbolj obcutljiv test, bolj kot baby check plus in ostali. Tako da mogoce se s tistim poskusis.

Drzim pesti🐞




Anonimen -> RE: Nosečniški test (9.5.2020 22:59:50)

Zato ker baby chek  ni zanesljiv. Veliko punc je pisalo ze da je bil pozitiven drugi pa negativni😊





Anonimen -> RE: Nosečniški test (10.5.2020 0:21:51)

Danes je 14 dni od ovulacije tak, da mislim, da bi se moglo že kaj videt, al pa tudi ne....ampak mislim, da nebo nič iz tega, ker first sign pa baby check plus zaznata isto količino hormona pa na onem drugem ni blo nič😐..

Groza me je že teh testov in črtic, ker nikoli ne vem pri čem sem..saj bo😃




Sara97 -> RE: Nosečniški test (10.5.2020 8:40:49)



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zato ker baby chek  ni zanesljiv. Veliko punc je pisalo ze da je bil pozitiven drugi pa negativni😊





Sem skoraj 7m po porodu, delala sem test clearblue navadni ki je po 4min pokazal rahel +, komaj sva prisla "h sebi" da morda pa bo kaj, usa neucakana nardim se firstsign ki ni pokazal nic...cez dva dni spet naredim test s baby checkom ki je pokazal crtico,naslednji dan pa spet clearblue digital,ni pokazal nic... baby check pa spet crtico... in tako se je pojavila menstruacija,sumim na ss... me pa cudi,ker sta isto obcutljiva firstsign in clearblue- 25miu, baby check pa 10 ce se ne motim...




Anonimen -> RE: Nosečniški test (10.5.2020 9:36:49)

Skoraj podobno kot pri meni🙂..

Smešno je to, da tale baby check mi je vsaki dan pokazal isto črtico pa ni bila tak hudo tanka, da bi jo komaj videl je bla kar lepe barve..Vsi ostali pa negativni..Hudo je to, ko vidiš te črtice si poln upanja in na koncu sledi spet razočaranje😐




Anonimen -> RE: Nosečniški test (10.5.2020 12:20:24)

Jaz sem na zadnje kupila VIOLa test v lekarni, ta zazna ze zelo zgodaj. Mislim da mi je ze 10 dni po spolnem odnosu pokazalo +. Potem sem kupila se  digi.CB  ( 2 dni predizostankom menstruacije sem ga nardila)in je biu tudi pozitiven.  No tudi brez testrckov sem vedla da sem noseca👼





Stran: [1]