|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
26.11.2020 15:15:03   
Foxy_foxy
Punce, stiskam pesti za vas.

Js mam ocitno ovulacijo, me je ze zacela glava bolet in zdej se zacne tritedensko slabo pocutje 😐
Sem pa tud js ze zacela z bozicnim okrasevanjem, me to pokonci dezi 😁

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
26.11.2020 20:58:57   
JackieO
Ocitno se bomo vse vrgle v praznicni december, da se malo sprostimo. 😇 Mogoce bo pa to pomagalo. 😊 Sicer sedaj ze spet lahko recem... naslednje M ne pricakujem 22.12. 😤


(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
27.11.2020 8:51:30   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Ocitno se bomo vse vrgle v praznicni december, da se malo sprostimo. 😇 Mogoce bo pa to pomagalo. 😊 Sicer sedaj ze spet lahko recem... naslednje M ne pricakujem 22.12. 😤





Jaa, upam da kaj pomaga. No meni se še vedno ni ulilo, še kar čakam. Ne vem kaj štrajka ze toliko dni, res sem ze malo jezna 🙄🙄

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.11.2020 8:46:11   
JackieO
Anonimna kako je? Se je vlilo? 


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.11.2020 10:17:32   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Anonimna kako je? Se je vlilo? 





Ja evo, danes. Tocna kot ura. Ne vem ka je to blo 4 dni prej no, res. Da sem ze vmes res pomislila da bi bla vgnezditvena😀. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.11.2020 10:48:37   
JackieO
No, ce ne druga sva pa lahko hvalezni, ker imava M tocne kot svicarska ura. Naju ne "nateguje" in pride takrat, ko more, ce ze more. 😂


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
28.11.2020 11:25:50   
Anonimna294
Jaa res je, vsaj to. Ta mesec zdaj poskusim s Fertilup, krvomocnico in Prefert gelom. Za povrhu pa se praznicno vzdusje in posledicno verjetno vecja sproscenost😀😀upam! Mogoce pa uspe, grem kar optimisticno v tale mesec😀 drzim pesti tudi zate!! 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
30.11.2020 12:41:35   
Foxy_foxy
Kako ste punce? Js sm ta mesec mal boljše, imam ene tablete od Sensilaba in nimam takih težav in bolečin. So me pa začele prsi bolet, kar je kr mal čudno, glede na to, da je ne pričakujem šele 17.12. user posted image Januarja imam G, imam nore bolečine med spolnim odnosom, občutek kot da imam notri vse napihnjeno al pa je mojemu čez noč zrasel na 50 cm in se mi zaletava v želodec user posted image

< Sporočilo je popravil Foxy_foxy -- 30.11.2020 12:42:21 >

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
4.12.2020 8:23:29   
maca51
Zdravo punce, kako ste? Jaz sem bila prejšnji mesec kar odsotna iz foruma, saj sem rabila malo odklopa. Pri meni ni nič novega, sem v pričakovanju M, ki naj bi prišla 13.12.2020. Trenutno opažam samo malo občutljivejše prsi, ampak to je normalno pri meni. Ta cikel nisem dela O testov, tako da pojma nimam, kdaj sem jo imela (predvidevam nekje okoli 20.-25. dan cikla, kot po navadi). Prejšnji mesec nisem zapravila nič na prehranskih dodatkih, saj sem imela vsega polno glavo. Sem si pa privoščila nekaj zase, tako da nimam toliko slabe vestiuser posted image . Kako ste ostale? Pri kateri kaj novega? Upam da vživate maximlno v tem prelepem Decembru user posted image .

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
4.12.2020 9:51:53   
beba92
Hojla.

Pri meni nic novega, sem tudi sama rekla da nebom vec brala forumov ampak kdaj pa kdak se vseeno pokukam sem, ce je pri kateri kaj novega.Trenutno me boli v sp delu trebuha tak da je najbrz O, po femari HB prej, da mi ni treba cakat na 22. dan. Pijem pa kapljice smrdljicke in imam ogromno sluzi. Bomo videli kaj bo bozicek prinesel 😊Uzivam v snegu in prelepem decembru, upam da tudi ve. 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
6.12.2020 15:13:43   
Anonimna294
Ojj.


Kako ste, ze pri kateri kaj novega? Jaz cakam na O v prihajajocem tednu. Mislila sem nadaljevat s Fertilup ampak ker sem bila do danes v samoizolaciji, ker je moj imel pac tale virus, sem ga narocila preko spleta in ga sploh se nisem dobila. Sem kar malo jezna, da tako dolgo traja, ce bi vedela, bi ze nekako sla do lekarne in kupila.  Drugace pa pijem zdaj tole krvomocnico, bom videla ce se bo meni tudi poznalo kaj v casu O. Beba92 kje pa si kupila to kar ti zdaj pijes? Aja pa prenatalne kapsule ze tudi kar jemljem, skodi tako ali tako ne, pa z D vitaminom sem zacela kaksih 10 dni nazaj. Ampak to bolj splosno za imunski sistem, sem pa brala da tudi pripomore pri zanositvi. Ga kar oba zdaj jemljeva, moj pa se Fertilup ker prejsnji mesec kaksnega ni vzel pa mu je se ostalo😀🤷‍♀️. Malo sem se tudi distancirala od foruma in tudi kar neko delo si najdem v tem praznicnem decembru tako da mi je prav lepo in upam, da bo tale sproscenost kaj pomagala. 😀 Vsaj zdajle pred O, ker potem tako vem da bo tistih 14 dni spet malo vec razmisljanja. Upam da tudi ve uzivate v tem mesecu in da nam prinese cimvec pluskov. Jaz pricakujem M ravno v bozicnem casu in upam da je ne bo🥰

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
6.12.2020 16:08:36   
beba92
Narocila sem pri Zlati pticki, pa sem se kar hitro dobila, mi je boljs pit te kapljice, caja sem ze navelicana 😊


(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
6.12.2020 22:00:39   
Foxy_foxy
Ojla punce. 👋 Da vas malo pozdravim...upam, da ste zdrave in ok. Midva nisva bla neki pridna ta mesec in jo pricakujem v naslednjih dneh, glede na to, da me prsi bolijo ze cel teden. Tiste tablete mi ful pomagajo in nimam nobenih bolecin, sm ful vesela. 
Upam na kak plusek 🙏


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
7.12.2020 9:24:27   
maca51
Tudi midva nisva bila ta cikel ravno pridna 🤷🏼‍♀️. Sem pa res dala možgane na off . Kaj pa vem, mogoče pa se mi obrestuje. 😜

Anonimna294, jaz sem 2x naročila Ferilup preko Lekarne in je trajalo par dni, da je prišlo. Ko pa sem šla osebno v Lekarno (4 lekarne v moji okolici), pa sploh niso imeli. Rekli so mi, da moram poklicati in naročiti, obi pa potem dobijo naslednji dan. 🙄

Za naslednji cikel pa tudi jaz razmišljam o pitju krvomočnice ampak se še odločam ali bi kupila čaj ali tinkturo. 😀
Katere vitamine še priporočate? Novalaca ne jemljem že par mesecev, saj sem razumela, da naj bi dobila folno kislino in vse potrebne vitamine že iz Fertilupa. 

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
7.12.2020 11:53:26   
JackieO
Zivjo punce!! Vas morem se js malo pozdravit, se zadnje case toliko dogaja, da nimam ravno veliko casa brskat po forumu, kar mi v bistvu precej pase, saj potem manj razmisljam o tem, ampak vseeno je pa fajn poklepetat s soborkami. 😇 Drugace pri nama nic novega, jutri bi morala imeti O, sicer imam teste se doma, ampak jih ne bom delala, ker itak najbrz nima smisla. Nisem nekaj prevec optimisticna ta mesec oz. nasploh ampak se vseeno pocutim precej umirjeno oz. pomoje ta decembrski cas blagodejno vpliva name. Upam da tudi na vas in da vam/nam prinese kaj srece. 🐞🍀


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
7.12.2020 14:54:03   
Cali90
Živjo, tudi meni te dni nekako ni uspelo na forum ampak saj sem vedno po M dobre volje in se s tem ne obremenujem, tisti dnevi po O so bolj problem. Sem ravno v času O, ta mesec imam res veliko sluzi tako, da imam malo upanja. Drugače sem pa naslednji posvet v dravljah dobila šele konec decembra.. cel mesec čakanja, eno samo čakanje je tole 😡 no izvidi hormonov so na srečo vsi OK in mi je tudi to dalo upanje za naprej. Tako, da naslednje M ne pričakujem 21.12.2020.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
7.12.2020 21:55:34   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Tudi midva nisva bila ta cikel ravno pridna 🤷🏼‍♀️. Sem pa res dala možgane na off . Kaj pa vem, mogoče pa se mi obrestuje. 😜

Anonimna294, jaz sem 2x naročila Ferilup preko Lekarne in je trajalo par dni, da je prišlo. Ko pa sem šla osebno v Lekarno (4 lekarne v moji okolici), pa sploh niso imeli. Rekli so mi, da moram poklicati in naročiti, obi pa potem dobijo naslednji dan. 🙄

Za naslednji cikel pa tudi jaz razmišljam o pitju krvomočnice ampak se še odločam ali bi kupila čaj ali tinkturo. 😀
Katere vitamine še priporočate? Novalaca ne jemljem že par mesecev, saj sem razumela, da naj bi dobila folno kislino in vse potrebne vitamine že iz Fertilupa. 



Ja sem vceraj pisala mail lekarni in so danes odgovorili, da naj bi bila danes dostava, pa spet ni bila. Je pa baje paket na nasi posti ze od 2.12., me je se dodatno razjezilo, ce bi vedela, bi sama sla iskat na posto tudi ce je dostava bla vsteta v ceno. Zdaj mi tako verjetno ta mesec ne bo vec pomagalo glede na to da imam konec tega tedna O.  Jaz sem ta mesec zacela z vitaminom d3, pijem caj krvomocnice, vcasih kaksno skodelico spije tudi moj, jemljem se elevit in od danes naprej tudi omega3 (to sva zacela oba jemat) in ene pastile z magnezijem in vitamini c, b6 in b12. Neka mesanica ocitno 😀 skoditi tako ne more, niso ne vem kaksne kolicine. Sem pa ta mesec reees dosti manj obremenjena s tem, ker mam zaenkrat toliko drugih stvari, se ves cas nekaj dogaja. Upam da bo to prava kombinacija😀. Se vidi da je december, se mi zdi da nam kar vsem zmanjka casa za forum 😀 drzim pesti za vse nas!! 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
8.12.2020 19:55:04   
maca51
Meni se je ravno zdaj zvečer že pojavil rjav izcedek, tako kot pred M. Sicer čudno, da tako hitro (31. dan cikla), ampak naj se že čimprej vlije, če se mora. Zadnje 4 dni sem tudi precej napihnjena. Moj trebuh izgleda, kot, da bi bila v 18. tednu nosečnosti. 😬

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
8.12.2020 20:07:07   
Anonimna294
Koliko imas pa drugace dolg cikel? Kaj pa npr vgnezditvena? Bi blo mozno glede na SO? 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
8.12.2020 20:42:28   
maca51
Imam različno dolge cikle. Aplikacija mi kaže, da je povprečna dolžina mojega cikla 36 dni. No glede vgnezditvene bi se nakako ujemalo s SO pred devetimi dnevi. Kar mi resnično ne da miru je ta napihnjenost. Ponavadi sem zmeraj napihnjena med M in ne prej.🤔 Niti bradavic nimam več občutljivih, kot ponavadi pred M. 
Bom počakala še par dni, da vidim, če se res vlije. Na tem forumu sem se naučila, da dokler se ne vlije je še vedno upanje. 🙈

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
9.12.2020 20:26:17   
Anonimna294
Maca51 je ze kaj novega??


JackieO jaz sem tudi rekla da ta mesec  ne bom delala ovulacijskih testov. Se mi zdi da sem si tako nalozila cel kup vitaminov oz. dodatkov za jemat, pa se na tole krvomocnico se tako zanasam, se mi zdi da kar prevec, na koncu bo pa potem spet eno veliko razocaranje. Sem brala po forumih vecinoma samo pozitivne objave, da je mnogim pomagalo, tako da zdaj kar verjamem da bo meni tudi😀😂🤷‍♀️. 
O naj bi imela po aplikaciji v soboto, zaenkrat nimam nobenih znakov razen danes sem imela rahlo spikanje. Sluzi se nisem nic zaznala. Prejsnji mesec sem imela najvec sluzi 2 dni pred pozitivnim O testom. Bomo videli itak zdaj testov ne delam. 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
10.12.2020 9:27:07   
maca51
Nič novega. Rjavi izcedek še vedno vztraja. Milslim, da se bo danes vlilo. Počutje pa nič posebnega razen utrujenosti. Ampak to pripisujem zelo slabemu spancu zadnjih nekaj dni. 😕

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
10.12.2020 10:18:23   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimna294

Maca51 je ze kaj novega??


JackieO jaz sem tudi rekla da ta mesec  ne bom delala ovulacijskih testov. Se mi zdi da sem si tako nalozila cel kup vitaminov oz. dodatkov za jemat, pa se na tole krvomocnico se tako zanasam, se mi zdi da kar prevec, na koncu bo pa potem spet eno veliko razocaranje. Sem brala po forumih vecinoma samo pozitivne objave, da je mnogim pomagalo, tako da zdaj kar verjamem da bo meni tudi😀😂🤷‍♀️. 
O naj bi imela po aplikaciji v soboto, zaenkrat nimam nobenih znakov razen danes sem imela rahlo spikanje. Sluzi se nisem nic zaznala. Prejsnji mesec sem imela najvec sluzi 2 dni pred pozitivnim O testom. Bomo videli itak zdaj testov ne delam. 




Anonimna mogoce nama bo pa ravno nedelanje O testov pomagalo... 😂 skratka js sm ta mesec cisto out, nimam niti casa raznisljat o tem, pa tud z mojim nisva bila neki prevec aktivna, tako da pricakujem M sigurno. Ocitno bo moralo biti leto 2021 bolj "plodno". Upam! 😁

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
10.12.2020 10:27:44   
Anonimna294


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO
Anonimna mogoce nama bo pa ravno nedelanje O testov pomagalo... 😂 skratka js sm ta mesec cisto out, nimam niti casa raznisljat o tem, pa tud z mojim nisva bila neki prevec aktivna, tako da pricakujem M sigurno. Ocitno bo moralo biti leto 2021 bolj "plodno". Upam! 😁



Mogoce pa je bilo vseeno dovolj. Midva sva tisti mesec, ko je uspelo, samo dvakrat v casu okrog O. Pa sem tudi rekla da itak sigurno ni uspelo, ker sva premalo. Kdaj pricakujes M? Jaz 27.☺️ Drzim pesti za vse, za tale december da nam uspe. 😀 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: || pricakujemo NOVEMBRA 2020
10.12.2020 11:34:41   
Foxy_foxy
Jaz jo zdaj cakam, prsi me bolijo ze 10 dni, dva dni imam pa rahle krce, pa se sploh noce ulit. Js sm tudi ziher, da ta mesec ni nic, ker sva bla bolj neaktivna.


Imam pa drugace ze poln kufer te korone, se mi zdi, da me podzavestno to kr matra, navelicana sem. Ni me strah al pa kej, sam ba zivce mi gre. Ze vec kot 14 dni cakam cunje za tamauga, nimam niti enih zab zanj in posiljla ze en teden stoji na posti. 
Greva pa danes v nabavo, sem se povezala s CSD in bomo pripravili en paket za druzino v stiski, mali je navdusen, je dal tud mal evrckov iz sparovca. 🥰

(odgovor članu Anonimna294)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?