|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo julija
6.8.2020 14:15:13   
Sneezka
Beba92 ti kar naredi test😀 držim pesti da je pozitivno 😀

Midva pa sva na dopustu..ovulacija je bila..zdaj pa čakaaaanje😀

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: || pricakujemo julija
6.8.2020 14:26:32   
beba92
Dopust dobro dene 😁😁

Ga bom jutri naredila ...se bojim da bom.spet razocarana

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: || pricakujemo julija
6.8.2020 16:14:19   
Anonimna294
Jaz pa zakljucujem z dopustom in v ponedeljek nazaj v sluzbo. Bo vsaj hitro minilo do O in potem do M. Sem pa konec M tako da veselo na delo😂. Beba92 ti pa cimprej sporoci kaj bo pokazal test 😀😀

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: || pricakujemo julija
7.8.2020 9:33:41   
JackieO
Beba si naredila test? 😏Pri meni se je zacelo odstevanje, se en teden do M. Seveda jo morem dobiti 1 dan preden greva na dopust, normalno. 😤😤😤

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: || pricakujemo julija
7.8.2020 11:28:47   
beba92
Drim pesti da je nebo 😁 nism delala, neupam 😁😁


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: || pricakujemo julija
7.8.2020 11:55:00   
JackieO
Vem, raje zivis v nevednosti kot da si potem razocaran. 😌 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: || pricakujemo julija
7.8.2020 12:01:34   
beba92
Vseeno se mislim (ceprav si ne zelim), da bo M prisla... 😊😁 in ja ce bo prisla bo prisla prvi dan dopusta na morju😠


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: || pricakujemo julija
7.8.2020 15:02:55   
JackieO
Potem sva na istem, samo da greva midva v hribe. Res super 🤨 😤😤


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: || pricakujemo julija
9.8.2020 21:54:43   
Anonimna294
Oooj punce, kako ste? Kaj novega? Jaz zacnem jutri z O testi, pa da vidimo kdaj bo ta mesec pozitivno... 

Beba92 si naredila test? 😀 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: || pricakujemo julija
10.8.2020 6:46:55   
beba92
Ne nisem ga delala, sem prej dobila M... Itak, tik pred dopustom je prisla 😁


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: || pricakujemo julija
10.8.2020 10:51:49   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: beba92
Ne nisem ga delala, sem prej dobila M... Itak, tik pred dopustom je prisla 😁




Ah škoda no 🙄. Upam, da se kmalu konča. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: || pricakujemo julija
10.8.2020 12:23:12   
JackieO
Zivjo punce! Evo js odstevam do M, se 4 dni. Sem mela ze vceraj take krce, da ni vec upanja. Kot ponavadi 5 dni prej. 😤😤😤 Se pravi, cakam M, potem pa veselo v nov krog. 😞 Beba bomo imele vec srece v naslednjem krogu. 💪💪💪


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: || pricakujemo julija
10.8.2020 21:55:16   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Zivjo punce! Evo js odstevam do M, se 4 dni. Sem mela ze vceraj take krce, da ni vec upanja. Kot ponavadi 5 dni prej. 😤😤😤 Se pravi, cakam M, potem pa veselo v nov krog. 😞 Beba bomo imele vec srece v naslednjem krogu. 💪💪💪





Upam zate do zadnjega😀🤗 Vcasih pa so znaki lahko tudi isti 😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: || pricakujemo julija
11.8.2020 8:13:32   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Zivjo punce! Evo js odstevam do M, se 4 dni. Sem mela ze vceraj take krce, da ni vec upanja. Kot ponavadi 5 dni prej. 😤😤😤 Se pravi, cakam M, potem pa veselo v nov krog. 😞 Beba bomo imele vec srece v naslednjem krogu. 💪💪💪





Upam zate do zadnjega😀🤗 Vcasih pa so znaki lahko tudi isti 😀



Res je, dokler ne pritece je se upanje, pa ceprav cisto majhno. 😊   Drugace bova pa skupaj O lovile 😁💪💪

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: || pricakujemo julija
11.8.2020 10:46:11   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Res je, dokler ne pritece je se upanje, pa ceprav cisto majhno. 😊   Drugace bova pa skupaj O lovile 😁💪💪



Jaz sem ravno vceraj zacela s testi ker itak ne vem kdaj naj jo ta mesec pricakujem🤷‍♀️😣 upam, da cimprej😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: || pricakujemo julija
11.8.2020 11:05:38   
Anonimna294
A drugace katera ze jemlje folno kislino? Jaz imam kar elevit, mi je G rekla da ko bova spet poskušala naj kar zacnem ponovno jemat to. 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: || pricakujemo julija
11.8.2020 23:09:24   
JackieO
Js se nic ne jemljem, sem pa slisala/brala za Elevit da je priporocljiva zadeva. Sem se trudila z maco en mesec, pa sem odkrito povedano obupala zaradi groznega okusa, zdej bom pa pomoje po M (ko/ce pride), spet zacela. 😏 Vidim pa po socialnih omrezjih, da je korona res naredila baby boom in ratam kr mal zamorjena zaradi vsega skupaj. 😤😤😤


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: || pricakujemo julija
12.8.2020 10:50:09   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Js se nic ne jemljem, sem pa slisala/brala za Elevit da je priporocljiva zadeva. Sem se trudila z maco en mesec, pa sem odkrito povedano obupala zaradi groznega okusa, zdej bom pa pomoje po M (ko/ce pride), spet zacela. 😏 Vidim pa po socialnih omrezjih, da je korona res naredila baby boom in ratam kr mal zamorjena zaradi vsega skupaj. 😤😤😤





Jaa res je pravi baby boom, bi bil tudi pri nama, ce se ne bi koncalo tako hitro😔. Tko da tole tud mene mori vse skupaj. In res upam da cimprej uspe. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: || pricakujemo julija
12.8.2020 11:15:15   
Ana993
Živjo punce...sem nazaj in nisem sama. danes je prišla M...tako da...jovo na novo ponovimo vajo...

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: || pricakujemo julija
12.8.2020 13:15:36   
Sneezka
Kako ste punce? 

Jaz še mam 7 dni do M..upam da je ne bo. Jaz bom šla jutri si vzet folno. Sem jo jemala zdaj nekaj mesecev..zdaj pa 1 mesec nisem. Me pa špika doli v jajcnikih občasno in pa boleče bradavice že od ovulacije.

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: || pricakujemo julija
12.8.2020 19:30:10   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka
Kako ste punce? 

Jaz še mam 7 dni do M..upam da je ne bo. Jaz bom šla jutri si vzet folno. Sem jo jemala zdaj nekaj mesecev..zdaj pa 1 mesec nisem. Me pa špika doli v jajcnikih občasno in pa boleče bradavice že od ovulacije.



Oo mogoce pa je to ze kaksen znak? 😀😀😀. Jaz pa pridno vsak dan O test, zaenkrat se negativno ampak sem malo prej zacela ker ne vem kako dolg bo tale cikel...  

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: || pricakujemo julija
12.8.2020 20:42:30   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka
Kako ste punce? 

Jaz še mam 7 dni do M..upam da je ne bo. Jaz bom šla jutri si vzet folno. Sem jo jemala zdaj nekaj mesecev..zdaj pa 1 mesec nisem. Me pa špika doli v jajcnikih občasno in pa boleče bradavice že od ovulacije.



Oo mogoce pa je to ze kaksen znak? 😀😀😀. Jaz pa pridno vsak dan O test, zaenkrat se negativno ampak sem malo prej zacela ker ne vem kako dolg bo tale cikel...  


Oo da bi le bil 😃 drugače ovulacijo čutiš oz. veš kdaj jo maš?

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: || pricakujemo julija
12.8.2020 21:02:45   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka
Kako ste punce? 

Jaz še mam 7 dni do M..upam da je ne bo. Jaz bom šla jutri si vzet folno. Sem jo jemala zdaj nekaj mesecev..zdaj pa 1 mesec nisem. Me pa špika doli v jajcnikih občasno in pa boleče bradavice že od ovulacije.



Oo mogoce pa je to ze kaksen znak? 😀😀😀. Jaz pa pridno vsak dan O test, zaenkrat se negativno ampak sem malo prej zacela ker ne vem kako dolg bo tale cikel...  


Oo da bi le bil 😃 drugače ovulacijo čutiš oz. veš kdaj jo maš?



Ja ponavadi imam kar dosti sluzi, tako da vem kdaj je, pri prvi zanositvi sem se samo na sluz zanašala. No prejsnji mesec me je pa se spikalo v jajcnikih pa napeta sem bla ze kr kak teden prej, tko kot ponavadi pred M. Zdej pa napetost ze tud kr cutim, kot da me vse tisci, tako da bo pomoje enkrat v naslednjih parih dneh. Ker ne vem ali bom ze nazaj imela cikel nekje 29 dni ali še ne. 

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: || pricakujemo julija
12.8.2020 21:52:28   
JackieO
Anonimna, veselo na delo. 😁 Js imam se 2 dni do M, ocitno bo tokrat tocna, normalno, 1 dan pred dopustom se bo prikazala. 😡 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: || pricakujemo julija
13.8.2020 10:35:39   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Anonimna, veselo na delo. 😁 Js imam se 2 dni do M, ocitno bo tokrat tocna, normalno, 1 dan pred dopustom se bo prikazala. 😡 



Se ti ze kaze kaj? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?