|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
16.11.2020 10:47:00   
Ana993
jaz sem delala točno 14 dni po ovulaciji. pa je pokazalo plusek ampak mislim da bi kakšen dan dva prej tudi...:D

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
16.11.2020 11:00:19   
beba92
Js se pa tok zanasam na tiste znake kot sem jih imela pri prvi nosecnosti npr imela sem povecan beli tok oz skos sem imela "mokre" hlacke... Pol pa tak vem da pride M ce ni kaksnih sprememb ..


Vgnezdi se lahk menda par dni pred predvideno M, ampak tu je spet razlicno od pozameznic 

(odgovor članu Ana993)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
17.11.2020 8:50:08   
Suerte24
Pri meni pa je tako čudno, zdaj dva dni v nedeljo in včeraj je bilo včasih ko sem obrisala na papirju malo krvi, na vložku pa nikol nic. Sm cakala da se ulije, ampak zdaj pa ni več niti pike krvi. Nikol nisem imela takšne M, da bi bila samo v sluzi kri. 😐 Res sem zmedena kaj se dogaja z mojim telesom. 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
17.11.2020 8:57:06   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: Suerte24

Pri meni pa je tako čudno, zdaj dva dni v nedeljo in včeraj je bilo včasih ko sem obrisala na papirju malo krvi, na vložku pa nikol nic. Sm cakala da se ulije, ampak zdaj pa ni več niti pike krvi. Nikol nisem imela takšne M, da bi bila samo v sluzi kri. 😐 Res sem zmedena kaj se dogaja z mojim telesom. 




Je mozno da bi bila vgnezditvena? 

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
17.11.2020 9:29:50   
beba92
Kaj ce pa naredis testek? 😁


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
17.11.2020 9:37:07   
Suerte24
Pa nevem, prejsni cikel je bil dolg 41 dni, to se je pojavilo 38. dan, kar se mi zdi pozno za vgnezditev. Pomojem mene telo samo zafrkava po KT☹️ nimam res nobenih znakov za nosečnost, tako da dvomim da se je kaj prijelo. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
17.11.2020 9:44:11   
beba92
Saj upanje se je, dokler se zares ne ulije. Lahk pa da ce si nosecka, da se ti kasneje pojavijo znaki. 


Moja M bo tudi pocasi prisla, nimam nekega upanja vec🤬 ta ciklus zacnem s Femaro. A ima katera izkusnje? Ali pa pozna katero, da jo je jemala?

(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
17.11.2020 11:07:28   
JackieO
Beba preveri v spodnji temi, noseca vsak mesec znova, mislim da je tam vec punc s temi izkusnjami. 😉


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
19.11.2020 9:22:50   
Cali90
Jaz sem jemala femaro 3 mesece. Tiste mesece sem imela veliko večje bolečine ob O ampak zanosila nisem. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
19.11.2020 11:01:13   
beba92
A je ze prisla M? Moje se kar ni pa je 36.dan danes, ce ze mora priti nak pride cimprej🙄


(odgovor članu Suerte24)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
19.11.2020 11:32:18   
maca51
Zdravo punce. Malo se vam javljam po dolgem času, saj sem se morala malo odklopiti od vsega, drugače bi se mi že zmešalo. Malo sem vas sicer spremljala, vendar nisem mela energije odpisovati. 😕


Najprej Anna93 iskrene čestitke 😊 želim ti zdravo in brezskrbno nosečnost.😀🤰🏼
Beba92 si že naredila test? Mogoče pa ti ne bo treba začeti s Femaro. Držim pesti.😊🤞🏻
Suerte24 si mogoče tudi ti že naredila test? Upam, da je šlo pri tebi za vgnezditveno krvavitev. 😊


Meni je vse “padlo dol”. Za prejšnji cikel nisem mela upanja, da bi nama uspelo, saj sva bila res premalo aktivna. Ampak, ko sem dobila M me je potrlo, kot še nikoli do zdaj. Na isti dan, ko sem dobila M mi je najboljša prijateljica povedala, da je noseča. Čeprav sem jo sumila že zelo dolgo časa me je vseeno malo potrlo, ko je povedala naglas. Pa ne me narobe razumeti, zelo sem vesela zanjo in ji iz srca privoščim. Saj razumete kajne?😢Tisti vikend sem dva dni ležala na kavču in jokala kot dež. Moj že ni vedel več kaj naj reče, kako me naj potolaži. 😭 

Danes sem 12. dan cikla, razmišljam o tem ali naj sploh delam O teste ali ne, ali naj kupim novo škatlico Fertilupa ali ne, ali naj kupim še kak prehranski dodatek/čaj ali ne. Mogoče pa bi bilo najbolje, da ta cikel dam vse na stran in se neham sekirati. Pravijo, da to najbolj pomaga. Ampak težko je to narediti, to odmisliti. 🙁

Ah ja, morala sem malo pojamrati. Moj me ima pomoje že poln kufer, tako, da sem vesela, da obstaja ta forum. 😀

Aja, naslednjo M pričakujem 13.12. 😕

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
19.11.2020 11:53:14   
Suerte24
Beba in maca51, moje M še kar ni, od takrat ko je bilo minimalno krvi že 5 dni ni nič.. 42 dan😐 testa se nism delala, ker itak mislim da ni nič. 
Maca51, drgac pa vidiš zato je ta forum, da malo svoje tegobe podelimo in ne sam fantom težimo hehe. Jaz nikomur nisem povedala, da poskušava zato lahko o tem govorim samo njemu ali vam. Pa nikar ne obupaj, kar pridno vzami kakšen prehranski dodatek, škodil ne bo. Jaz mislim, da itak ne moreš odmisli tega, da delaš na dojenčku žal.. Ko enkrat ni več zaščite je to takoj v naši glavi-oh kaj pa če se je prijelo? Tako, da skoraj težko verjamem tistim, ki pravijo, da o tem nekaj časa niso nič razmišljale pa so pol zanosile. Če pa so, blagor njim, jaz bi tud tako 😂😂

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
19.11.2020 12:18:03   
beba92
Mene moj tolazi, da nama bo uspelo in to me tak pokonci drzi 👍 punce nam bo uspelo!! 


Strah me je delati test oz ga nima smisla delati, ce imam vse znake iste kot za M... 
Naslednji cikel bom pa zacela s femaro+krvomocnica... Sem narocila kapljice, ker caj se mi je ze malo zagravzal🤭😁
Oh cisto razumem kako ti je ob tej novicki... Mene potre ze reklama za otrocke...🙄 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
19.11.2020 13:01:46   
Foxy_foxy
Prvo nosečnost sem bla cele dneve na forumu, vse brala, ni da ni...in prvi mesec me je sesulo, kot da se trudiva že 10 let, drugi mesec me je sesulo - takrat je moj tok znorel, prav drl se je name (enkrat in edinkrat). Ampak je mel tako prekleto prav, čist vse in tud, da je dvignil glas, ker drugače ga itak nisem poslušala, takrat sem pa obstala odprtih ust in vse kar sem rekla je samo "ja", ker je enostavno imel prav. Po tistem nisem niti taknila telefona in neta in glej ga zlomka, tretji mesec se je prijelo.

A je še keri zoprno, da so skoz nove teme...se lih ene navadim in pol morem pisat v novo in mi ne gre?

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
19.11.2020 13:10:10   
Anonimen
Mislim da bi bilo vcasih fajn opustit tale forum, pa se posvetit cemu drugemu... 


Ja mogla bi bit || pricakujemo vsak mesec pa nebi bilo potrebno novih tem 😁 ampak ni pa slabo da so 👍

(odgovor članu Foxy_foxy)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
19.11.2020 13:10:18   
Anonimna294
Oo, ocitno nas ima kar nekaj pesimistične dneve. Jaz pricakujem M konec meseca., pa nisem ravno najbolj optimisticna, da je kaj ratalo. Sem pa tudi jaz vceraj zvedela, da je prijateljica noseca... Sem res vesela, hkrati pa so se mi solze kar same ulile.




(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
19.11.2020 15:23:23   
JackieO
Pomoje se vse soocamo s podobnimi tezavami. Mogoce je pogojeno s tem depresivnim vremenom. 🤔  Bi blo super, da se kaksna "sotrpinka" pride do +, da se vnese se malce pozitivne energije. 😌 Js sm drugace v fazi pred M, cez en teden mora gospa priti. Ze od O naprej imam skoz bolecine v jajcnikih in ful povecan izcedek. Sumim da sem se prehladila, tako da imam sedaj se ta zur. Skratka, tudi js mislim da bom dala malo na stran to obsesijo z otrokom, ce bo le ratalo. 😐 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.11.2020 12:38:26   
Anonimna294
Beba92 ce se prav spomnim, si ti enkrat omenila, da si imela vec izcedka takrat ko si zanosila in je bil to tudi znak... Te lahko vprasam priblizno koliko se ti je zdelo da si imela izcedka, a prav tako kot npr pri ovulaciji, ali npr na papirju potem? Pa koliko pred M se ti je to pojavilo? 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.11.2020 12:42:53   
beba92
Imela sem toliko kot beli tok pred ovulacijo oz vedno ko sem sla na wc je bilo na papirju... Rahlo rumenkasto. 

Nebi vedla, kdaj se mi je pojavil, ker sem imela neredne M...

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.11.2020 13:13:31   
Anonimna294
Hvala. Jaz opazam pri sebi tocno tako kot si zdaj opisala. Ceprav imam pred M tudi drugace kaksen dan izcedek ampak se mi zdi da tokrat pa je vec in da kar traja. Imam pa se en teden do M. 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.11.2020 15:40:58   
JackieO
Anonimna js imam iste tezave. Ogromno izcedka, prej nikol tako. Sedaj moram pa 2x, 3x na dan menjat dnevne vlozke. Da ne govorim, ko obrisem z wc papirjem. Malo me ze skrbi, ker vnetje ni, sem jih dosti imela, pa vem kako je tisto nadlezno. Pa tudi nobenega vonja ni. 🤨 do M imam se 5 dni. Bomo videli. 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.11.2020 17:29:39   
*rjavolaska*
dekleta, morda malo hecno vprašanje, pa vendar... Kako zgledajo pri vas vnetja oz. kako veste ga imate? komot napišete tako kot je, brez zadržkov (če berem na netu, je vse tako generično in teoretično napisano, da si s tem prav ne morem pomagati).

Sedaj ko sva tudi midva pristala že v IVF postopku, me zmeraj vprašajo, če je bilo kdaj kaj vnetij... No, da bi jaz vedela ne. NIkoli nič posebnosti. Na mesečni ravni je nekaj razlike v sluzi, kar je seveda logično glede na fazo M ciklusa, to je pa to.

Spomnim se, da me je še v mladih letih (takrat najbrž sploh še nisem imela M), cca. 2-3 krat peklo pri lulanju, kar je bil najbrž kriv mehur.... Od takrat dalje pa nič takega, kar bi posebej pritegnilo mojo pozornost.

Tudi dejstvo, da me na prvi dan M malo boli trebuh (nikoli ne vzamem tablete), nisem nikoli posvečala večje pozornosti. Imam namreč okoli sebe dekleta, ki so praktično onesposobljene prve dni M, tako da jaz sem bila z mojo bolečino, ki traja zgolj cca. 3 ure na prvi dan M, nikoli nisem posebej ukvarjala. No, na koncu mi postavijo sum na endometirozo, ki naj bi bila kar boleča in jo večina deklet prepozna po bolečinah.

Ful bi bila hvaležna za vaše izkušnje.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.11.2020 17:37:47   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Anonimna js imam iste tezave. Ogromno izcedka, prej nikol tako. Sedaj moram pa 2x, 3x na dan menjat dnevne vlozke. Da ne govorim, ko obrisem z wc papirjem. Malo me ze skrbi, ker vnetje ni, sem jih dosti imela, pa vem kako je tisto nadlezno. Pa tudi nobenega vonja ni. 🤨 do M imam se 5 dni. Bomo videli. 





Jaz nimam toliko, da bi bilo vidno na vlozku, ampak na papirju je pa vedno. Tudi nobenega vonja. In vem da obicajno pred M nimam toliko. Jaz pa se 7 dni, sva kar blizu😀. Bomo videli. Drugace pa nimam kaksnih znakov, razen kar precej bolecih prsi ampak meni se kar vsak mesec zdi, da prejsnji mesec me pa res niso tako bolele😂 tako da se ne zanasam vec na to. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.11.2020 17:56:05   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: *rjavolaska*

dekleta, morda malo hecno vprašanje, pa vendar... Kako zgledajo pri vas vnetja oz. kako veste ga imate? komot napišete tako kot je, brez zadržkov (če berem na netu, je vse tako generično in teoretično napisano, da si s tem prav ne morem pomagati).

Sedaj ko sva tudi midva pristala že v IVF postopku, me zmeraj vprašajo, če je bilo kdaj kaj vnetij... No, da bi jaz vedela ne. NIkoli nič posebnosti. Na mesečni ravni je nekaj razlike v sluzi, kar je seveda logično glede na fazo M ciklusa, to je pa to.

Spomnim se, da me je še v mladih letih (takrat najbrž sploh še nisem imela M), cca. 2-3 krat peklo pri lulanju, kar je bil najbrž kriv mehur.... Od takrat dalje pa nič takega, kar bi posebej pritegnilo mojo pozornost.

Tudi dejstvo, da me na prvi dan M malo boli trebuh (nikoli ne vzamem tablete), nisem nikoli posvečala večje pozornosti. Imam namreč okoli sebe dekleta, ki so praktično onesposobljene prve dni M, tako da jaz sem bila z mojo bolečino, ki traja zgolj cca. 3 ure na prvi dan M, nikoli nisem posebej ukvarjala. No, na koncu mi postavijo sum na endometirozo, ki naj bi bila kar boleča in jo večina deklet prepozna po bolečinah.

Ful bi bila hvaležna za vaše izkušnje.



Rjavolaska, glivicna vnetja blazno srbijo. Js vem da sem parkrat mislila, da si bom skraspala mojo "prijateljico", tako me je srbelo. Niti slucajno takrat ne mores imeti spolnih odnosov, ker je prevec bolece in pekoce. Ocitno nisi podvrzena temu, ker bi sigurno vedela, da nekaj ni ok, ce bi to imela. Js sm vcasih imela kar probleme s tem, sedaj se mi je pa imunski sistem ocitno izboljsu in me samo se vsake toliko casa kaj doleti.Sem imela pa enkrat tudi bakterijsko vaginozo. Tisto je sele katastrofa. Res neprijeten vonj. Hvala bogu samo enkrat in upam da nikoli vec. 
Anonimna, js sploh nocem razmisljat v smeri, kaj pa ce je ratalo, ker se bojim da bom potem spet prevec razocarana. Nimam pa drugace nobenih znakov, razen krcev od O naprej, za katere ne vem od kod so se vzeli. Tako da se mi spodaj skoz kaj dogaja, da mi ni dolgcas. 😉

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
21.11.2020 21:19:20   
Anonimna294
Ah jaz vem da bo itak razocaranje spet veliko, ce ni uspelo. Ocitno bo pot do tako zeljenega otrocka kar dosti tezja kot pa sem najprej mislila😔. Ampak bo treba it skozi to, drugega ne preostane. Drzim pesti za ta mesec❤️


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?