|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.5.2021 16:20:58   
JackieO
Maca si sigurna, da se da iti na te preiskave na napotnico? Meni je v neplodnostni rekla, da je samoplacnisko. Razen, ce je kej drugace, ce ti lahko osebni G da napotnico. 🤷‍♀️


Rosemarie, zelo mi je zal, da je M prisla ampak glavo pokonci pa bo, bos videla. 🐞 Midva sva se v kaksnem 15 krogu, sploh ne stejem vec, pa se nisem obupala. 😁 verjamem da bo tudi nam uspelo - in to letos! 💪

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.5.2021 18:27:24   
mala_miška
Pozdravljene! Se malo javljam :) Odštevam dneve do M, jutri vzamem še zadnji 2 tabletki, potem pa jo pričakujem v roku par dni. Dopoldne moram še poklicat k zdravnici za pregled pred posegom - sem ji pisala prejšnji teden na mail, da bi mi dala datum in ona reče naj pokličem po 1. maju user posted image v čem je fora, ne vem, upam da se tokrat kdo javi na telefon, da ne bom rabila spet po mailu.

rozakamela dobrodošla user posted image

Glede G ... jaz hodim k ženski. Na začetku sem hodila k eni drugi, pa sem se potem prestavila k eni v kraju kjer živim, ker se ni treba vozit predaleč, kot je bilo na začetku. Pa še čakala sem včasih po 2-3 ure user posted image Pri tej si kar hitro na vrsti. Je pa res, da ni neki ful zgovorna, ne vem, mogoče imajo pa vsi to skupno lastnost. Tudi zdaj ko sem bila na pregledu v bolnici, je bila bolj skromna s pojasnili. Na drugem pregledu je sicer nekaj več povedala, ker sem prišla s kupom vprašanj (sem imela cel mesec čas srfat po netu za info), drugače pa samo osnovne stvari user posted image

JackieO in Maca - sta kaj brali na netu glede prehrane pri endometriozi? Jaz sem malo brala in sem na tem, da bom poskusila - v najslabšem primeru mi bo itak zraslo nazaj, če pa mi bo kaj pomagalo, pa toliko bolje. Ne vem pa, kako vztrajna bom user posted image

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.5.2021 17:22:59   
senorita
Ojla punce! 🙂

Sem se odločila, da se vam še jaz pridružim. S partnerjem delava na otročku in ravno zdaj sem v obdobju, ko počasi (ne) pričakujem menstruacijo in se mi dnevi res grozno vlečejo 🙄 Prejšnji mesec sem že mislila, da nama je ratalo, ker je baby check mini pokazal čisto rahlo črtico pa se je potem dva dni pozneje vlila menstruacija 🙁Še katera v kratkem (ne) pričakuje menstrucijo? 😊

(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.5.2021 19:43:11   
rozakamela
Živjo senorita in dobrodošla 🤗
Žal mi je za tvojo zadnjo M... grozljivo je ko se tako razveselis plusa, potem pa se vse izniči... 😪 zelo držim pesti, da bo ta mesec brez M! ☺️Jaz mislim, da bova midva še počakala en cikel, da se “zazihrava”, da je vse ok...
Joj, punce, ko pa berem o teli endometriozi me pa kar stisne... res ste prave borke. 💪


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.5.2021 19:47:45   
Zarjica1
Hej Senorita,dobrodosla med nami,cakajocimi in upanja polnimi 😀  bo to vajin prvi ali ze imata kaksnega otroka?



Jaz sem danes koooncno dobila prvo M po SS (36.dan po).  In sem si zelo oddahnila in sem kar vesela, da je spet vse ok. Se veselim,da bova cez nekaj casa lahko spet poskusila. Kako ste kaj ostale?

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.5.2021 20:45:34   
rozakamela
O, Zarjica, super! 36 dni je čisto fajn, normalno. Ane, kako je fini občutek, ko vidiš, da telo ni pozabilo delati... 😉🤗 vsaj to, če je bilo prej toliko slabega 😊

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.5.2021 20:57:14   
senorita
Hvala za dobrodošlico 🤗 To bo najin prvi otrok, zato sem pa še toliko bolj neučakana haha 🤭 Pa še same nosečke so okrog mene, jaz pa nočem nikomur povedat preden uspe in potem vse namigujejo, da sem pa že počasi jaz na vrsti 🙄 Pa še moj cikel malo niha in se mi je ravno v tem času malo podaljšal. Si nisem nikoli mislila, da bom kdaj zavidala puncam, ki imajo kratke cikle 😅 No saj bo, zato pa sem prišla sem malo pojamrat, ker vidim, da se lepo podpirate med sabo in je takoj lažje 🤗

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: || pricakujemo v letu 2021
5.5.2021 21:52:26   
Zarjica1
Ja res je zelo dober obcutek 😊😊 me je ze skrbelo itak...😊


Senorita ti kar brez slabe vesti pojamraj sotrpinkam, te razumemo 😊

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.5.2021 8:35:27   
JackieO
Senorita pozdravljena in dobrodosla med soborkami! 🐞 Upam da se ti cimprej prikaze plusek ❤ Kot vidis nas je tukaj kar nekaj, ki se borimo in cakamo, tako da vemo kako je. 😉 Js sm trenutno na zacetku cikla, takoj po M, tako da lezem pocasi proti O, ki bi morala biti drug teden. Konec meseca pa (ne) pricakujem M. Hvala bogu dnevi tecejo hitro in se tudi cikli hitro obrnejo, je pa res da imam tudi bolj kratke (26 dni).  Pri nama je situacija taka, da se ze kar nekaj casa trudiva, tako da ce se sedaj v roku parih mesecev ne prime, bova zal morala na umetno. Upajmo na najboljse, mogoce naju pa prej pozitivno preseneti. 😇😎 


Koliko mesecev sta pa vidva "na delu"?

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.5.2021 10:27:21   
senorita
Jackie hvala 🥰 Držim pesti, da tudi vama čimprej uspe. Imaš pa res kratke cikle, moji so trenutno nekje na 33 dni. Midva poskušava nekako 3 mesece, ampak sva prvi mesec začela pozno, najbrž že po O, tako da bi bil čudež, če bi takrat ratalo. Mi je pa tudi M takrat zelo zamudila, najbrž zaradi živcev, ne vem. Je pa zoprno, ker potem ne vem kdaj delati test. Tokrat bom najbrž počakala še čez vikend pa ga bom potem naredila, če se prej M ne vlije seveda.


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.5.2021 17:26:13   
JackieO
Potem sta se precej na zacetku, verjamem da se bo hitro prijelo. Par punc se je tukaj pridruzilo, pa so potem hitro zanosile, tako da mogoce prinasamo sreco. 😁 Test je najboljse da naredis cim kasneje, ce se lahko zadrzis. Vem kako se vlece vsak dan, ko ne ves, ce bo ali ne bo. Mene je izucilo, ker sem bila parkrat neucakana in seveda je bilo negativno. Se mi zdi da si se bolj razocaran, ko vidis tisti negativni test, kokr pa ko pride M.


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.5.2021 18:04:42   
senorita
Ja res sva še precej na začetku ampak občutek ni tak 😅 Pa še par znank je zdajle takoj v prvem poskusu zanosilo in je še toliko bolj smotan občutek. Upam, da res prinašate srečo haha 😁 Čeprav imam kar malo občutek, da prihaja M 😢 ampak upam, da se motim. Za test pa vedno počakam, da mi M vsaj malo zamuja, vem da ga nima smisla prej delat.


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.5.2021 19:42:03   
JackieO
Tudi js jih dosti poznam k jim je takoj ratalo oz. v minimalnem casu. Meni je to totalno nepredstavljivo oz. ze da bi zdej ratalo, mi je cisto nepredstavljivo. Ampak obupamo pa ne, to je najbolj vazno. 😎 


(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.5.2021 19:55:01   
rozakamela
JackieO, koliko časa pa se že vidva trudita? Morda pa tale forum res prinaša srečo, upajmo! 😅Tole delanje testa pa je res velik precep... bi, pa ne bi, pa bi.... Senorita, morda pa so tole kakšni drugi znaki in ne znaki za M ✊✊


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: || pricakujemo v letu 2021
6.5.2021 20:35:08   
senorita
Jackie boš pa še toliko bolj vesela, ko bo končno ratalo 🤗

Rozakamela upam da res, bom pa kmalu videla. Bi bila pa res presrečna, če bi uspelo. Ko sem kupila teste, sem si rekla, da v tem času pa že moram zanosit. In zdaj imam samo še en test, tako da bi naslednjič, ko ga delam moral biti pozitiven 🤭

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.5.2021 14:32:01   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: rozakamela

JackieO, koliko časa pa se že vidva trudita? Morda pa tale forum res prinaša srečo, upajmo! 😅Tole delanje testa pa je res velik precep... bi, pa ne bi, pa bi.... Senorita, morda pa so tole kakšni drugi znaki in ne znaki za M ✊✊





Pri nama bo ze leto in pol pocasi. Hitro se obrne eno leto, se spomnem na zacetku kako sem bila vsak mesec optimisticna in kako sem imela vse znake nosecnosti. 😁 Sedaj po toliko casa, sem veliko bolj na realnih tleh in sem se nekako sprijaznila z usodo, da mogoce nama pa naravno ni namenjeno. Tako da punce kar optimisticno v nove boje. 😎

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.5.2021 10:19:02   
rozakamela
Ah joj. 😪 tole je res kar dolga doba, ampak pravijo tudi, da ko se nekako sprijaznis s tem, potem pa kar rata... in mislim, da si na dobri poti. Se mi zdi, da se zelo dobro sporprijemas s celo situacijo 🤗
Mene pa trenutno cisto malo tezi, ker bo v bliznji prihodnosti par baby showerjev. Za bliznje osebe. Ampak se ne dam! 😊 bom tja odsla z mislijo, da grem na zabavo in da se nimam kaj obremenjevati, ker bom verjetno kmalu v podobni, njihovi situaciji 😊

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.5.2021 15:26:26   
JackieO
V bistvu sem bila na zacetku vedno zelooo razocarana, ko sem dobila M, zdaj sem hvala bogu ze kar nekako pripravljena da vsak mesec "prileze". 😉 Prav vem kaj mislis s temi baby showerji... js sm bila tud ful obremenjena, pa s temi otroskimi r.dnevi, prav muka mi je bila, ko sem samo pomisla da morm it. Ne bom rekla, da mi je zdej vseeno ampak je lazje. Hvala bogu ni kaksnih neprimernih komentarjev "kaj pa vidva cakata" ali pa "sedaj sta pa vidva na vrsti", tako da si ne jemljem vec tko srcu. Vzemi te baby showerje kot predpripravo na svojega, da bos potem tocno vedela kaj hoces in kaj ne. 😁😎

(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: || pricakujemo v letu 2021
8.5.2021 21:21:38   
senorita
Rozakamela tudi jaz te razumem glede baby showerjev. Včasih sem prav jezna nase, ker se ne morem iskreno veselit za kakšno prijateljico. Ampak po drugi strani pa se prisilim, da sem takrat dobre volje zanjo, ker vem da si zasluži. Pa še kaj mi bo lahko svetovala pozneje, ko bom v isti situaciji 😊


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.5.2021 9:57:56   
VeselaPikapolonica
Pozdravljene,Po dolgem času se tudi spet jaz oglašam, kot sem obljubila.. 23.4. sem imela nuhalno, vendar žal neuspešno saj je bil otroček obrnjen na glavo in se nuhalne svetline ni dalo izmeriti. Tako da sem imeli poskus številka 2 en teden kasneje, kjer pa je potem položaj bil ok, tako da se je vse lepo videlo. Za “bolj ziher” rezultat mi je G priporočal da dam kri še za DHT, tako da sem dobila rezultate čez par dni in je pokazalo da je vse ok, tako da sem si končno oddahnila 😊Vam vsem pa želim čimveč pluskov in predvsem ne obupajte, ostanite pozitivne. Kot sem že pred nekaj časa pisala je pri nama je trajalo več kot leto in pol, sama sem se že psihično prepričala, da zagotovo ne bo šlo po naravni poti, pa je na koncu le uspelo 😊Držim pesti za vsako od vas! Lepo nedeljo ☺️

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.5.2021 10:19:32   
beba92
Cestitam za usopesno opravljeno NS ☺️ ja mi2 set_udi trudiva ze vec kot eno leto, do zdaj me je vedno razocarala M, se pa vedno majn obremenjujem s tem. S tem ciklom zacne moj partner z dodatki in vitamini, ker kajenje ocitno nebo opustil (ga sama po sebi krivim, da je to vzrok)... Ampak pustimo se presenetit, mogoce bo pa le kaksen plusek se letos 😁


(odgovor članu VeselaPikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.5.2021 10:48:39   
VeselaPikapolonica
beba92, hvala 😊Tudi moj partner kadi, v bistvu sma oba kadila, vendar sem jaz nehala pred malo več kot letom dni. Tudi jaz sem na njega pritiskala naj neha, pa brez uspeha 😀 Mogoče bodo pa vitamini pomagali, poskusiti ni greh, lahko samo pomaga! Včasih veliko pripomore tudi stres, hiter tempo življenja.. Držim pesti, da bo čimprej uspelo ☺️

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.5.2021 18:36:54   
JackieO
Vesela pikapolonica, si me kar malo potolazila, ko si napisala, da vama je ratalo naravno po toliksnem casu 😁 in sem vesela zate, da je bilo na nuhalni vse ok, zdaj pa le uzivaj mirno v nosecnosti se naprej. ❤


(odgovor članu VeselaPikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.5.2021 19:04:55   
rosemarie
Midva sva začela nekje novembra razmisljat, da bi imela otrocka, zadnja dva do tri cikluse pa malo bolj aktivno delava na tem (SO vsa drugi dan recimo, vcasih vec) oz. sem bolj pozorna na to kdaj bi lahko ovulirala. Tako da še tudi ni tako dolgo. 


Oba tudi jeva nekaj dodatkov, C vitamin že kar nekaj časa, jaz jem tudi folno kislino on and off. Zdaj sva ponovno začela s kuro D vitamina, omega 3. Občasno železo. Aja, pa maco v kapsulah sem si tudi kupila.
Vem, da je bilo enkrat že govora o čaju krvomočnice ... jaz sem ga kupila par dni nazaj, ampak ga še nisem začela piti. Ima katera izkušnjo s tem?Zdaj sem 9. dan ciklusa, ovulacija bo verjetno nekje 18. dan, če bo kot ponavadi. Upam, da nama počasi uspe, se mi zdi, da so - tako kot midva - tudi najini že malo nestrpni. 🤭 Sploh moja babica in moževi starši. 😬 Včasih prileti kak komentar. 🙄

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: || pricakujemo v letu 2021
9.5.2021 19:12:16   
beba92
Jaz sem pila krvomocnico dva meseca, od konca M pa tam nekje do 25. dne. Rezultat je bil veliko sluzi, sploh v casu O ☺️ razmisljam da bi jo spet nabavila in zacela s pitjem caja


(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?