RE: JUNIJČKI 2022 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


lotty23 -> RE: JUNIJČKI 2022 (22.1.2022 11:16:56)

Ja, nič se nismo oglasile več. Jaz drugače čutim vsak dan, moram priznat, čeprav včasih šele zvečer. Se zgodi, da samo enkrat, ampak ja, čutim. Sem pa ravno vstopila v 22. teden, tako da sem malce naprej od tebe.




Maminamaza -> RE: JUNIJČKI 2022 (7.2.2022 16:34:25)

Ziv zav bodoce mamice-Junijcki 2022
Pozdravljene,namrec moj pdp je predviden 30.6,mogoce kaksen dan prej ali pa kaksen dan kasnej,odvisno koliko me bo preganjala tale moja punca🤣😃zanima me sledece,namrec nastopila  sem v 5.mesec nosecnosti,seveda sedaj sledijo raznorazne priprave,od nakupovanja,raznorazni pregledi,zbiranja vseh stvari za nas topli prihodek,ki ga pricakujeva 🤰🏻🙋🏻‍♀️tako,da se stvari odvijajo dokaj hitro…Pravzaprav kar me pa najbolj zanima in interesira bi pa rada,ce ste toliko dobre,da mi pomagate,pri seveda vseh zbranih dokumentih in uveljavljenih pravicah na csd,kaj vse moram urediti in izpolniti pred porodom,in kaj po porodu?pravzaprav katere so te vloge?
Prosim za cimprejsnji odgovor,ze vnaprej se zahvaljujem za vas trud in namen,ki ste ga namenile😃😌
Pozdravljene junijke




Srečka138 -> RE: JUNIJČKI 2022 (4.3.2022 18:11:26)



IZVIRNO SPOROČILO: Maminamaza

Ziv zav bodoce mamice-Junijcki 2022
Pozdravljene,namrec moj pdp je predviden 30.6,mogoce kaksen dan prej ali pa kaksen dan kasnej,odvisno koliko me bo preganjala tale moja punca🤣😃zanima me sledece,namrec nastopila  sem v 5.mesec nosecnosti,seveda sedaj sledijo raznorazne priprave,od nakupovanja,raznorazni pregledi,zbiranja vseh stvari za nas topli prihodek,ki ga pricakujeva 🤰🏻🙋🏻‍♀️tako,da se stvari odvijajo dokaj hitro…Pravzaprav kar me pa najbolj zanima in interesira bi pa rada,ce ste toliko dobre,da mi pomagate,pri seveda vseh zbranih dokumentih in uveljavljenih pravicah na csd,kaj vse moram urediti in izpolniti pred porodom,in kaj po porodu?pravzaprav katere so te vloge?
Prosim za cimprejsnji odgovor,ze vnaprej se zahvaljujem za vas trud in namen,ki ste ga namenile😃😌
Pozdravljene junijke
[/quote

Jaz sem si pomagala s tem blog zapisom :) upam da bo tebi tudi v pomoc.https://withlovedora.com/dokumentacija-ki-jo-morava-urediti-pred-po-rojstvu-otroka/




Srečka138 -> RE: JUNIJČKI 2022 (4.3.2022 18:13:31)



IZVIRNO SPOROČILO: Maminamaza

Ziv zav bodoce mamice-Junijcki 2022
Pozdravljene,namrec moj pdp je predviden 30.6,mogoce kaksen dan prej ali pa kaksen dan kasnej,odvisno koliko me bo preganjala tale moja punca🤣😃zanima me sledece,namrec nastopila  sem v 5.mesec nosecnosti,seveda sedaj sledijo raznorazne priprave,od nakupovanja,raznorazni pregledi,zbiranja vseh stvari za nas topli prihodek,ki ga pricakujeva 🤰🏻🙋🏻‍♀️tako,da se stvari odvijajo dokaj hitro…Pravzaprav kar me pa najbolj zanima in interesira bi pa rada,ce ste toliko dobre,da mi pomagate,pri seveda vseh zbranih dokumentih in uveljavljenih pravicah na csd,kaj vse moram urediti in izpolniti pred porodom,in kaj po porodu?pravzaprav katere so te vloge?
Prosim za cimprejsnji odgovor,ze vnaprej se zahvaljujem za vas trud in namen,ki ste ga namenile😃😌
Pozdravljene junijke



Lepim se enkrat ker se je nekaj zalomilo. Uglavnem, jaz sem si pomagala s tem blog zapisom, upam da bo tut tebi v pomoc :)https://withlovedora.com/dokumentacija-ki-jo-morava-urediti-pred-po-rojstvu-otroka/




Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]