RE: || pricakujemo v letu 2021 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


JackieO -> RE: || pricakujemo v letu 2021 (24.12.2021 6:38:55)

Mala_miska srecno do konca, js prav upam da mi bo slabo, da bom vedela, da je resnicno! 😁Sem pa nardila danes zjutraj se digitalni Clear blue s tedni in mi je pokazalo 2-3. Zgleda se je prijateljcek hitro usidral pri meni, da je ze toliko hormona. Tako da racunam na to, da bo v ponedeljek na krvnem beta primerna. Mora biti! 😇💪🥰




senorita -> RE: || pricakujemo v letu 2021 (27.12.2021 16:37:55)

Punce, kako ste kaj? Upam, da ste imele lepe praznike 😊 Jackie a se že počutiš kaj noseča? Jaz še vedno ne dojemam, znakov pa tudi še ni nekih posebnih. Sem mislila, da se čas od O do M vleče, kako se šele do pregleda 😅




JackieO -> RE: || pricakujemo v letu 2021 (27.12.2021 19:28:19)

Senorita, js sm danes imela krvnega, pa sm klicala za izvide in imajo tezave v lab., tako da moram jutri zjutraj poklicati. Ce bo ok, se bom potem narocila na UZ. Razmisljam da bi sla prej nekam na samoplacniskega, ker ne vem ce bom zdrzala. 😊 Sem pa drugace ful zaprta in napihnjena, pa joske me bolijo, to je pa to. 😁 Mislim da se tud sama nisem dojela in dokler ne slisim utripa na UZ tudi dvomim da bom. 😇 Ostale punce kako ste kej? A ze pri kateri odstevamo do M? 




Elfika -> RE: || pricakujemo v letu 2021 (28.12.2021 9:51:29)

Vesela za vaju obe ☺️Meni se je pred Bozicem zal vlila M. 😕 Pa gremo v novi krog in upam, da bo 2022 prineslo nam vsem tako zeljene pluske  🥰




JackieO -> RE: || pricakujemo v letu 2021 (28.12.2021 16:53:03)

Evo, moj krvni izvid je super, datum za UZ dobim po posti. Upam da sfuram tole do konca, kakrkoli se zgodi, sedaj vsaj vidim da lahko oz. se da.Punce moje drage, dobro veste kako dolgo sem se tukaj borila z vami, tako da ne obupat, ce je zame posijalo sonce, bo tudi za vas. ☘🐞




Sneezka -> RE: || pricakujemo v letu 2021 (28.12.2021 16:59:43)

Tako sem vesela za te pozitivne novice. Prav eno voljo in upanje vlijejo, da enkrat bo plusek. Želim pa vama lepo nosečnost brez zapletov in na koncu eno zdravo štručko sreče ❤





senorita -> RE: || pricakujemo v letu 2021 (29.12.2021 18:02:11)

Hvala punce 🥰 kar optimistično v novo leto, sem prepričana, da se nama boste kmalu pridružile. Jackie super, sem vesela, da je vse tako kot mora biti. Me zanima kdaj bojo tebe naročili na pregled. Čeprav jaz sem po eni strani vesela, da me niso prekmalu, da se bo sigurno kaj videlo. Bo pa tako ali tako hitro minilo, čeprav zaenkrat nimam takega občutka 😂




JackieO -> RE: || pricakujemo v letu 2021 (30.12.2021 13:06:30)

Senorita, UZ imam 13.1., tako da bomo videli kako in kaj. Spet 14 dni cakanja, zivcne vojne, oh, js mislim da se to ne bo nikoli koncalo. 😁




senorita -> RE: || pricakujemo v letu 2021 (30.12.2021 17:36:16)

O skoraj dva tedna pred mano 😊 haha meni se tudi tako zdi, bomo mirne šele, ko bomo rodile 😅 jaz komaj čakam, da mine prvo trimesečje, potem bom najbrž vsaj malo bolj pomirjena. Danes se mi je sanjalo, da sem zakrvavela, sem bila potem kar zaskrbljena 😢




JackieO -> RE: || pricakujemo v letu 2021 (30.12.2021 18:37:07)

Ja saj, ce bi se js k svojemu G narocila bi tudi sigurno kasneje imela, tukaj pa zgleda prej narocijo, kot potrditev verjetno. Nevem, po eni strani sem ful optimisticna, da bo vse ok, po drugi pa sploh nocem bit vesela ampak pripravljena na najhujse. Ah ja, zenske. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️




Foxy_foxy -> RE: || pricakujemo v letu 2021 (22.1.2022 22:06:50)

Punceeee, kok pluskov 😍😍😍😍 kok lepo no!! Cestitke vsem!!!! Joj no, kr ful sm vesela za vas, pa sploh ne vem, kdo ste 😊 vem pa, da je blo meni velik lazje z vami, ko sem cakala na svoj plus 🥰
Moja frcafelca ima ze 6 mesecev...naspite se 😁  zelim vam lepo nosecnost! 
Vsem, ki se cakate pa naj se cim prej narisejo plusi in crtice.... 🤞




Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 52 53 [54]