|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2021
24.12.2020 22:36:33   
Kamničanka1
Pozitivna super 👌👌


Vesele praznike punce! 🎄🎄🎄

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: MAJČICE 2021
25.12.2020 0:11:08   
evkaliptus
Pozitivna, ja očitno je res odvisno od ZD🤷‍♀️ No, eni pa omejujejo preglede zaradi korone... sem bolj vesela, da je pri tem pri moji vse normalno... 💞
Bomo kar nekaj dinarčkov dobile🙃 se ne bom nič pritoževala😆
Tudi vam vsem želim čudovite, mirne in topline polne praznični dni🎄✨❤️

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: MAJČICE 2021
25.12.2020 10:17:52   
Škratek89
Tudi z moje strani lepe praznike vsem sonosečkam! 🎄♥️🍀🤗

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: MAJČICE 2021
29.12.2020 22:16:36   
evkaliptus
Kako ste kaj nosečke? Pri meni nič kaj novega, ...trebušček raste, premika se čedalje večkrat in bolj intenzivno,🥰  teža pa sedaj že nekaj lepo stoji, kljub prazničnim pojedinam, tako da je bil očitno en tak začetni hitri skok navzgor 😃

Ali že kaj izbirate imena??? Meni se je zdelo, da imam za punčko veliko imen in ne bo težav, no sedaj pa ne prideva skupaj in je seznam skrajšan na dva “mogoče” imena🙈 Meni je zelo všeč Ema, ampak nisva100%...  bolj kot brskam manj mi je všeč. Predlogi dobrodošli🙂

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: MAJČICE 2021
29.12.2020 23:04:05   
PozitivnaEnergija
Te čisto razumem glede imen 🤣🤣 mi smo tudi na dveh "mogoče" :))) za puncko pa ful idej, bi bila Brina verjetno, ali pa Tisa, meni je všeč tudi Eva. Skratka idej polno. Fantek bo pa najverjetneje Brin ;) ker je bila to prva izbira za punčko.


Ja trebuscek raste, se malo pa bo 2021, pa bomo odstevale se 4 mesece. Kar komi cakam da se zacne pomlad, sploh sedaj ko so zaceli s cepljenjem, in res upam da se tale epidemija umiri 🤞 
Ste čutile potres vceraj in danes, me je kar groza tega, ker si cist nemocen :/

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: MAJČICE 2021
29.12.2020 23:45:17   
evkaliptus
Vsa imena, ki si jih naštela so tudi meni lepa.. Brin mi je všeč 😉 

Ja jaz bi tudi že kar pomlad🙈 danes sem na about you naročila še ene kavbojke, puloverček žive barve in superge ...kar naj bo že pomladno vreme 😃 

Potres je bil pa grozen 😵😳 jaz sem danes prav v jok planila, ravno iz te nemoči.. in hvala bogu je bil moj doma. 

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: MAJČICE 2021
30.12.2020 10:53:12   
Škratek89
Drage moje nosečke.
Danes vam pišem z veliko žalostjo tesnobo v srcu, da sporočim, da bom žal zapustila našo skupino.. z mojo malo majčico žal ni vse vredu, morfologija in kasnejši pregled pri kardiologu je pokazal na hudo srčno napako (ima nerazvito levo polovičko srca). Vse ostalo je super, lepo se razvija, ampak s tako napakico lahko preživi samo v mojem trebuščku... s partnerjem sva pred najtežjo odločitvijo v najinem življenju..pojavlja se nama tistoč vprašanj zakaj, kako, ampak odgovora na to vprašanje ne bova nikoli dobila.. še toliko težje je, ker je to že 2. nosečnost, pot do nje je bila zelo dolga, bila sva tik pred tem, da bova mogla na umetno oploditev, ko naju je presenetil magični plusek... enega angelčka že iz 1. nosečnosti že imava, ko se je končala z zadržanim splavom v 10. tednu...
Hvala, da sem z vami lahko delila vse skrbi in veselje v pričakovanju, da bom v maju mamica skupaj z vami... ❤
Želim vam lepo nosečnost še naprej.
Pazite nase in na svoje male zakladke.

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: MAJČICE 2021
30.12.2020 18:07:23   
evkaliptus
Škratek, zelo mi je žal, ne morem najti besed, ki bi ti nudile tolažbo... naj bolečina čim prej mine😔 In vse dobro ti želim in vso srečo naprej❤️

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: MAJČICE 2021
2.1.2021 17:21:47   
PozitivnaEnergija
O ne škratek :( sem brala to na fb v skupini majcic :( 


Grozno, sploh si ne morem predstavljati vajinih obcutkov :( drzita se oba. 
Ostanita močna, in upam da vama v tretje uspe brez težav in dobita zdravega bejbija. Ti posiljam objem in pikepoke za sreco. 🫂

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: MAJČICE 2021
2.1.2021 19:02:43   
Škratek89
Drage moje,hvala za vso podporo in spodbudne besede... ❤️
Trenutki, ki jih preživljava, so najhujši v najinem življenju. Takšne bolečine ne privoščim nikomur. Čudim se, kako lahko človek vse to sploh prenese..Najtežje je, ko začutim brcike v trebuščku, včasih se mi zdi kot bi mi hotela sporočiti " Mamica, ne bodi žalostna, z mano je vse vredu. " Težko mi je, ko vidim mojega dragega kako trpi. Nikoli prej ga nisem videla jokati, tokrat sva skupaj pretočila že ogromno solz. Vse skupaj se mi ni zdi neresnično, kot nekakšna iluzija. Tako zelo sva se veselila tega otročka in skupaj z nama vsi najbližji. Ne morem si predstavljati, da bo vsega tega enkrat konec, da ne bom več čutila njenih brc, da je ne bom nikoli mogla podojiti, da ji nikoli ne bom mogla obleči najlepših cunjic, ki so že pripravljene samo zanjo, da.... 😰Upanje in pogum za naprej ni daje samo najina ljubezen.
Mogoče katera izmed vas pozna kakšno mamico, ki je bila v podobni situaciji?
Iz srca vam želim vse dobro, da boste v maju v svojem naročju pestovale zdrave sončke.. ❤️



(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: MAJČICE 2021
3.1.2021 9:53:06   
lillchy123


IZVIRNO SPOROČILO: Škratek89

Drage moje,hvala za vso podporo in spodbudne besede... ❤️
Trenutki, ki jih preživljava, so najhujši v najinem življenju. Takšne bolečine ne privoščim nikomur. Čudim se, kako lahko človek vse to sploh prenese..Najtežje je, ko začutim brcike v trebuščku, včasih se mi zdi kot bi mi hotela sporočiti " Mamica, ne bodi žalostna, z mano je vse vredu. " Težko mi je, ko vidim mojega dragega kako trpi. Nikoli prej ga nisem videla jokati, tokrat sva skupaj pretočila že ogromno solz. Vse skupaj se mi ni zdi neresnično, kot nekakšna iluzija. Tako zelo sva se veselila tega otročka in skupaj z nama vsi najbližji. Ne morem si predstavljati, da bo vsega tega enkrat konec, da ne bom več čutila njenih brc, da je ne bom nikoli mogla podojiti, da ji nikoli ne bom mogla obleči najlepših cunjic, ki so že pripravljene samo zanjo, da.... 😰Upanje in pogum za naprej ni daje samo najina ljubezen.
Mogoče katera izmed vas pozna kakšno mamico, ki je bila v podobni situaciji?
Iz srca vam želim vse dobro, da boste v maju v svojem naročju pestovale zdrave sončke.. ❤️






Škratek, zal je angelskih mamic ogromno, vendar se o tem zelo malo govori. Gudi midva sva angelska starša. Tudi midva sva bila postavljena pred podobno preizkusnjo. Ce imas fb ti priporocam, da se pridruzis skupini angelske mamice. Mdni je zelo pomagalo, saj sem vedela, da nisem sama. In druge mamice so mi dajale upanje za naprej. Bom mislila nate, moji Lari za mavrico pa sporocila, da kmalu pride nov angelcek. Velik,  velik objem. 

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: MAJČICE 2021
3.1.2021 11:22:10   
Škratek89
Lillchy, hvala za spodbudne besede in podporo... sem se pravkar prijavila v fb skupino angleskih mamic... user posted image upam, da bom močna in, da se bom znala odločiti tako, da bo za vse 3 najmanj boleče..
Tolaži me misel, da se bo Iva tam nekje za mavrico lahko igrala s tvojo Laro in drugimi angelčki.. user posted image
Objemček nazaj user posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: MAJČICE 2021
7.1.2021 20:56:17   
Balerinca
Dragi Škratek. V tej skupini se sicer nisem mislila oglasiti do morfologije, ker je to pregled, na katerem je šlo leta 2019 vse narobe in tudi mi2 sva bila postavljena pred zelo podobno odločitev in se odločila, da se moja prva nosečnost predčasno zaključi. 27.11.2019 sva za mavrico poslala najino Ivo in trga se mi srce zate in tvojega partnerja. Ni besed, ki bi te zdaj potolažile. Mene boli še zdaj enako kot me je tistega žalostnega novembra. Držita skupaj s partnerjem, jokajta, kričita, pustita pa si tudi žalovati vsak po svoje. Če te karkoli zanima, sem ti na voljo. Objem.

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: MAJČICE 2021
8.1.2021 18:50:22   
Škratek89
Draga Balerinca ❤️  hvala za delitev vaše izkušnje, sem kar šokirana koliko nas je, angelskih mamic.. 😔 iskreno sožalje ob izgubi vaše Ive in hkrati čestitke ob novi nosečnosti.. ❤️ želim vam vse dobro, veliko pozitivnih misli, naj se rodi zdravo dete.. upam, da bo tudi moja Iva nekoč dobila bratca ali sestrico, ki ga bo čuvala izza mavrice... Vem, da najtežji dnevi še prihajajo, zato uživam v vsakem trenutku, ki mi je še namenjen z njo..božam trebušček, ji pripovedujem, vsak dan ji povem kako zelo zelo jo imava rada... hvaležna sem, da bom mamica, pa čeprav malemu anglečku.. ❤️


(odgovor članu Balerinca)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: MAJČICE 2021
10.1.2021 10:57:31   
Nora23
Zdravo nosecke, kako ste kaj?
Jaz sem v 21. tednu, naslednji teden imam morfologijo in upam da bova zvedla tocn spol otroka. Na nuhalni je bolj kazal na puncko, ampak ni bla cist ziher. Trenutno sem 2kg v plusu, pocutje je pa se zmeri enako od samega zacetka. Brez slabosti, bruhanja, utrujenosti ipd. Sem se zmeraj enako aktivna kokr prej. Nakupovala se zmeri nic nisva, nekaj stvari pa sem dobila od sorodnic.
Prejsnji teden sva bila v soli za starse, imela pa sva individualno predavanje z babico. Morm recit da je blo kr po pricakovanjih. Dost informacij je koristnih, glih tak je pa dost taksnih, ki jih je fajn slisat - ampak jih vse tud ne mors upostevat. Praksa je le praksa. Babica nama je rekla da (trenutno) so partnerji lahko zraven pri porodu, vendar morejo prilozit negativni test. (Do maja se pa itak neve kako bo). 

(odgovor članu Škratek89)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: MAJČICE 2021
11.1.2021 19:20:00   
Kamničanka1
Živjo!

Jaz sem imela morfologijo prejšnji teden in senm presrečno izvedela, da je vse v najlepšem redu in da pričakujeva punčko ❤️Jaz sem se zredila več kot ti, okoli 6kg 🥺 upam, da je to ok, gineko ni nič omenila.
Veliko oblekic in opreme sem dobila od drugih in že veselo gnezdim 😁 v službo se očitno ne vračam, mi ne priporočajo, ker delam v zdravstvu z riskantno populacijo. Tko, da mi gnezdenje krajša čas 😁

(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: MAJČICE 2021
11.1.2021 19:27:44   
evkaliptus
Super, samo da je vse ok🥰 imava pa obe punčko💕 

Neeee, ne sekiraj se, tudi jaz sem že na +7kg 🙈 in sem se ful sekirala na začetku in vsakič gnjavim svojo gin. če je to ok. Vedno mi pove, naj ne skrbim, da je vse v mejah normale, da nisem štartala s prekomerno težo (na začetku 58kg,  pri 172cm) je zato tako pridobivanje normalno in naj se ne sekiram, da bo šlo vse dol 🙂 in sem se res nehala! Jem več kot prej, ampak nikakor ne preveč, tudi gibam se, zato sem se nehala obremenjevat. 

Jaz komaj čakam 3d/4d čez dober teden. Drugače pa tudi jaz kar pridno gnezdim😊 delam od doma že ves čas, ampak samo še dobra dva meseca. Sredi marca moram porabit star dopust, začetek aprila pa že nastopim porodniško. Komaj čakam, ker imam že čez glavo dela, bi raje malo na off🙂

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: MAJČICE 2021
11.1.2021 19:30:08   
evkaliptus
Nora, super za šolo za starše, pri nas je ne izvajajo zato ne vem kaj bova.. kakšen mesec še počakam, čeprav dvomim, da bo kaj bolje. Ali si bila v Lj? A če tam rodiš ti pri njih pripada šola? Razmišljam o porodnišnici Lj namreč...

(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: MAJČICE 2021
11.1.2021 21:00:51   
Kamničanka1
O super hvala. 😁 Sej se trudim orientirat bolj po počutju. V kolikor bo dobro, se bom trudila ne sekirat tudi če mam kako kilo preveč ☺️.
uu 3d/4d! Kam greš? Dovolijo partnerju zraven? Koliko boš dala?
Za šolo za starše sem se jaz prijavila kar v ZD Lj, ki jutri začnejo z online šolo za starše... čeprav nisem več njihova pacientka.  Probaj še ti, če ni že prepozno ☺️

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: MAJČICE 2021
12.1.2021 2:55:10   
Nora23
Vidim, da letos prevladujejo puncke🥰🥰 sej ste vse pridobile cist normalno kil. Jaz sem zastartala z "viskom" zato se mi mogoce dodatni kilogrami se ne poznajo tuk.. ampak pocakmo, je se velik casa haha😂😂😂Ne, sem iz okolice Celja, tako da sem v solo za starse sla kar v ZD Celje. V drugem trimesecju izvajajo predavanje v zivo, vendar par po par in ne v skupinah.. predavanja, ki pa so v tretjem trimesecju je pa tudi meni rekla da so online. 

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: MAJČICE 2021
12.1.2021 12:30:49   
PozitivnaEnergija
ojla punce,

se malo javim tudi jaz. Evkaliptus greš na 3d/4d k strahovi? Za njo sem slišala da pusti partnerja zraven, sicer ne cel pregled ampak vseeno, ker zagovrja 3d uz ravno iz naslova da se partner poveže še nerojenim otročkom. Jaz mislim da bom spustila 3d, sem se odločila da ta denar raje namenim slikanju po rojstvu, ker mi je to reeeees najlepši spomin že pri moji starejši pikici ;) Tokrat ne morem istega fotografa uporabit, ker sta se z ženo vmes preselila v tujino, tako da bom šla kar k Petri Nuzdorfer :) upam da maja meseca že odprejo vse te storitve, ker to bi mi pa res bilo žal da ne bi mogla imet. Samo enkrat so tako mejhne prožne kepice, ki tako globoko zaspijo, da jih lahko daš v najbolj kjut poze ;)

Sicer je naš mali zelo aktiven čez cel dan, kadar sedim, jem, ali počivam na kavču, prostora ima očitno še na pretek, ker ga čutim zdej na levi, čez 5 minut na desni ;) povsod ga je dost očitno. Mi pa občasno ko kej preveč fizično delam hoče trebuh otrdevat, tako da sem pojačala magnezij, sicer pa sm ok. aja trenutno sem na +2 kg, kar je super glede na to da sem štartala s ful preveč.

Kako ste ve kej?

(odgovor članu Nora23)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: MAJČICE 2021
12.1.2021 18:02:37   
Nora23
Mislim, da ta tema se ni bla med nami.. me pa zanima, ce imate ze kaksna imena med favoriti? 🤩 midva, ker se ne vema cist tocno spol, sva izbrala samo za puncko kokr je pokazala nuhalna. In to je Mila. Ce bo pa morfologija pokazala drugace, boma pa pol debatirala naprej😂 ampak za puncko je odloceno. Je res da sem jaz izbrala ime, ampak sva se na koncu oba strinjala, ker ga ni v druzini, tud med prijatelji ne, je pa tako nezno, lepo. Kok pa kej ve? 

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: MAJČICE 2021
13.1.2021 9:50:08   
evkaliptus
Kamničanka in Pozitivna, na 3d grem k Strahovi. Sem bila zadovoljna z njo na nuhalni, zato grem tudi na ta pregled k njej. Jaz sem klicala ali je lahko zraven, ker ravno to mi je bistvo tega UZ-ja in je rekla, da lahko, vendar ne za ves čas, kot je že Pozitivna napisala. Naslednjo sredo imam tako da že komaj čakam! user posted image Stane pa 110 eur. Ima celoten cenik objavljen na svoji spletni strani.


Pozitivna, te fotke so res čudovite. Mislim, da bomo takrat že v bolj normalnem stanju, da bo to že dovoljeno user posted image Glede na to, da sem prvič noseča, jaz ne morem spustit 3d/4d, ker me prav firbec matra user posted image
Kot si sama rekla, je pa tudi moja punčka zelo aktivna in jo čutim povsod user posted image Me zanima ali je že kaj spremenila lego. Glede na brce bi sicer trdila, da je z ritjo navzdol. Ampak za to je še čas. Včeraj mi je prvič otrdel trebuh. Sem bila cel dan v pogonu in mi je po tuširanju prav očitno otrdel. Ampak je danes že ok.


Nora, jaz sem imela za fantka izbrano ime Žan, čeprav mož še ni 100% potrdil user posted image No pa se je izkazalo, da bo punčka. Sem bila prepričana, da imam veliko imen za punčko "na zalogi", zato sem se bolj ubadala z imeni za fantka,... no sedaj nimava pa nobenega. Moj je sicer zadnjič predlagal Brina, ki mi je zelo všeč. Meni so pa še lepa Ema, Mia. Mila je tudi meni zelo všeč, samo mojemu žal ni... Verjetno ne bova prepričana, dokler ne rodim user posted image user posted image

(odgovor članu Kamničanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: MAJČICE 2021
13.1.2021 11:32:38   
PozitivnaEnergija
ja glede imen, midva prideva pri punci pomoje takoj zdej do 5tih imen k bi jih takoj uporabila, npr Brina je bil prvi izbor haha, pa Tisa, Loti, ... ampak ker vemo da imamo fantka se stvar zapleta, nekako smo se vrteli okoli Brin, pa zdej nisva čisto prepričana, želiva si močnega imena tudi za potem ko bo odrasel, tako da ne vem med predlogi je tudi Jurij, ampak dorečenega pa še nič. Meni jih je še nekaj všeč npr Noel, kar mojemu ni, obema je sicer všeč Luka in Tim, ampak jih imamo v ožjem sorodstvu :/

tako da glede imen je kar težka. Ta teden je kolegica delala doma čistko kaj ne rabi več za svojega 8 mesečnika, in dobim en kup robe, tako da se začenja počasi zaresno gnezdenje ;)

3d/4d pa jaz že v prvo nisem šla, ker mi ga je po morfologiji enkrat na hitro, res na hitro naredil moj g, ker je nekaj hotel še pogledat, in sem že takrat videla da je hčerka izrezan očka ;) Zanimiva izkušnja.

(odgovor članu evkaliptus)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: MAJČICE 2021
13.1.2021 12:03:16   
evkaliptus
Ja, težko je izbrat, navsezadnje bo za celo življenje 🤷‍♀️ Meni sta za fantka najbolj všeč Jakob in Jan, pa je problem sorodstvo ali pa Matej. Za punčko me pa kar naenkrat za vsako ime nekaj zmoti🙈 

Jaz tudi čakam še en velik paket cotk in pa še en kup stvari in tudi komaj čakam. Sredi marca neham delat in takrat se bom tudi lotila urejanja sobice. Upam, da hitro mine do takrat 😊

(odgovor članu PozitivnaEnergija)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?