|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo julija
13.8.2020 11:47:44   
JackieO
Nic se, razn mini krčkov. Vrjetn se pripravlja, da se bo jutri lahko ulila. 😡 Dobr da nimam testov, bi ze mela kaksne prebliske, potem pa spet z dolgim nosom. 🤥


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: || pricakujemo julija
13.8.2020 13:50:12   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Nic se, razn mini krčkov. Vrjetn se pripravlja, da se bo jutri lahko ulila. 😡 Dobr da nimam testov, bi ze mela kaksne prebliske, potem pa spet z dolgim nosom. 🤥




Drzim pesti da je ne bo😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: || pricakujemo julija
13.8.2020 15:04:43   
JackieO
Sporocim jutri kaksna je situacija. 😇😉


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: || pricakujemo julija
13.8.2020 21:00:11   
Anonimna294
Pa saj ne bo prisla😀😀sem optimistka do zadnjega! 😀😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: || pricakujemo julija
13.8.2020 21:52:32   
Foxy_foxy
Ne bo je, ne bo je!!! 🤞

Js zakljucujem dopust, po aplikaciji nej bi mela O v soboto, ampak sva kr skoz pridna 😊😁

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: || pricakujemo julija
14.8.2020 9:40:07   
Ana993
držimo pesti za vse...dalje pozitivno :D

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: || pricakujemo julija
14.8.2020 13:45:58   
Sneezka
Jaz pa moje M več ne razumem. Kao 5 dni do predvidene M zdaj pa danes najprej rjavi izcedek potem pa še sveža kri🤦‍♀️🤦‍♀️ 


(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: || pricakujemo julija
14.8.2020 14:23:43   
JackieO
Moje M se ni, mogoce caka na jutri, da bo uletela direktno na 1. dan dopusta. 😤😤😤 Krci so, tako da sigurno se kaj pripravlja. 🙄 

Sneezka, tud js sm nazadnje dobila 2 dni prej, kar je za moje "razmere" cist izven "sistema". Mogoce stres, neucakanost, bogve kaj se nam vse dogaja. 😟 Punce moje, drzim pesti za vse nas! 🐞🐞🐞

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: || pricakujemo julija
14.8.2020 15:19:53   
Anonimna294
Jaz pa take krce pred O, kot se nikoli. Bolj kot pred M. No testi pa se kar negativni. 🙄😣


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: || pricakujemo julija
14.8.2020 23:49:34   
JackieO
Potem bo kmalu pokazalo +. Čas za veliko akcije. 😁 Js mam tud včasih takšne krče, da me kr mine, da bi kej počela. 😟 Sicer pa še kr čakam M. Očitno bo res dopustniška. 😕 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: || pricakujemo julija
15.8.2020 9:31:35   
Anonimna294
Ja upam, da bo kmalu, sicer danes je blo spet negativno. Kako kaze pri tebi? 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: || pricakujemo julija
15.8.2020 11:46:35   
JackieO
Joj ti testi, sej nevem ce jim je za zaupat. 🤨 Pri meni se kar nic, obcasni krci a vlije se mi pa ne. Cudno mi je, ker sm skoz M imela na 25 dni, nazadnje sm jo mela 23ti dan, zdej je pa 26 dni. In mi naceloma ne zamuja, kvecjemu pride prej. Bomo vidl kaj bo prinesl. 🤔


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: || pricakujemo julija
16.8.2020 3:00:42   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Joj ti testi, sej nevem ce jim je za zaupat. 🤨 Pri meni se kar nic, obcasni krci a vlije se mi pa ne. Cudno mi je, ker sm skoz M imela na 25 dni, nazadnje sm jo mela 23ti dan, zdej je pa 26 dni. In mi naceloma ne zamuja, kvecjemu pride prej. Bomo vidl kaj bo prinesl. 🤔





Oo potem pa lahko pomoje kar naredis kak test? Jaz bi ga sigurno ze😂😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: || pricakujemo julija
16.8.2020 7:11:46   
JackieO
Imam sreco, da je vse zaprto, drugace vprasanje, ce ze ne bi kej testirala. 😁 tako da ce jutri nic ne bo grem po test. Imam pa skoz po malem krce, ze 4ti dan. To mi je tudi cudno glede na to da jih imam ponavadi samo 1 dan in se ulije. Cudno vse skupaj res.  🤨


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: || pricakujemo julija
16.8.2020 8:10:24   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Imam sreco, da je vse zaprto, drugace vprasanje, ce ze ne bi kej testirala. 😁 tako da ce jutri nic ne bo grem po test. Imam pa skoz po malem krce, ze 4ti dan. To mi je tudi cudno glede na to da jih imam ponavadi samo 1 dan in se ulije. Cudno vse skupaj res.  🤨





Pa saj je zdaj ze vse odprto ob nedeljah 😀 joooj potem pa mogoce res kaj je?? Supeer, drzim pesti😀😀☺️🤗🤗🥰

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: || pricakujemo julija
16.8.2020 12:30:23   
JackieO
Ja midva sva na dopustu in hribolaziva, pa predno prideva v dolino je vse zaprto. 😁 Sporocim kaksna je situacija, nocem sploh pretirano razmisljat o tem, moj je pa cisto optimisticen. 😁 Bomo videli 😏


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: || pricakujemo julija
16.8.2020 14:11:48   
Anonimna294
Ah ja potem pa res ne bo slo. Pri meni pa spet danes negativen test ampak imam pa kar dosti sluzi. Tako da zdaj pa res ne vem vec🙄🙄🙄. Po aplikaciji naj bi jutri bila O, mogoce bo pa zdaj v teh dneh pozitiven test. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: || pricakujemo julija
16.8.2020 14:40:34   
Anonimna294
Oz danes imam O po aplikaciji. Mogoce pa bi mogla v teh dneh delat dvakrat na dan test, pa sem ravno zgresila, da bi mi pokazalo pozitivno. No bomo videli😀

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: || pricakujemo julija
16.8.2020 17:02:58   
Sneezka
Upaam da bodo pluski končno za vse nas😉

Meni se je ulilo tak da naj čimprej mine in potem v nove boje. Meseci se tako obračajo želja pa vse večja.

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: || pricakujemo julija
17.8.2020 8:05:03   
JackieO
Anonimna predlagam da vrzes teste stran in upostevas nasvet mojega G, redni odnosi na 2,3 dni in nimas kaj zgresit. Tko bom tud js zdej nrdila, ker ocitno je prsla M. 😡 ocitno se mi je hormonski sistem mal porusu, ker nikol nism mela nerednih M in zdej tk sploh ne vem kdaj imam dejansko O. Cimvec akcije pa bo. 😁
Sneezka, se ti pridruzujem. V nov boj naprej in vsem nam zelim, da bo koncno en velik +. 💪

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: || pricakujemo julija
17.8.2020 10:49:57   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Anonimna predlagam da vrzes teste stran in upostevas nasvet mojega G, redni odnosi na 2,3 dni in nimas kaj zgresit. Tko bom tud js zdej nrdila, ker ocitno je prsla M. 😡 ocitno se mi je hormonski sistem mal porusu, ker nikol nism mela nerednih M in zdej tk sploh ne vem kdaj imam dejansko O. Cimvec akcije pa bo. 😁
Sneezka, se ti pridruzujem. V nov boj naprej in vsem nam zelim, da bo koncno en velik +. 💪


Jaaa, sem se ravno danes odlocila da te porabim do konca, mam se 3, potem pa koncam s tem. Saj SO imava dokaj redno ampak tole sem bolj delala zaradi tega da ne bi cisto zgresila, glede na to da se mi cikel še uravnava. Škoda za obe, ampak kar optimisticno v nov mesec!! 🤗

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: || pricakujemo julija
18.8.2020 8:29:59   
JackieO
Anonimna drzim pesti! Midva greva sedaj v 7. krog, mogoce bo pa pravljicna stevilka 7 tudi za naju pravljicna. 😊🐞


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: || pricakujemo julija
18.8.2020 9:27:09   
beba92
Mi2 pa v 8. krog, prvic je uspelo v 5., drzim pesti da bo september lepsi 😁

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: || pricakujemo julija
18.8.2020 10:48:38   
Anonimna294
No danes je pa pozitiven O test, juhuuu koncno😀😀 nekako mam dober obcutek za ta mesec, tako da bom kar pozitivno gledala na to do konca!  Sem dobila zdaj malo dodatne volje ker je danes pokazalo pozitivno😀 drzim pesti za vse nas🥰😀

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: || pricakujemo julija
18.8.2020 21:57:41   
JackieO
Anonimna sem zelooo vesela zate in drzim pesti, da vsaj en plavalcek najde pot. 😁

Beba92 drzim pesti tudi zate in kot si rekla... mogoce bo pa september nas mesec. ❤ 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?