RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Anonimna294 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (22.12.2020 7:52:56)



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Anonimna a ne mores spati? 😁 Sem mislila, da sem jaz med zgodnjimi, pa vidim, da ste ene se hitrejse. 😁 

Maca hvala za lepe besede, ampak vseeno cakam da danes "prijateljica" pride. Glede na to, da je vedno tocna, bi se vsak cas morala uliti. 😏Bom pa js tud ta cikel pila krvomocnico, jo imam doma. Kako jo ve pijete? Nekako do O ane? 



Ma ne vem kaj je to, ze drugi dan tako slabo spim in se samo zbujam celo noc. Jaz jo pijem od konca M pa nekaj dni cez O sem koncala. Sporoci, ce pride M, oz ce je ne bo😀 se ti ze kaj pripravlja? 




JackieO -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (22.12.2020 8:47:08)

Ja se mi je zdelo, da je nekak tak proces pitja krvomocnice. 😁 Ah trenutno se nic ni, ampak ponavadi itak kr udari iznenada, nimam nobenih izcedkov prej. Tako da cakam kdaj gospa pride. Hvala bogu sem ta mesec malo bolj custveno stabilna kot prejsnje, da me ne bo potolklo. Se pa bojim naslednjega leta kako bo. 😤





Anonimna294 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (22.12.2020 12:31:21)



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Ja se mi je zdelo, da je nekak tak proces pitja krvomocnice. 😁 Ah trenutno se nic ni, ampak ponavadi itak kr udari iznenada, nimam nobenih izcedkov prej. Tako da cakam kdaj gospa pride. Hvala bogu sem ta mesec malo bolj custveno stabilna kot prejsnje, da me ne bo potolklo. Se pa bojim naslednjega leta kako bo. 😤





Uff potem si pa se bolj v dvomih ali bo ali ne, glede na to da nimas izvedkov. Se malo dlje cakas kot jaz☺️Jooj jaz tako velike upe polagam na vse te dodatke ki jih jemljem, da me je kar strah kako veliko bo spet razocaranje. Sele vceraj so me res zacele bolet prsi, pa danes me celo dopoldne boli trebuh oz je tak obcutek kot da sem ne vem kako telovadila in sedaj cutim trebusne misice, pa obcasno imam krce kot nekje prvi dan M. Pocutje zadnje dva dni je pa tudi bolj v negativo kot pozitivo. Ne vem kaj bo to, upam da se me kaj ne loteva slucajno. 




maca51 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (22.12.2020 12:53:37)

Anonimna194, jaz sem jemala Fertilup 2 cikla. Prejšnji cikel in ta cikel ga ne jemljem, razmišljam, da bi ga ponovno naročila zato, ker se mi je z njim cikel lepo uravnal (M sem vedno dobila pred 40. dnevom).
JackieO je ''prijateljica'' že prišla?

Danes sem dobila EstroLux, pa da vidimo če bo delovalo. :)




JackieO -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (22.12.2020 13:06:28)

Ni se prisla, se cakam gospo. 😁 Nimam rada tega cakanja, ce misli pridit je najboljse da pride kar zjutraj, ne pa da potem zavlacuje. Na koncu bo pa jutri, ceprav se ze nekaj casa ni zgodilo, da bi bil cikel dolg 27 dni. Prave packe so to nase M. 😤 Anonimna in Maca, ce se vama ne bo prijelo pri vsem tem zdravju, ki ga jemljeta, se nobeni ne bo. 😁





Anonimna294 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (22.12.2020 15:35:10)

Ja ko bi se je prijelo😀😀. Na spletu je itak poplava teh dodatkov in vitaminov, tako da se ze tezko odlocis sploh kaj jemat. Zdaj sem brala se o vitexu, je katera ze slisala? 





JackieO -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (22.12.2020 20:19:36)

Js se nisem, je pa res da nism prevec "domaca" s temi dopolnili. Maca, krvomocnica, pa se pocas zakljuci. 😉 Uglavnem moje M se ni, ocitno protestira in bo prisla jutri. Zgleda se bova z mojim bolj gledala za praznike. 😂





Anonimna294 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (22.12.2020 21:03:51)



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Js se nisem, je pa res da nism prevec "domaca" s temi dopolnili. Maca, krvomocnica, pa se pocas zakljuci. 😉 Uglavnem moje M se ni, ocitno protestira in bo prisla jutri. Zgleda se bova z mojim bolj gledala za praznike. 😂





Ali pa je sploh ne bo😀😀 še je moznost!! Drzim pesti😀 no jaz grem pa danes ze kar spat, ker je ocitno prislo za mano to da dve noci nisem ravno veliko spala🙉




JackieO -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 8:35:23)

Moje M se vedno ni, edini mesec ko sem bila pripravljena, da pride me j*** v glavo ta packa. 😁 Imam mini krcke, tako da ocitno se nekaj pripravlja, sam ocitno ne more izplavat na plano. 😤 Cicam in cakam. 😤 Anonimna koliko se imas ti? 





Anonimna294 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 8:40:28)



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Moje M se vedno ni, edini mesec ko sem bila pripravljena, da pride me j*** v glavo ta packa. 😁 Imam mini krcke, tako da ocitno se nekaj pripravlja, sam ocitno ne more izplavat na plano. 😤 Cicam in cakam. 😤 Anonimna koliko se imas ti? 


Imam obcutek da vama je uspelo ta mesec. Saj ves....takrat ko si najmanj mislis!!! Drzim pesti, sem kar na trnih se jaz😀 jaz moram dobit v nedeljo. Ze kr s strahom hodim na wc, ker ne vem kateri dan bom imela izcedek. Lahko je ze od danes naprej🤷‍♀️. 




JackieO -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 10:07:10)

Js pa ne verjamem, sploh ker imam krcke, kar je pri meni znak, da nekaj bo. Ah, bo treba pocakat, da se gospa odloci priti, ni druge. 😤 Drzim pesti zate, da ti bozicek prinese najlepse darilo. ❤ Bi ze bil cas, da dobimo kaksno darilo 😊





Anonimna294 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 12:19:45)



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Js pa ne verjamem, sploh ker imam krcke, kar je pri meni znak, da nekaj bo. Ah, bo treba pocakat, da se gospa odloci priti, ni druge. 😤 Drzim pesti zate, da ti bozicek prinese najlepse darilo. ❤ Bi ze bil cas, da dobimo kaksno darilo 😊





Hvala❤️ ja res bi ze bil cas.... No mene ze po malem prijema da bi kaksen test naredila😂 vsak mesec znova se moram prepricevat da ne smem prej delat. Upam da zdrzim. Naj ze zaprejo vse, da ne bom imela kje kupit😂




JackieO -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 12:39:13)

Saj si lahko za bozicno darilo kupis test, pa si brez slabe vesti. 😁 Pac podaris sama sebi test pa je. 😇 V tem bozicnem casu nam je tud to dovoljeno, ceprav vemo, da je mogoce nesmiselno. 😊 Ah js jo pa se vedno cakam, res mi ze gre na zivce, cele praznike bom imela pokvarjene, ker se ne ulije in bom potem cela "cotasta", ko bo prisla. 😤 





Foxy_foxy -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 13:04:33)

Dejte lulat no...js navijam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

JackieO mene je tud mal zvijal [sm=smiley2.gif]




Anonimna294 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 13:05:41)



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Saj si lahko za bozicno darilo kupis test, pa si brez slabe vesti. 😁 Pac podaris sama sebi test pa je. 😇 V tem bozicnem casu nam je tud to dovoljeno, ceprav vemo, da je mogoce nesmiselno. 😊 Ah js jo pa se vedno cakam, res mi ze gre na zivce, cele praznike bom imela pokvarjene, ker se ne ulije in bom potem cela "cotasta", ko bo prisla. 😤 





Hvala za spodbudo, pomoje bom res sla😂 se hitr pustim prepricat😂 sem razmisljala o tistem mullerjevem zgodnjem testu, ki bi naj toliko prej pokazal, ceprav dvomim no ampak glih tolk verjamem da bom tega vzela😂 navijam da je ne bo in da bos imela super lepe praznike❤️ a ze kaj razmisljas o testu, zdaj ko ze ubistvu zamuja🙉




JackieO -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 14:18:29)

Sem razmisljala, ampak zato ker si me ti zdej napalila 😂 Glede na to, da grem danes v trgovino ga mogoce kupim in potem bomo jutri videli kaksna bo situacija, ce se se ne bo ulila. Pocaka se vedno lahko na kak naslednji mesec, ce prej pride. 😁 

Foxy hvala za "tolazbo", si sploh ne upam pomislt, da bi kej bilo, zato kar cakam da pride. 😎 




Anonimna294 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 14:31:28)

No naj ti povem, da sem kupila test. Pa ne enega ampak tri. Itak enega sem mogla ze kr porabit, zato da bo zdej mir. Itak da ni niti sledi o drugi crtici 🤷‍♀️🙉 4 dni prej pa še popoldanski urin. No zdej sm srecna ko sm naredla enga😂




JackieO -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 14:46:32)

Hahahaha neverjetne smo. 😂 Mislim da mene caka ista usoda po sluzbi. Da vidim tisti - in dam potem mir, ker zdej si me cist razvnela. 😁 Pa sploh pomisla nisem na test! 😤 Grozna sm. 😁





Foxy_foxy -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 14:57:12)

Ma niste grozne. Men je dva dni prej zutri pokazal minus, cez dva dni pa popoldne plus...pozitiva punce!! 😉 Sem pa pol vrgla stran 8 skatlic k sm jih skrivala v omari v kopalnici, da ni moj vsak mesec zavijal z ocmi k sm jih delala🤦‍♀️ smo kr vse isto nore! 😁


Js bi kr tle ostala, ste bolj prijetne in klepetave 😉




JackieO -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 18:00:11)

Foxy ti kar ostani z nami. Rabimo pozitivo 😊😇 Seveda da sm naredila test in seveda da je negativen. Sedaj bom pa cez 1 uro dobila M, sigurno. 3x sem do zdaj delala test in vsakic je bilo tako. 😏 Moj je ze zavijal z ocmi, je rekel zakaj ne pocakam do nedelje. Do nedelje??!! 😮😮 Tu se vidi, da res ne razumejo zensk. 😂 Hja nic, pa cicajmo in cakajmo, da se M ulije, nimam kaj. Ocitno bom za bozicka dobila prijateljico namest ostalih daril. 😏





Foxy_foxy -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (23.12.2020 18:57:21)

Ah shit no 😐 ves kaj je pa plus, da loh jes cez praznike kar hoces in kokr hoces...to je kr privilegij 😉 moja bozicna vecerja bo kruh in sir, pa kosilo tud, pa cez tri dni zajtrk, kosilo in vecerja tud 😁




Anonimna294 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (24.12.2020 8:01:45)

Ojej foxy, prava bozicna vecerja😂 ampak saj bos zdrzala, za to mislim da bi zdrzala tudi samo na vodi, samo da vama je uspelo in da bo vse ok! Drugace si vredu?
JackieO kaj zdaj, si dobila ze M??  🙉




JackieO -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (24.12.2020 11:10:23)

Seveda je prisla packa danes, z 2!!dnevno zamudo. 😤 Tako da bodo res hudi prazniki. 😁 Vec srece naslednje leto! 2021 bo nase leto! 😎 Stiskam pestke, da vsaj tebe razveseli plusek v nedeljo. ❤





beba92 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (24.12.2020 11:48:34)

Oh lahko vsaj sir jes, jaz sem pri prvi nosecnosti jedla samo kruh in pila vodo...cele 4 mesece, ampak nevem od kot so sle kile gor😁😁





Anonimna294 -> RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020 (24.12.2020 12:16:16)



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Seveda je prisla packa danes, z 2!!dnevno zamudo. 😤 Tako da bodo res hudi prazniki. 😁 Vec srece naslednje leto! 2021 bo nase leto! 😎 Stiskam pestke, da vsaj tebe razveseli plusek v nedeljo. ❤





Aaaa daj no🙄. Da ze dobis malo upanja ker zamuja, potem pa pride! Ah ce ti priznam, mam vsak dan bolj obcutek da ni uspelo🤷‍♀️🙄. Ne vem. Se mi zdi se tako dalec do nedelje, se dobro da so prazniki zdej. 




Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>