|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 13:44:30   
JackieO
Brala sm da urin zlijes v sladkor in ce se sprime v grudice je test +, ce se pa raztopi pa -. Pri men je pa samo lezal na dnu kozarca. 😂 Mogoce ga je blo prevec. Kaj pa vem. 😁 Ampak morala sem. 😇 Ja sem brala, da lahko test nosecnosti pokaze + pred O, ker sta hormona baje identicna. Hm, zdej si mi pa dala misliti, imam se tud js doma O teste CB. 😁 Pa tudi sem mislila narediti "en ovinek" v DM po sluzbi.  😊😂 Zdej pa ne vem, ce ne bi kar tega porabla, ker imam ocitno O tocne in jih niti ne potrebujem. Hm, mam zdej cas razmisljat do konca sluzbe. 😁 
Fracek dobrodosla med nami, tukaj smo, polne optimizma, vcasih tudi obupa, ampak si pomagamo kolikor si lahko. 😁 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 14:24:30   
Cali90
Evo moja M je danes prišla, sem res upala, da je ne bo, ker je ravno ma UZju na prvem posvetu v Dravljah rekla da bo O tisti ali naslednji dan, no pa spet ni bilo nič.. ta teden grem oddat kri za hormone in potem se ponovno naročim. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 16:49:36   
Anonimna294
No meni ocitno ne bo treba delat popolnoma nobenega testa, ker sem prej na papirju ze opazila rjave pikice ki so pri meni zacetek izcedka pred M. Ceprav ne vem zakaj je ta mesec tako hitro. Obicajno mam dva dni prej izcedek, tole je pa zdaj 4 dni. Prav jezna sem, res....da spet ni uspelo. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 17:27:12   
JackieO
Anonimna, mogoce je pa vgnezditvena, kaj pa ves? Bi ti datumsko lahko slo skozi?


Cali tudi js se moram narociti na krvne hormonske teste. Kam pa bos sla? Tja k ti v Dravljah predlagajo? 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 17:57:10   
Anonimna294
Ja danes je 10. dan po O. Tako da bi slo skozi da je vgnezditvena ampak imam občutek da je kar M.... 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 18:15:54   
JackieO
Optimizem velja dokler tecka ne pritece. 😉 Drzim pesti. 🐞 Js imam se vedno krce, napihnjena sem kot zoga, tako da se najbrz pripravlja na prihod. 😤 Pa bo se en mesec okoli, pa se vedno nic. 😡


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 18:25:58   
Sneezka
Pozdravljene.

Evo da se vam javim malo. Sem mela danes pregled pri G. Nič dobrega se mi ne godi😑 prvo vaginalno vnetje. Pa še nek polip na maternici tako da me čaka histeroskopija v naslednjem mesecu po M..če bo še šlo skozi pred prazniki, če ne pa potem januarja. Pa še bulica v prsih. Tako da v decembru še punkcija. Tako da ne bo nič praznicen 😑😯 upam, da bo pri vas bolj veselo😉

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 18:50:34   
*rjavolaska*
@snezkaa, naj te potolažim, da sem bila tudi jaz sept. iste stvari fasala.. Samo ne na isti dan, ker sem bila posebej na samoplačniškem pregledu za dojke. Jaz sem imela tankoigelno biopsijo dojke, HB ni nič bolelo, in tudi rezultati so OK.

Kje pa boš imela histeroskopijo? Jih bodo v decemrbu sploh delali? Jaz namreč čakam na histeroskopijo v UKC LJ.

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
24.11.2020 20:19:02   
Sneezka
Jaz bom mela spet punkcijo..isto kot pred enim letom. 

Histeroskopijo pa mi bo delala kar moja G v ambulanti. Mam srečo, da ona to dela in mi ne bo potrebno čakat. 

(odgovor članu *rjavolaska*)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 7:48:21   
JackieO
Sneezka zelim ti vso sreco. Tudi nam bo za dezjem posijalo sonce. ☀️

Sicer se je pa tudi meni zacelo nekaj kazati, vceraj je bil roza izcedek na papirju tako da se ocitno kuha M. Danes sicer ni nic vec ampak upam da se cimprej ulije, da bo mir. Ah ja, saj bo. 😔

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 8:55:50   
Anonimna294
No jaz ze imam malo vec izcedka rjavega izcedka kot vceraj tako da kaksen dan se, pa se bo ulilo. Naslednji cikel poskusim s pitjem krvomocnice, jo imam ze od prejsnjega meseca doma. A je katera ze imela to? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 9:43:35   
beba92
Jaz sem pila krvomocnico... Fajn cajcek, nadaljujem tudi ta cikel


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 10:08:56   
Anonimna294
Kako pa jo pijes? Koliko na dan?


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 10:34:23   
JackieO
Js tud imam caj krvomocnice doma, pa ga bom tud morala porabit. 😤 Ocitno bom pojedla/spila hudica pa pol, ucinka pa nobenega. 😡


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 10:58:25   
beba92
Od konca M pa do kak teden do predvidene M, po eno skodelico na dan, pijeva oba. Se kar pozna, sem imela dosti vec belega toka in sluzi pri O, m je pa isto mocna.

Zdaj sem si naeocla tinkturo smrdljicke, da nebo skos caj na meniju 😂

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 12:24:09   
Anonimna294
Super, hvala!  Jaz ne vem ali naj nama še narocim Fertilup za naprej ali ne. Vem da moras jemat itak vsaj 3 mesece, da se kaj sploh pozna... Se še odlocam.. 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 13:56:48   
JackieO
Js ne bom nic vec kupovala. Mogoce bom se ta caj krvomocnice napadla, ker ga imam lih doma, druga pa trenutno nic vec. 😤😤😤 😁


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 14:24:56   
Cali90
Bom šla v Adrialab, se ni potrebno naročat prej. Predlagala mi je sicer medicare ali pa adrialab in sem se za tega odločila, ker mi je bližje in 1x sem že bila tam.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 18:13:10   
accio
Nekaj malega krvomočnice in mace imam doma, če katera potrebuje, podarim. Je pa bolj malo vse skupaj, ampak bolje kot nič. 😁 


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 20:22:16   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: accio

Nekaj malega krvomočnice in mace imam doma, če katera potrebuje, podarim. Je pa bolj malo vse skupaj, ampak bolje kot nič. 😁 





Se ti zdi da je krvomočnica kaj pripomogla k zanositvi? 😀

JackieO jaz sem se odlocila da si bom kar še naročila Fertilup, ce ne je tako brezveze da sem sploh začela. Ni poceni, sploh ker jemljeva oba, ampak ce je za druge stvari denar, bom pa še za to dala, tudi ce pac na koncu ne bo ucinka🙄 

(odgovor članu accio)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
25.11.2020 21:14:05   
accio
Ne, samo sem jo jemala oziroma pila samo kakšen mesec. Pa veliko prej, preden sem zanosila. Enako maca. Ko sem zanosila, nisem nič jemala, še folne ne. 🙈 Enim pa baje pomaga, smo si različne. Če ne drugega, maš vsaj občutek nadzora na situacijo. 🤗


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
26.11.2020 7:55:14   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294



IZVIRNO SPOROČILO: accio

Nekaj malega krvomočnice in mace imam doma, če katera potrebuje, podarim. Je pa bolj malo vse skupaj, ampak bolje kot nič. 😁 





Se ti zdi da je krvomočnica kaj pripomogla k zanositvi? 😀

JackieO jaz sem se odlocila da si bom kar še naročila Fertilup, ce ne je tako brezveze da sem sploh začela. Ni poceni, sploh ker jemljeva oba, ampak ce je za druge stvari denar, bom pa še za to dala, tudi ce pac na koncu ne bo ucinka🙄 



Anonimna, sej imas prav, naredi tako kot se ti zdi, itak skodi ne, koristi pa lahko. 😉  Moja "prijateljica" je tudi prisla. Tocna kot ura, seveda. 😤 Saj bi rekla, da grem veselo v 11. krog ampak je dalec od veselja. 😡 

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
26.11.2020 12:45:08   
Anonimna294
Aaaaa moje pa se kar ni. Naj ze pritece ker tole ni vse skupaj nic. Vsakic imam papir rahlo obarvan pa tu in tam kaksna pikica rjave barve, to pa je vse. Se krcev nimam nobenih. Prsi me pa malo manj bolijo kot prejsnje dni, tako da bo kar lepo prisla. 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
26.11.2020 14:05:21   
JackieO
Anonimna mogoce bo pa veseli december za naju malce bolj vesel kot november? 😁 #optimizemvelja


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
26.11.2020 14:55:52   
Anonimna294
Mene je v torek ze drzalo, da bi imela kaksen mesec pavzo. Ampak sem si hitro premislila, da zakaj bi en mesec izpustila, nikoli se ne ve, kaj pa ce bo uspelo😀😀..... Jaz sem ze zacela s svojim prazničnim decembrom, sem pravkar adventni venec izdelala☺️ da malo preusmerim svoje misli in ker imam res rada december in vse kar je povezano z bozicem 😀😀❤️. Potem se malo recepte pregledam, se vsako leto lotim peke in uzivam. Komaj cakam😄☺️. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?