Marčevke 2022 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


lashia -> Marčevke 2022 (6.7.2021 14:29:25)

Hejla!
Je tukaj že katera marčevka? Pri nas je plusek in izračun pokazal, da bomo povečali družino v začetku marca 2022. [sm=smiley1.gif]




claud -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 5:14:15)

Hej!


Še ena tukaj-končno!Uspelo v 1. IVF poizkusu.😊
In pa, ČESTITKE❤




rozakamela -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 8:00:23)

Hejhej,
Tudi jaz se javljam! 🙋‍♀️ Čestitke obema! 🤗Kako se kaj počutita, imata kakšne simptome?  




Mala vila -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 8:45:30)

Hojla,


Tudi jaz sem že včeraj videla eno zelo bogo črtico, danes na digitalnem pa konkreten plusek, tako da sem z vami ❤❤
Čestitke vsem 




lashia -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 9:28:17)

Wuhuuu...dobrodošle in čestitke vsem. [sm=bravo.gif] :)
Moje počutje razen bolečih prsi zaenkrat ok, se pa nakazuje neka jutranja utrujenost in slabost, ampak zaenkrat v še "nisem ziher" fazi. ;) Kako ste ostale?




Mala vila -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 10:04:41)

Meni je že 3 dni v kosu slabo 🤢 pa nobena hrana mi ne paše, vse ima čuden okus, še voda. Pri prvem se mi zdi, da je blo manj izrazito... 




claud -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 11:48:38)

Mene nespečnost daje...zbujam se med 3.00-4.00 in ni variante, da zaspim. Pa pogosto hodim na wc. Ostalih znakov se nimam.


Imate že kakšnega otročka in koliko ste kaj stare?🙂
Jaz imam že 12 letnico z bivšim, s sedanjim partnerjem pa nikakor ni uspelo naravno, tako da sva preko IVF v Mb, prvič ugledala ta +.Meni je letos odbilo 35 let🙄...upam, da bodo živčki podobni tistim izpred 12 let.😅




rozakamela -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 12:42:25)

Juhu, več nas je, bolje je! 😍 Claude WAW, sem vesela, da se ti je nasmehnila sreča po vseh teh naporih 🤗
Sama nimam čisto nobenih resnih simptomov, ob večerih sem pa edino napihnjena. Imam neke čudne krče v enem jajčniku, kar me skrbi 😵‍💫Sama imam enega angelčka, torej je to moja 2.nosečnost. Res sem kar precej zaskrbljena, nočem, da se spet kaj ponovi… probam čim manj razmišljat, ampak to je lažje reči kot narediti. 
Kdaj pa imate kaj 1.pregled?





Mala vila -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 13:26:27)

Jaz imam 1 leto in 2 meseca starega mulca, tako da bo pri nas zelo pestro 😅 stara sem pa 33.


Na pregled sem naročena 17.8., imam še od prej datum, ker naj bi šla na laparoskopijo... ups 😅😅 me pa kar ves čas po malem skrbi, da bi šlo kaj narobe. Prvo nosečnost sem imela rizično in en kup enih težav zraven, tko da upam, da bo ta bolj mirna 😊




claud -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 13:38:22)



IZVIRNO SPOROČILO: rozakamela

Juhu, več nas je, bolje je! 😍 Claude WAW, sem vesela, da se ti je nasmehnila sreča po vseh teh naporih 🤗
Sama nimam čisto nobenih resnih simptomov, ob večerih sem pa edino napihnjena. Imam neke čudne krče v enem jajčniku, kar me skrbi 😵‍💫Sama imam enega angelčka, torej je to moja 2.nosečnost. Res sem kar precej zaskrbljena, nočem, da se spet kaj ponovi… probam čim manj razmišljat, ampak to je lažje reči kot narediti. 
Kdaj pa imate kaj 1.pregled?





Naj vaju s pikico angelček čuva❤.Krči so sicer čisto normalna reč, tako da, samo pozitivno naprej.

Jaz sem še tako zgodnja, da nimam še datuma za UZ. V bistvu imam v ponedeljek šele krvni test nosečnosti, pa sem pohitela z domačim urinskim, ki je že pokazal.😆Neučakana kot hudič.🤷‍♀️

"Si že kdaj videla, kako spraviš lubenico skozi majhno luknjico? Ne? No, saj še boš!"😄




rozakamela -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 14:39:38)

Hvala ♥️ Verjamem da naju čuva in miri, naj ne paničariva 😊
Hehe, tudi jaz sem se zaenkrat samo doma testirala. V ponedeljek pa kličem gin. za pregled. Takle datum, kot imaš Mala vila, je super. Jaz sem imela prvič šele v 11t 😳 upam da bo tokrat prej, čimprej. Drugače bom šla pa kam samoplačniško, briga me 🤣 moram čimprej zvedeti kaj se dogaja tam spodaj 😊




claud -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 14:51:10)

Tiste z IVF, imamo baje 2 tedna po krvnem izvidu že prvi UZ.

Nisem sigurna če ni to malo kmalu. Ker se mi zdi da se srček kasneje vidi, ne pri 5.-6.tednu🤔.Prvo nosečnost, sem imela v 8.tednu, ravno zaradi srčka, ker naj bi se šele takrat videl.




rozakamela -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 15:11:02)

Super, edino pravilno, da imate prej UZ. In verjetno potem tudi kaj bolj pogosto?Jaz sem po mojem preračunavanju trenutno v 6t, tako da bi bilo čez dva tedna idealno 😊




claud -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 15:17:05)



IZVIRNO SPOROČILO: rozakamela

Super, edino pravilno, da imate prej UZ. In verjetno potem tudi kaj bolj pogosto?Jaz sem po mojem preračunavanju trenutno v 6t, tako da bi bilo čez dva tedna idealno 😊




Če ni neke rizične, pomoje ni bolj pogosto. To je pač prvi na kliniki, potem pa normalno naprej pri svoji G.🙂




Anonimen -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 15:50:27)

Ali ima se katera ta znacilni povecan beli tok? Meni je cudno, ker ga sploh nimam




claud -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 16:26:00)



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali ima se katera ta znacilni povecan beli tok? Meni je cudno, ker ga sploh nimam



Tudi jaz nimam. Ampak ok, jaz imam progesteron v pasti (za vaginalno uporabo), tako da mi itak bolj izsuši vse skupaj.Ampak tudi za prvo nosečnost nimam v spominu, da bi bil kaj očitno povečan.




rozakamela -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 16:34:27)

Jaz sem ga imela v 1. nosečnosti OGROMNO. Sploh po kakšnem sprehodu oz. aktivnosti sem imela prav mokro v hlačkah. 😄Zdaj ga pa nimam nič…




Frkla -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 22:10:43)

Še ena marčevka :) Trenutno malo rjavkastega izcedka, ostalo bp. Pregled 2.8. Čestitke vsem! 🥰




Mala vila -> RE: Marčevke 2022 (7.7.2021 22:30:39)

Meni se je izcedek v 1. nosečnosti pojavil šele kasneje, tam po 20. tednu, zdaj ga imam pa mogoče malo za vzorec, nič posebnega. Se mi pa zdi, da sem se ful napihnila in da se mi bo kmalu poznalo, da nekaj ni tako, kot ponavadi 🙈







lashia -> RE: Marčevke 2022 (8.7.2021 8:25:30)

[sm=smiley36.gif] Tudi jaz sem tako napihnjena, da groza. Tole je moja druga nosečnost in po moje se bolj vidi. Nisem imela ravno ravnega trebuha, ampak v oblekcah zgleda kot da sem že v 4 mesecu. [sm=zmeden.gif][sm=smiley36.gif]




rozakamela -> RE: Marčevke 2022 (8.7.2021 9:02:17)

Frkla, dobrodošla! 🤗Jaz sem tudi ob večerih tako zelo napihnjena, da zgledam kot da imam 3 notri 😃 zjutraj zgleda super, zvečer se pa čisto razlezem. To pa je tudi edini simptom. Krči so tudi izginili, 2 dni sem imela boleče dojke, zdaj tudi tega ni več 🤷‍♀️ Po eni strani super, po drugi pa bi raje imela kakšen znak več, da bi bila bolj ziher, da je vse ok. Bomo videli ☺️




Anonimna27 -> RE: Marčevke 2022 (8.7.2021 10:17:33)

Živjoo😁 evo še ena marčevka tukaj👋 po mojih izračunih je moj pdp 8.3. Doma imam že enega nagajivčka, ki ima 2 leti💙 je pa to moja 3. nosečnost, druga je bila žal neuspešna. V 17. tednu se je vse končalo z missed abortus☹🥺Tako da sem zdaj precej nesigurna, upam na najboljši izid, ma strah je prisoten .. pregled imam šele 2.8.- sem upala, da me bo naročila prej, glede na prejšnji izid, ampak...oni že vedo🤷‍♀️ glede znakov sem pa tudi jaz zeloo napihnjena, kot da sem že v 4m, tako da verjetno ne bom mogla dolgo skrivat, sploh poleti ko smo malo oblečeni😅




Mala vila -> RE: Marčevke 2022 (8.7.2021 11:16:23)

Vidim, da nas je kar nekaj takih, ki smo prestrašene in nesigurne. Jaz vem, da se mi bo vleklooooooo do prvega pregleda, še na dopust gremo umes in zdej že 2 dni razmišljam, če nebi šla pred dopustom samoplačniško pogledat, če je vse ok, pa ne vem če ne pretiravam 🙈 
Mene skrbi predvsem to, ker moj mali še ne hodi in ker sva cele dopoldneve sama, ga itak 100_x_ dvignem. Ima pa kar konkretnih 14 kil. Sicer baje naj to nebi bilo problematično, ampak nikoli ne veš...
Pa pametna kot sem bla da nimam belega toka... no zdaj ga imam za izvoz 😂





rozakamela -> RE: Marčevke 2022 (8.7.2021 12:52:04)

Mala vila, sem prejšnjič narobe videla, sem mislila, da imaš 17.7., pa vidim da je avgusta. 🤦🏼‍♀️ To je res še daleč. Če bom jaz dobila svoj datum tako pozno, bom pomoje poklicala, če se da kje priti kaj prej 🙊 ma je tudi problem s temi dopusti, moja G je ene 3 tedne odsotna poleti. Meni so na pregledu v 1.nosečnosti rekli, da je tale beli tok res pogost in da je to čisto normalno 😊




Mala vila -> RE: Marčevke 2022 (8.7.2021 14:07:01)

Jaz sem bila včeraj cel dan z njimi na vezi in nikakor nismo uspeli poiskati datuma prej. Je bla še sestra razočarana, da mi ne more nič prej zrihtat 😅 Moja G ima ambulanto samo 1x na mesec popoldne, dokler nimaš potrjene nosečnosti in ti pripadajo potem dopoldanski pregledi. Zdej so pa itak še dopusti in je cela zmeda. Nimam kaj, moram se prepričat, da bo vse ok in lepo počasi dan za dnem, sej na koncu bo ful hitro vse mimo 😊 





Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>