Nuhalna in spol (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Anonimen -> Nuhalna in spol (10.2.2021 8:50:57)

Lepo pozdrav!
Sem čisto nova tukaj ,me pa zanima če ste imele nuhalno pri Puštenjaku se je vam kdaj zmotil glede spola? Recimo da reče da ni najbolj prepričan v tistem trenutku a vam vseeno pove spol in potem ko ste šle na morfologijo pa vam povejo da imate nekaj drugega kot pri nuhalni.Vesela bi bila odgovorov. 🙂






5ri -> RE: Nuhalna in spol (10.2.2021 10:39:35)

Jaz sem obakrat šele na morfologiji izvedela spol, ker pri nuhalni nikoli niso bili zihr in mi zato raje niso nič rekli. 




Tinaaa919 -> RE: Nuhalna in spol (10.2.2021 16:36:58)

V mojem primeru je na nuhalni pravilno napovedal spol. Morfologije še nisem imela, so pa mi potrdili spol na nifty testu 😉





Anonimen -> RE: Nuhalna in spol (11.2.2021 7:43:40)

Jst sm drgač v 18.tednu nosečnosti moja 5. Nosečnost.Sm bla na nuhalni vse je ok v meje normale napove da po punčka če prav je rekel da ni prepričan in da ni 100% da je to da je to to tako, da zdj imam kmalu morfologijo in kumi čakam da izvem da je vse uredu in da mi potrdi.




LoniRR -> RE: Nuhalna in spol (17.2.2021 19:23:05)

Pri meni pa se je v 1.nosecnosti videlo sele v 25.tednu in v 2.nosecnosti v 28.tednu. 





theworl -> RE: Nuhalna in spol (17.3.2021 4:24:19)

There was once a blind man who had so fine a sense of touch that, when any animal was put into his hands, he could tell what it was merely by the feel of it. One day the cub of a wolf was put into his hands, and he was asked what it was. He felt it for some time, and then said, "Indeed, I am not sure whether it is a wolf's cub or a fox's: but this I know -- it would never do to trust it in a sheepfold."
Evil tendencies are early shown.

altcoins




Stran: [1]