|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.9.2021 16:16:13   
senorita
O naj bi bila par dni po sluzi, vsaj pri sebi sem tako opazila 😄 haha se mi zdi da bom res v nulo naštudirala svoj cikel, nisem nikoli prej bila pozorna na take stvari 😂


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.9.2021 17:45:10   
Zarjica1
Hej! Jaz sem nekaj dni po O. Sem delala teste tako da priblizno vem kdaj je bila. Nama ne znese drugace ker imava nore sluzbe. Tudi jaz sedaj odstevam.. sem pa mojega nahecala da mi zakodira aplikacijo. Si je neko kodo zmislil. Drugace vsak dan cekiram pa sem samo se vecji psihic potem ta dva tedna 🙈🙈


Tudi jaz imam sluz nekaj dni pred O. 
Rosemarie,kako se je odvilo vse skupaj??

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.9.2021 18:33:14   
beba92
😂😂😂 to mi je znano, jaz sem po tri teste na dan naredila da sem bila "ziher" 


Sama sem danes opazila povecano sluz pa spikanje in bolecine v jajcnikih... Pomoje je danes dan O? Ali se pride? Jaz vam recem da bomo diplomirale iz teh plodnih dni 😂🤦

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.9.2021 20:04:51   
JackieO
Sluz naj bi se pojavila par dni pred O, ker ustvarja ugodne pogoje za oploditev (da seme "prezivi" in pocaka jajcece). Tako sem js brala. 🤷‍♀️ Drugace sm pa js 5 dni pred M in glede na neaktivno situacijo okrog O, jo kar lepo pricakujem. No saj tud ce bi bila aktivna bi jo pricakovala. 😁


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.9.2021 17:45:07   
beba92
Punce je pri kateri kaj novega?

Rosemarie kako si pa ti? Upam da M ni prisla in da nam sporocis veselo novicko 😁😁

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.9.2021 9:54:36   
senorita
Rosemarie saj res, nisi še nič javila. Kako se je potem izteklo? Upam, da sporočiš lepo novico 🤗Pri meni ni nič novega, upam pa da nama čimprej uspe, ker se v moji družbi pogovori vrtijo ves čas v smeri otrok 🙄 in se posledično nočem preveč družit, ker me taki pogovori spravijo v slabo voljo, razlagat pa tudi nočem nič..

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: || pricakujemo v letu 2021
28.9.2021 19:08:40   
JackieO
Zivjo punce, js sm tik pred M, jutri oz. v cetrtek bo dan D. Nimam pa ta mesec popolnoma nic krcev, zgleda sovpada s kolicino "aktivnosti". Manj aktivnosti, manj krcev. 😂 malo za salo, malo za res, upam da ste tudi vse ostale ok in res je cas da katera spet zagleda ➕! Rosemarie upam da se zato nic ne javis, ker slavis! 

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.9.2021 16:15:08   
beba92
Hojla. Kaj ste vse zaspale 😂😂 jaz jo pricakujem cca cez 11 dni, se katera? 

A je pri kateri kaj novega? Vsak dan odprem ringaraja pa od nobene nic 🙄🙄
No lep dan se naprej

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.9.2021 16:29:19   
Sneezka
Oj. Do moje m je tudi še nekje 10dni. Bo kar prišla ker nisva bila aktivna. Tako da upam da bo oktober lepši😊🍀

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.9.2021 16:32:54   
beba92
Kolikokrat povprecno imate SO takrat? Mi2 sva samo dvakrat... Sem nekje prebrala da je zenska najbol plodna ko ima ogromno sluzi (tista podobna jajcnemu beljaku), no takrat sva dvakrat ... Ali bo le dovolj?...


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.9.2021 16:37:44   
Sneezka
Pomoje je to loterija. Lahko samo 1x pa je dovolj. Lahko vsak dan. Pravijo da je najboljše vse na 2 dni..da je sperma tako najbolj kvalitetna.  In midva sva tako..oz kakor nama je pasalo. 

Ampak nama zadnje mesece kar ne gre. Redko imava so. Tak da sem že zaradi tega bila.jezna in sva se spričkala..vse se nama je nabralo. Upam da bo boljše. 

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.9.2021 16:52:32   
senorita
Beba92 jaz imam tudi še nekaj takega do M. Vsaj zdi se mi, ker ta mesec sem imela takrat, ko naj bi pričakovala O malo krvavitve, a se je to že kateri zgodilo? To je znak za O, a ne? Drugače pa imava midva SO, ko nama znese, ne gledava preveč na to, kako pogosto in kdaj. Se mi zdi, da se potem vse vrti samo okoli zanositve, tega pa tudi nočeva. Je pa to ponavadi nekje na dva dni, včasih bolj pogosto, včasih manj.

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.9.2021 17:21:25   
beba92
Nama se isto godi... Jezna sem tako ali tako samo jaz, sama pri sebi, ker nimava dovolj pogosto SO... 

Prav navelicana sem ze tega "procesa"... Okoli mene so ze rodile, jaz se pa zanosila nisem 🙄 res bi bila najbolj srecen clovek na svetu, ce bi zagledala dve crtici 


(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.9.2021 22:06:16   
Zarjica1
Hej! Jaz jaz imam cez cca 5 dni "rok" za M 😁 ne vem ce ne bo kar prisla. Midva zadnje case rees nisva kaj " pridna" za odnose, moj veliko dela in niti nisva veliko skupaj. Delala sem O teste in sva glih samo 1x in to 1 dan po pozitivnem testu... Sicer ta dan se spada med plodnega ampak kar nekako mislim da ne bo nic. 


Drugace pa 2 meseca jemljem maco in sem opazila,da sem imela dosti manj boleco ovulacijo kot ponavadi.  Me je vedno kar ornk bolelo tako da ocitno na nekaj deluje ta maca..
Kako vam kaj gre to cakanje 2 tedna? Jaz sem ta mesec kar mirna,zaenkrat se 😊  itak nimam vpliva,kar sma naredila sma. Ce sma 😊

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.10.2021 9:10:18   
Sneezka
Vem.kako vama je. Prvo se sekiraš ker ni pogostih so..in potem itak nosečnosti ni. Vse okoli noseče. Po možnosti v drugo. Pogovor je tak samo o otrocih. Potem pa še eni z vprašanji..kaj pa vidva čakata? Da bi včasih ogenj bruhala. Jaz sem se nekak umirila z vsem premišljevanje.. se ne sekiram več. Sem se odločila da do konc leta.počakam če bo šlo naravno..če ne pa gremo dalje. Nekak upam na naravno..če je 1x uspelo bo tudi drugič. Čeprav se je končalo s splavom. Upam da bo oktober naš 🍀🍀🍀

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.10.2021 9:16:23   
maca51
Jaz imam do M tudi še nekje 10 dni (predvidevam, da je bila O prejsnjo soboto ali petek). Midva ta mesec nisva bila čisto nič pridna, tako, da vem, da bo prišla. Sicer sva v času plodnih dni samo enkrat (saj vem, da bosta zdaj rekle, da je včasih tudi samo enkrat dovolj) ampak glede na najino “srečo” pri tem se kar zanašam na to, da spet ne bo nič. 

JackieO kako je bilo v Postojni? 


Rosemarie resnično upam, da si med tistimi srečnicami, ki so zagledale plusek. 😍

Ta mesec še naprej jemljem Femifert (ze 4. cikel), vendar ta mesec sploh nisem čutila O (prve tri cikle sem jo), tako, da ga naslednji mesec ne bom več jemala, saj tako ali tako začnem s Femaro. Zraven jemljem še Omega3 in matični mleček z vitaminom D. Prejšnji mesec sem pila čaj krvomočnice ampak mi krvomočnica res ne naredi dobro, po njej se počutim slabo (glavobol), tako da je ne pijem več. 

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.10.2021 9:51:20   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Jaz imam do M tudi še nekje 10 dni (predvidevam, da je bila O prejsnjo soboto ali petek). Midva ta mesec nisva bila čisto nič pridna, tako, da vem, da bo prišla. Sicer sva v času plodnih dni samo enkrat (saj vem, da bosta zdaj rekle, da je včasih tudi samo enkrat dovolj) ampak glede na najino “srečo” pri tem se kar zanašam na to, da spet ne bo nič. 

JackieO kako je bilo v Postojni? 


Rosemarie resnično upam, da si med tistimi srečnicami, ki so zagledale plusek. 😍

Ta mesec še naprej jemljem Femifert (ze 4. cikel), vendar ta mesec sploh nisem čutila O (prve tri cikle sem jo), tako, da ga naslednji mesec ne bom več jemala, saj tako ali tako začnem s Femaro. Zraven jemljem še Omega3 in matični mleček z vitaminom D. Prejšnji mesec sem pila čaj krvomočnice ampak mi krvomočnica res ne naredi dobro, po njej se počutim slabo (glavobol), tako da je ne pijem več. 



Kje si kupila matični mleček?

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.10.2021 9:59:47   
maca51
V DM-u😊

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.10.2021 19:49:43   
beba92
Maca, meni je pa ravno krvomocnica pomagala, da so se mi cikli uredili in pa hormoni 😁 

Verjetno na vsako drugac vpliva. Kako se pa nasi partnerji spopadajo z nasimi oz skupnimi tezavami z zanostvijo? Moj redko kaj rece na to temo, ce pa ze pa rece da enkrat se bo ze prijelo 🤔 drugac je ful optimist, nikakor ga pa ne spravim na spermiogram, je namrec mnenja da z njemo ni nicesar narobe 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: || pricakujemo v letu 2021
1.10.2021 20:55:16   
JackieO
Živjo punce, evo tudi moja M je danes prisla (in to z enodnevno zamudo!😁) tako da sem spet v novem krogu (pricakovano seveda). Sva pa danes bila v Postojni, tako da sva sedaj uradno v postopku IVF. Sedaj cakava posto konzilija, kjer nama bodo javili vrsto postopka, potem pa veselo v akcijo. 😎 Sicer je cuden obcutek, ko se "zaves", da ocitno res ne bo slo naravno (ceprav upanje je seveda vedno), ampak vazen je cilj. Sva pa imela neko zdravnico, ki se ni niti predstavila, tako da sploh ne vem kdo naju je obravnaval. 🤔 Maca mozno da sva imela celo isto kot vidva, ce je imela daljse lase in je ze kar starejsa? 
Beba, toplo ti priporocam da tvojega "nazenes" na spermiogram, zal je odstotek neplodnosti pri zenskah in moskih enak in je prepricanje "da je ponavadi zenska kriva" zelo napacno. Poleg tega je to najbolj enostaven nacin, da se njega "izloci" kot vzrok. Sploh ce se trudita dlje casa. Moj je naredil 3 spermiograme v enem letu in je imel 3 zelo razlicne izvide, se danes je zdravnica rekla, da je zanimivo, da gre za taka nihanja in ga vprasala kaj dela, ce bi mogoce bil vzrok v tem (pa je potem rekla da glede na delo ni, tko da uganka ostaja neresena). 
Kar se tice SO, midva sva bila zadnja 2 meseca precej "lena", sluzba, obveznosti, naredijo svoje. Sem se vcasih tud js jezila, zdej se mi niti ne da vec. Sva probala ze vse, vsak 2. oz. 3. dan, vsak dan, veckrat na dan, pa itak ni bilo efekta, zgleda nama pac naravno ni usojeno. Je pa verjetno vazno da ujames "pravi" trenutek. Pa tud psiha dela svoje, ah sej vse vemo kako je.  Itak vsi, ki govorijo "ne obremenjuj se", jim je ratalo po treh mesecih. 🙄😁 
Skratka punce, js vem da nam bo uspelo, drugo leto bomo naredile zbor vozickaric in se smilile druga drugi, ker bomo zaspane in utrujene. 😎😏


(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: || pricakujemo v letu 2021
2.10.2021 12:04:23   
senorita
Jackie jaz te res občudujem, ker s tako pozitivo gledaš na vse skupaj. Res ti iz srca privoščim, da čimprej zagledaš plusek 🤗Drugače pa tudi midva o tej temi ne govoriva prav veliko, sem bila že jezna na njega, ker nikoli ne pokaže, da ga kaj prizadane, ko nama ne uspe in vedno samo reče, da bo že uspelo. Čeprav imam občutek, da v resnici ga skrbi, samo ne pokaže tega navzven, moški pač 🙄 je pa res, da na njih okolica pomoje ne pritiska toliko oz. se njihovi pogovori ne vrtijo samo okrog otrok.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.10.2021 18:26:59   
JackieO
Senorita, ce bomo pozitivne je pol dela ze narejenega. 😁 Ah ja, moski kot moski, samo da se ne pokaze kaksnih custev. 😆 Ceprav midva se zdej z mojim dosti pogovarjava o tem, sej se tud morava, najbrz bo OBMP precejsna preizkusnja, sploh zame, ker znam bit hormonska tempirana bomba in more biti pripravljen na marsikej. 😇😁
Kako ste pa ostale? Katera je zdej ze pred M in bo zagledala plusek? Js zakljucujem z M, potem pa v nov krog proti M. 😎

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: || pricakujemo v letu 2021
4.10.2021 20:48:45   
Zarjica1
Ja res, vsaka cas_t,da si tako pozitivna. No jaz sem sobila M tako da vec srece prihodnjic.

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.10.2021 15:46:39   
senorita
Jackie se strinjam, se tudi jaz trudim biti čimbolj pozitivna, ampak včasih je težko. Sploh ko pride M in še hormoni naredijo svoje 😅Zarjica žal mi je 🥺 upam, da boš imela naslednji mesec več sreče.Moja M naj bi prišla nekje okrog sobote, se mi zdi. Upam seveda, da je ne bo. Nekaj časa sem bila kar precej polna upanja, zdaj pa ne vem več kaj naj si mislim. Nekih znakov zaenkrat še nisem opazila.

(odgovor članu Zarjica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: || pricakujemo v letu 2021
7.10.2021 19:58:32   
rosemarie
Tudi pri nama nič novega. Sem bila že malo preveč hopeful glede na tisti test, ampak je potem dva dni kasneje s tridnevno zamudo prišla M, ki je bila ful močnejša kot ponavadi (celo z nekimi strdki ogromnimi 🤢). 
Se že včasih vprašam če je res morda kaj narobe z nama, da se se nič ne prime. 😏 Zdaj imava neuradno pavzo, ker bi mi iskreno res bolj pasalo, če bi zanosila decembra ali še kak mesec kasneje, tako da zdaj do 2022 sploh ne razmišljam več o tem. Nobenega štetja dni in čekiranja tam spodaj. 🤣 Ne bova sicer uporabljala zaščite, ker očitno tak ni potrebna. 🤣🤣🤣
Kaj je novega pri ostalih?

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?