|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.4.2021 18:58:11   
maca51
Aja glede posega pred O. Uprašala sem, kdaj je najprimernejše pa so rekli, da pred O, samo se ne gledajo kaj preveč na to, važno je, da ni med M. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Če nama slučajno ne rata do konca leta, bom zatežila še za napotnico za histeroskopijo. 🤷🏼‍♀️

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: || pricakujemo v letu 2021
20.4.2021 20:08:50   
JackieO
Ne morem verjeti, da so tako slampasti, res ne. Namesto da ti vse naenkrat naredijo, ne pa da te 2x mucijo, pa se oni imajo dvojno delo po nepotrebnem. Joj, kar jezna ratujem. Kako lahko oni vejo, da je tista pregrada tako majhna, da na nic ne vpliva? Brez besed no. 😤 Sicer bom pa js tud sla na pregled hormonov, mogoce ze tud ta ciklus, odvisno kdaj bom M dobila, ker bodo ravno prazniki. Potem sem pa res izcrpala vse moznosti in lahko samo se cakamo, ce bo kaj soncek posijal. 😇 Me kar mine, ko postudiram, da bova morala v postopek umetne. Sigurno vse tako dolgo traja, sedaj pa sploh zaradi korone. 😟


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.4.2021 8:28:49   
maca51
Se popolnoma strinjam s tabo JackieO. Res si lepo napisala, tudi sama bi se tako izrazila. 


No danes grem že domov, zdravnica je rekla da naj počakava en teden, potem pa veselo na delo 😅 škoda edino, ker bo naslednji teden prišla M, tako, da bova morala počakati dva tedna. Upam, da nama naslednji krog uspe. 💪🏻

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.4.2021 8:52:06   
JackieO
Tud mene so odpikali po hitrem postopku. 😁 Bos sedaj videla, ce bos imela kaj manj bolecin med M, meni se je zdelo da je boljse... ali pa nism bila tak pozorna, ker me je vse druga bolelo. 😁 Bom zdej vidla med naslednjo M kaksno je realno stanje. A so ti kaj rekli, da bi lahko ta zarisca endometrioze tudi vplivala na zanositev? 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.4.2021 10:23:33   
maca51
Rekli so, da je možno. Ampk bomo videli. 😀

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.4.2021 11:29:56   
JackieO
Pri njih je itak vsak odgovor "mozno". 😁 Meni so isto rekli, ko sem vprasala za polip, ki so mi ga odstranili, ce bi lahko oviral zanositev. "Mozno, ni pa receno." 😂 Pa saj jih razumem, itak ne morejo vedeti z zagotovostjo, ce bi pa rekli, da je, pa se potem se vedno nic ne bi prijelo, bi blo pa se slabse. 😁 Zdaj lahko samo cicamo in cakamo in upamo, da se nam pokaze en velik plusek. Upajmo na najboljse. ❤ Mi je pa to, da bi zagledala + na testu tako nepredstavljivo, da si sploh ne morm zamisljat tega. 😂 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.4.2021 12:29:51   
fracek
@Ljubezen, iskrene cestitke. Uzivaj maksimalno in najlepso mozno nosecnost ti zelim. 


@Jackie in Maca, zdaj pa akcija, ko so vaju "porihtali". Drzim pesti. Sem pa tudi jaz sokirana @Jackie, da so ti rekli, da je brez posebnosti pri zamasenem jajcevodu in endometriozi. Wtf? So poskusali "prepihat" jajcevod oz. nameravajo se kaj okoli tega? Ker sicer mora bit tudi ovulacija na pravi strani, da je naravna zanositev sploh mozna, ce prav razumem. 
Nama v 2. postopku umetne ni uspelo, ni prislo do vgnezditve, sem ze 8. dan po tranferju dobila M. In spet cakamo na boljse case. Srecno vsem ❤

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.4.2021 13:01:54   
JackieO
Fracek zal mi je, da ni uspelo. 😞 Pogumno in optimisticno naprej, druga nam tako ali tako ne preostane. ❤ Kako pa potekajo procesi trenutno? Dolgo traja?  


Ja, tud mene je sokiralo, sploh ker zivis v prepricanju, da nimas tezav, potem pa kar sok. Tud ce za njih to ni nic posebnega, mislim da je samoumevno da se pove kaksna je situacija. Sploh ker je jajcevod neprehoden na takem mestu, kjer ga ne da "resiti", se pravi je neuporaben in bo ostal neuporaben. Ampak seveda, nic posebnega. 😉 Sem kontaktirala Pusenjaka na drugem forumu in pravi, da se z enim neuporabnim jajcevodom  moznost zanositve bistveno ne zmanjsa, ker en jajcevod doseze oba jajcnika. Kar pomeni, da je vazno da je en "mobilen". Sem se malo potolazila, ampak vseeno mislim da bi mi to lahko vse v bolnici razlozili, ne pa da moram iskat informacije vsepovsod drugje. 🤨 Ah saj bo, samo da je mimo, bomo videli kaj bo naprej. 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.4.2021 15:49:08   
tia12
Pozdravljene.


Tudi jaz se Vam pridružujem. Zelo si želim ugledati II. Upam, da nam vsem uspe. Sem pa ze danes, dva dni pred predvideno m naredila BC mini in mi je žal. Spet se je pokazala tista rahla druga črtica, ki je po mojem samo nastavek črtice in to me je zmedlo. Pa še špikati me je zacelo kot pred M. Prilagam fotko testa... a je se kateri se tkole nardil? user posted image
Lep dan se naprej 😊

_____________________________

TAJ - 10.4.2009

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.4.2021 17:45:36   
JackieO
Baje je dosti problemov z BC testi, zaradi te druge "lazne" crtice. Upam da se motim, ampak js bi jemala z rezevo oz. naredila se digitalnega ob morebitnem zaostanku. Srecno!


(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: || pricakujemo v letu 2021
21.4.2021 21:08:47   
ljub3zen


IZVIRNO SPOROČILO: tia12

Pozdravljene.


Tudi jaz se Vam pridružujem. Zelo si želim ugledati II. Upam, da nam vsem uspe. Sem pa ze danes, dva dni pred predvideno m naredila BC mini in mi je žal. Spet se je pokazala tista rahla druga črtica, ki je po mojem samo nastavek črtice in to me je zmedlo. Pa še špikati me je zacelo kot pred M. Prilagam fotko testa... a je se kateri se tkole nardil? user posted image
Lep dan se naprej 😊



Pozdravljena. Jaz na tvoji fotki žal ne vidim nastavka testne črtice. Testna naj bi bila levo od kontrolne, ne desno. Če pa misliš tisto senco na levi strani, je to samo od prepogiba testa. Ne vem, če sem jasno napisala. Prilagam fotko svojega pozitivnega testa, da lahko primerjaš, kje naj bi bila testna črtica. Držim pesti, da čimprej zagledaš II🤞🍀user posted image

(odgovor članu tia12)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.4.2021 7:43:28   
beba92
Punce kaksna naj bi bila sluz po ovul.? 


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.4.2021 9:02:34   
JackieO
A mislis sluz, ki je prisotna med O? Pri meni je taka brezbarvna, lepljiva, kot nek beljak. 🤷‍♀️


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.4.2021 9:11:49   
beba92
Kaj 


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.4.2021 9:12:41   
beba92
Kaj pa po ovulaciji? Ko je ze mimo? ... 

Trenutno imam bolj lepljivo belkasto.. verjetno je o ze mimo kajne? 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.4.2021 9:37:34   
JackieO
Pomoje da. Kako ti pa casovno kaze? Da bi ze bila mimo? Js trenutno nimam nobene sluzi, pa sem verjetno po O, sem pa svoj cas imela res mocan izcedek po O, nevem od kod ampak bilo ga je res ogromno. 😒 


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.4.2021 10:10:47   
beba92
25. Dan je danes. .. jaz sem svoj cas tudi imela,. Zdaj pa kar nekaj

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.4.2021 11:42:35   
rosemarie
Jaz sem danes 20 dan ciklusa, O predvidevam, da je bila na 18. dan, ker je bila takrat sluz najbolj podobna ovulacijski. Zdaj v času po O pa imam že bolj gosto in belo. Pa malo manj je je, kot pa pred O. Je pa to itak spet odvisno od ženske ... ene imajo več izcedka, druge manj. Jaz sem v več ciklusih imela različno količino sluzi. 😬 Tak da se po tej zadevi res težko orientiram. 😆 Zdaj pa še čakam cca. 10 dni, da vidim, če so se ti vsakodnevni SO izplačali. 😆

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.4.2021 13:59:07   
JackieO
Js sm pa 17. dan ciklusa. Se dober teden, pa bi M morala priti. Bomo videli. 🤷‍♀️

Je pa zanimivo, da dokler nisva zacela delati na narascaju, nisem imela nobenih znakov O, sploh kaksne sluzi. Zdaj pa kar vse. 🤦‍♀️ Ocitno res nism bila pozorna kaj se dogaja z mojim telesom. Ali pa sedaj vidim simptome, ki jih sploh v resnici ni? Eh. 😂

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.4.2021 12:08:22   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Js sm pa 17. dan ciklusa. Se dober teden, pa bi M morala priti. Bomo videli. 🤷‍♀️

Je pa zanimivo, da dokler nisva zacela delati na narascaju, nisem imela nobenih znakov O, sploh kaksne sluzi. Zdaj pa kar vse. 🤦‍♀️ Ocitno res nism bila pozorna kaj se dogaja z mojim telesom. Ali pa sedaj vidim simptome, ki jih sploh v resnici ni? Eh. 😂



Jaz isto - prej sploh nisem opazila teh malih stvari, ki jih zdaj. Prej je bil pač izcedek ... nisem ravno brskala in se sprasevala ali je bolj bel ali bolj rumen ali kakšna je gostota, etc. 🤣 Pa vidim, da si nismo tak fejst različne. 
No, jst sm zdej neuradno 5 dni po O. Cez par dni imam G (redni pregled). Sej ta bris je čist nenevaren, ne? 😬🤭🤭

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.4.2021 10:45:06   
maca51
Pozdravljene punce 😊
meni ni nič več jasno glede mojega ciklusa 😬 predvidevam (po sluzi), da sem imela O 15.4. (20. dan ciklusa). Prejšnji teden, 19.4. mi je ginekologinja naredila UZ pred operacijo in rekla, da se vidi kar zadebeljena maternična stena (torej je O že bila). Po operaciji sem imela malo rjavega izcedka (2 dni), v petek, 23.4. (28. dan ciklusa) pa sem imela rjav izcedek, kot kak dan ali dva pred M. Sem bila prav presenečena, mislila sem si, da se mi bo končno nasmehnila sreča in bom imela normalne cikluse. Potem pa v nedeljo in danes ne duha ne sluha o M. Včaraj sem celo opazila sluz, ki naj bila ob O. 🤨🧐


Ah ja, kot kaže imam preveč časa, da razmišljam o tem (bolniška pač). Da ne govorim o tem, da sem obrnila že skoraj cel splet o okrevanju po laparoskopiji, pomanjkanju progesterona, rjavih izcedkih,.. 😜

Kako ste ve punce? Pri kateri kaj novega?


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.4.2021 13:38:23   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: rosemarie



IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Js sm pa 17. dan ciklusa. Se dober teden, pa bi M morala priti. Bomo videli. 🤷‍♀️

Je pa zanimivo, da dokler nisva zacela delati na narascaju, nisem imela nobenih znakov O, sploh kaksne sluzi. Zdaj pa kar vse. 🤦‍♀️ Ocitno res nism bila pozorna kaj se dogaja z mojim telesom. Ali pa sedaj vidim simptome, ki jih sploh v resnici ni? Eh. 😂



Jaz isto - prej sploh nisem opazila teh malih stvari, ki jih zdaj. Prej je bil pač izcedek ... nisem ravno brskala in se sprasevala ali je bolj bel ali bolj rumen ali kakšna je gostota, etc. 🤣 Pa vidim, da si nismo tak fejst različne. 
No, jst sm zdej neuradno 5 dni po O. Cez par dni imam G (redni pregled). Sej ta bris je čist nenevaren, ne? 😬🤭🤭



Js mislim da nima kej skodit? 🤷‍♀️🤷‍♀️
Maca zanimivo kaj se nam dogaja s telesom a ne? Si prepricana, da je sluz kot pri O? Ker tisti izcedek dvomim da je bil M, ali pac? Mislis da ne bos dobila prave M? 
Js sm drugace pred M, verjetno bo v petek oz. soboto, me ze nekaj crvici vsake toliko tako da jo pricakujem. No potem pa veselo oz. optimisticno v nov krog. 💪😎

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.4.2021 10:41:30   
rosemarie
Hejhoj,včerajšnji bris sem preživela. Imela sem sicer nek čuden občutek, da ni vse ok, ampak ni nič rekla. To mi je najhuje, ko se nič ne pogovarja s tabo ginekolog ... me kr moti ta nonšalanten odnos. Pred malo manj kot tremi leti je bilo sicer vse ok, zdaj pa upam, da bo tudi. 😬🙏🏻
Trenutno sem 8 dni po ovulaciji. Mogoče me tu in tam kaj špikne, ampak nekih drugih znakov nimam. Tudi prsi me nič ne bolijo. Izcedek imam, nisem pa (še?) Imela vgnezditvene krvavitve ali karkoli ... joj, kako upam, da bi nama uspelo. :) Občutka pa nimam ravno nobenega ... bila sva sicer pridna, tako da bi skor moralo bit kaj. 🤣 M pa ne pričakujem okoli 1. maja. Kaj pa ostale? Se kaj kuha? :P

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.4.2021 11:19:37   
maca51
Verjetno bom še dobila M. Ta teden enkrat naj bi prišla (danes sem 32. dan cilusa). Glede teh izcedkov pa sploh nisem prepričana več kaj se dogaja z mojim telesom. 🤷🏼‍♀️ Po tej M si bom spet kupila O teste, da bom bolj prepričana in da bova ujela prave dni. 😊

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.4.2021 12:49:59   
JackieO
Js sm ze tud razmisljala o novem paketu O testov CB, sam se se nisem odlocla. Ker se mi zdi da bom potem spet izjemno obremenjena. Enega se imam na zalogi, tistega se porabim, potem pa upam da se bom lahko uprla. 😁  Sicer pa js cakam M, na trenutke sem mislila , da bo ze prisla, ker me tako spika, ampak upam da pocaka do petka, da se cikel vrne v ustaljen tir. 😎 Maca kako si z okrevanjem? Vse ok? 


(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?