Femara (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Milaaa -> Femara (20.11.2020 13:29:32)

Pozdravljene,

stara sem 41 let in 2 leti s partnerjem delava na zanositvi. Pred 14 dnevi sem imela laparoskopijo in histeroskopijo, kjer so ugotovili, da sta jajcevoda prehodna. Odstranili so mi tudi pregrado in 1 polip na maternici. Sedaj pa mi je ginekolog predpisal Femaro. Zanima me, če ima katera izkušnje z njo?

Hvala, lep pozdrav!!




JackieO -> RE: Femara (20.11.2020 14:06:04)

Pozdravljena, preveri v temi vsak mesec znova, tam imajo punce izkusnje s Femaro in Clomidom. 

Me pa zanima, ker si ze ravno omenila, glede lprs in hsg. Js bi morala imeti HSG, pa so mi na UZ ugotovili, da imam polip tako da so mi izdali napotnico za lprs in hsc, verjetno bi mi vmes naredili tudi hsg. Seveda so mi sedaj odpovedali zaradi korone za nedolocen cas. Zanima me kako kej poteka okrevanje in pocutje. In cemu naj bi sedaj sluzila Femara? Hvala za info. 😉




Milaaa -> RE: Femara (20.11.2020 14:17:59)

Živijo,

ma na podlagi krvnih izvidov, imam bolj švoh ovulacije. To naj bi spodbudilo?

Glede posega, jaz sem en dan ostala noter, kar je OK, ker si itak ves čuden od narkoze.. Poseg traja nekje 1 uro. Potem sem pa 2 dni bolj počivala. Bolelo me je malček zaradi šivov (naredijo 2 luknjici - 1 v popku drugo pa ene 10 cm nižje) in plina, ki ti ga dajo, ampak res minimalno... po 2 dneh sem bila že čisto OK.
Najbolj se mi zdi, da zmaltra narkoza :)

Vse dobro!!




JackieO -> RE: Femara (20.11.2020 14:50:47)

Kje pa si imela operacijo? 





Stran: [1]