|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2021
28.9.2020 17:18:35   
Srečka138
Tudi jaz bi najraje sla na pregled, saj sem nasega skrata nazadnje videla na nuhalni. Ampak bom se malo pocakala, sicer upam da ne bom imela kaksnih hujsih tezav zaradi katerih bo potreben UZ. Bi pa vseeno sla pred morfologijo pogledat ce je se vedno vse ok in na svojem mestu.  Midva bova po morfologiji zacela z nakupi, takrat bova tudi povedala najblizjim, ostali ne rabijo vedet oz. Bodo ze od drugih izvedeli, saj "gobci" so veliki. Miljonkrat sva sla ze mimo kika, babycentra, h&m, komot bi lahko ze kaj kupila, ampak me kar daje nek obcutek, da bolje da ne prehitevam, da slucajno ne bo kaj narobe. Ceprav verjamem da bo vse ok, ampak vseeno. Pocakava do morfologije, v upanju da izveva tocen spol, potem pa zacneva.

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: MARČEVKE 2021
28.9.2020 18:45:13   
N****
Mene je tudi začelo ponoči špikat, če se uležem na trebuh pa fjst stegnem, pol me fajn zaboli.. se je pa končno zmanjšalo število obiskov stranišča ponoči 🙈 men se zdi tak malo da sta sam dva uz.. 😕 upam da nam sedaj zarad korone še kje ne zmanjšajo število pregledov.. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: MARČEVKE 2021
28.9.2020 19:30:56   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: N****

Mene je tudi začelo ponoči špikat, če se uležem na trebuh pa fjst stegnem, pol me fajn zaboli.. se je pa končno zmanjšalo število obiskov stranišča ponoči 🙈 men se zdi tak malo da sta sam dva uz.. 😕 upam da nam sedaj zarad korone še kje ne zmanjšajo število pregledov.. 


Jaz sem do pred dveh tednov zdrzala celo noc brez wcja, zadnjih 14 dni pa hodim 3x na wc ponoci, s tem da pred spanjem vedno spraznim mehur, potem zjutraj pa je spet prva stvar ko ustanem wc. Je pa res da cez dan spijem 2-2,5l vode. Mi je pa tole nocno ustajanje mucno, ker se posledicno razcujem in zares zaspim sele takrat ko moram spet ustat.. katastrofa.

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: MARČEVKE 2021
28.9.2020 20:03:52   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: N****

Mene je tudi začelo ponoči špikat, če se uležem na trebuh pa fjst stegnem, pol me fajn zaboli.. se je pa končno zmanjšalo število obiskov stranišča ponoči 🙈 men se zdi tak malo da sta sam dva uz.. 😕 upam da nam sedaj zarad korone še kje ne zmanjšajo število pregledov.. 


Jaz sem do pred dveh tednov zdrzala celo noc brez wcja, zadnjih 14 dni pa hodim 3x na wc ponoci, s tem da pred spanjem vedno spraznim mehur, potem zjutraj pa je spet prva stvar ko ustanem wc. Je pa res da cez dan spijem 2-2,5l vode. Mi je pa tole nocno ustajanje mucno, ker se posledicno razcujem in zares zaspim sele takrat ko moram spet ustat.. katastrofa.



Jaz sem zej 13 teden sem brala da sedaj se maternica prestavi stran od mehurja in ne pritiska nanj.. in mene res zdaj ponoči ne tišči več, pred tem pa vsako noč enkrat, ko prej nikoli.. je pa res da se bo z rastjo najbrž kmalu spet začel pritisk na mehur 🙈🙀🙈

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: MARČEVKE 2021
28.9.2020 20:09:16   
Lizika90
Srečka seveda bo vse vredu!! :)
Jaz pa samo tavam po trgovinicah in gledam. Za nakupe se mi zdi še prezgodaj.

Sicer pa jaz že od zelo zgodnje nosečnosti obvezno hodim ponoči lulat enkrat, včasih dvakrat ampak je to že bolj zgodaj zjutraj.
Pa tudi obvezno lulam preden zaspim.

Me pa danes nekaj čudno boli čez trebuh, upam da bo jutri bolje.

N**** Ali tebi paše spati na trebuhu? Jaz si od začetka sploh ne upam. Včasih se naslonim malo bolj na trebuh ampak se trudim spati na boku.
Se pa pogosto obračam iz enega na drugega.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: MARČEVKE 2021
28.9.2020 20:22:15   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90

Srečka seveda bo vse vredu!! :)
Jaz pa samo tavam po trgovinicah in gledam. Za nakupe se mi zdi še prezgodaj.

Sicer pa jaz že od zelo zgodnje nosečnosti obvezno hodim ponoči lulat enkrat, včasih dvakrat ampak je to že bolj zgodaj zjutraj.
Pa tudi obvezno lulam preden zaspim.

Me pa danes nekaj čudno boli čez trebuh, upam da bo jutri bolje.

N**** Ali tebi paše spati na trebuhu? Jaz si od začetka sploh ne upam. Včasih se naslonim malo bolj na trebuh ampak se trudim spati na boku.
Se pa pogosto obračam iz enega na drugega.



Sej ne spim ravno čisto na trebuhu, tak na pol iz boka na trebuh.. se pa tut sama trudim da bolj na boku.. pa pravijo da dokler ti paše naj ne bi blo nič narobe.. 

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: MARČEVKE 2021
28.9.2020 21:23:58   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: N****



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138



IZVIRNO SPOROČILO: N****

Mene je tudi začelo ponoči špikat, če se uležem na trebuh pa fjst stegnem, pol me fajn zaboli.. se je pa končno zmanjšalo število obiskov stranišča ponoči 🙈 men se zdi tak malo da sta sam dva uz.. 😕 upam da nam sedaj zarad korone še kje ne zmanjšajo število pregledov.. 


Jaz sem do pred dveh tednov zdrzala celo noc brez wcja, zadnjih 14 dni pa hodim 3x na wc ponoci, s tem da pred spanjem vedno spraznim mehur, potem zjutraj pa je spet prva stvar ko ustanem wc. Je pa res da cez dan spijem 2-2,5l vode. Mi je pa tole nocno ustajanje mucno, ker se posledicno razcujem in zares zaspim sele takrat ko moram spet ustat.. katastrofa.



Jaz sem zej 13 teden sem brala da sedaj se maternica prestavi stran od mehurja in ne pritiska nanj.. in mene res zdaj ponoči ne tišči več, pred tem pa vsako noč enkrat, ko prej nikoli.. je pa res da se bo z rastjo najbrž kmalu spet začel pritisk na mehur 🙈🙀🙈


Jaz sem trenutno v 18. Tednu. Vrjetno bo to ze zaradi velikosti, kaj pa vem.

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: MARČEVKE 2021
29.9.2020 19:11:22   
Lizika90
Mislim da se bomo mogle kar navadit na vedno bolj pogosto lulanje ponoči.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: MARČEVKE 2021
29.9.2020 19:14:54   
Lizika90
Srečka ti, ki si isto v 18tednu...a se ti dogaja, da imaš občutek kot da te zateguje v zgornjem delu trebuha ter ob straneh?
Ali je to raztezanje, ali mogoče preveč napora?
Že zadnjič na sprehodu sem opazila pa sem včeraj pozabila omenit.
Ker nočem zganjat panike, glede na to da sem bila včeraj tam.

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: MARČEVKE 2021
29.9.2020 20:13:15   
Srečka138
Sedim na urgenci in cakam, zacela se je ponavljat zgodba od lani...

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: MARČEVKE 2021
29.9.2020 20:31:28   
I did it again

Ojoj. Drzim pesti da bo vse uredu. 
IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Sedim na urgenci in cakam, zacela se je ponavljat zgodba od lani...



(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: MARČEVKE 2021
30.9.2020 13:29:18   
lillchy123


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Sedim na urgenci in cakam, zacela se je ponavljat zgodba od lani...



Srecka, drzim pesti in posiljam pozitivne misli.. velik objem in upam, da kmalu javis dobre novice 

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: MARČEVKE 2021
30.9.2020 17:06:14   
D67a
Srečka138 pošiljam pozitivno energijo in držim pesti da se vse ok odvije.


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Sedim na urgenci in cakam, zacela se je ponavljat zgodba od lani...


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: MARČEVKE 2021
30.9.2020 17:28:53   
honnybunny
joj, Srečka upam da bo oziroma da je vse v redu. Jaz sem ravno nehala razmišljat kaj se vse še lahko zgodi ... mislim nate, drži se user posted image

(odgovor članu D67a)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: MARČEVKE 2021
30.9.2020 19:11:28   
N****


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Sedim na urgenci in cakam, zacela se je ponavljat zgodba od lani...




❤vse bo dobro❤🤞

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: MARČEVKE 2021
30.9.2020 19:49:14   
Lizika90
Srečka pošiljam ti objemčke in dobre misli.
Res močno močno upam da je vse in vse bo uredu!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: MARČEVKE 2021
1.10.2020 15:41:38   
Srečka138
Hvala vsem za lepe zelje. Trenutno sploh nevem kaj se dogaja, nic mi ni jasno. Vse kar zaenkrat vem je to da je otrocek se vedno na svojem mestu in povsem zdrav. Tezave imam z mocnimi krci in nepojasnenimi krvavitvami. Punce polagam vam na srce, ce tudi nimate tezav s krci, pijte magnezij in cimvec tekocine. Ker ko enkrat prides v to, tesko ven splezas. Trenutno situacijo resujemo tudi s tableti buscopan in dvojno dozo magnezija 600mg (namesto 300). Tej krci so res neznosni, 2x hujsi kot menstrualni. Kam dlje od hise si sploh ne upam da me slucajno kje ne zvije. 

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: MARČEVKE 2021
1.10.2020 16:11:01   
lillchy123
Srecka... uff. Si me prestrasila. Samo da je zaenkrat vse ok. A so ti mogoce kaj pogledali MV? Ker teli boleci krci mene spominjajo na popadke... so ti dali tudi kaksne vaginalete? Pa svetovali pocitek? 

Jst si resss zelim, da se vse umiri in srecno pridemo fo teh nasih tako zazeljenih otrockov...

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: MARČEVKE 2021
1.10.2020 17:05:13   
Srečka138
Tut men delujejo kot popadki, vsaj v prvi N se mi je ravno tako zacel splav. Ampak je MV zaprt in dovolj dolg 40mm tako da realno sploh ne vemo od cesa bi bili tej krci. Upam da bodo tej tableti resili situacijo. Drugace pa se moram pac sprijaznit, in lahko samo cakamo kdaj se bo zgodilo. Danes sem imela pregled pri osebni G in mi je dala vsaj malo upanja da bo vse ok. Tako zivim iz dneva v dan in spremljam kaj se dogaja. Najhuje je ponoci, proti jutru pa se pocasi umiri ampak se vedno so krci prisotni.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: MARČEVKE 2021
1.10.2020 19:42:33   
N****
Srečka želim ti da se vse skupaj pomiri in srečno konča ❤🤞 čim bolj umirjena in pozitivna bodi.. 😊


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: MARČEVKE 2021
1.10.2020 20:38:31   
Lizika90
Joj Srečka jaz res močno močno držim pesti in ti pošiljam lepe misli da se čimprej umiri to stanje in da donosiš zdravega otročka.user posted image user posted image
Si me že tako ustrašila. user posted image
Ali drugače otročka že čutiš, brcike?

(odgovor članu N****)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: MARČEVKE 2021
2.10.2020 0:25:52   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: Lizika90

Joj Srečka jaz res močno močno držim pesti in ti pošiljam lepe misli da se čimprej umiri to stanje in da donosiš zdravega otročka.user posted image user posted image
Si me že tako ustrašila. user posted image
Ali drugače otročka že čutiš, brcike?



Ne, ne cutim se. Ob takih krcih celo komaj cutim kdaj me mudi lulat.

(odgovor članu Lizika90)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: MARČEVKE 2021
2.10.2020 11:11:10   
D67a

IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Hvala vsem za lepe zelje. Trenutno sploh nevem kaj se dogaja, nic mi ni jasno. Vse kar zaenkrat vem je to da je otrocek se vedno na svojem mestu in povsem zdrav. Tezave imam z mocnimi krci in nepojasnenimi krvavitvami. Punce polagam vam na srce, ce tudi nimate tezav s krci, pijte magnezij in cimvec tekocine. Ker ko enkrat prides v to, tesko ven splezas. Trenutno situacijo resujemo tudi s tableti buscopan in dvojno dozo magnezija 600mg (namesto 300). Tej krci so res neznosni, 2x hujsi kot menstrualni. Kam dlje od hise si sploh ne upam da me slucajno kje ne zvije. 



Srečka138 sem vesela, da je z otročkom vse v redu. user posted image

Tudi jaz imam že od začetka kar močne krče, na začetku je bila prisotna tudi krvavitev, ampak sem potem 3 mesece jemala progesteron in so se krvavitve umirile, krči pa niti ne, ampak niso tako boleči kot tvoji. Že od začetka jemljem Magnezij diasporal 400 pa malo kombiniram z Donatom, zaenkrat, hvala bogu, z otročkom vse ok. Če se krči ne bodo nehali, sva se z G pogovarjali o bolniški.

Upam, da se pri tebi vse skupaj umiri in boš lahko začela uživati v brcikah. user posted image user posted image
Pojdi dan za dnem in poizkusi ostati pozitivna, zaupaj. user posted image user posted image



(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: MARČEVKE 2021
2.10.2020 15:18:24   
honnybunny
ojla, res upam, da krči minejo... jaz sem tudi doživela šok in krvavitev tam med 7. in 10. tednom, in sem jemala progesteron (Utrogestan) skoraj do 12. tedna. pa res sem se slabo počutila, ampak je k sreči to minilo. Drži se Srečka, vse dobro ti želim. Pa vsem ostalim tudi user posted image .

Jaz sem imela včeraj 2. pregled pri svojem G. samo poslušajo utrip in pogledajo izvide krvi in vode. Naslednji pregled čez 1 mesec, morfologija. Lep vikend vsem :*

(odgovor članu D67a)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: MARČEVKE 2021
2.10.2020 16:15:28   
Srečka138
Zivjo. Jaz se nazalost poslavljam iz skupine.Danes proti veceru upam da se rodi nasa deklica. Na zalost ji ni vec pomoci saj mi je plodovnica do popolnosti odtekla. Srcek ji sicer se vedno bije ampak dolgo ne bo vec. Sem ze dobila antibiotike proti raznim infekcijam, zdaj pa cakam da se spet zacnejo popadki da bogo revico spravimo ven. Izredno vesela sem za dobre sestre in babice tukaj v porodnisnici, res si nisem mislila da so zmozne dat toliko podpore.Lepo se imejte in srecno do konca.

(odgovor članu honnybunny)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?