|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgust 2022
30.11.2021 13:39:04   
sončektvoj
Lep pozdrav

Sem odprla temo za vse ki pričakujemo user posted image v avgustu.
Plus sem zagledala 29.11. PDP še ne vem, bo pa verjetno avgusta. Zadnjo menstruacijo sem imela septembra (PCOS) in mi je danes G naredila UZ - izgleda da sem nekje max 4-5tednov. Drugače se pa na UZ ne vidi kaj dosti, gestacijska vrečkica plodek pa še ne. kar je za tako zgodaj za pričakovat. Sama ne bi želela tak hitrega pregleda pa je rekla da vidi kje smo. Prehiter pregled te pa samo prestraši.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgust 2022
30.11.2021 19:12:36   
Inčika2
Pozdravljena, še ena, ki je v soboto 27.11.zagledala dve črtici 😀. PDP sem si izračuna  3.8. Takoj sm začela s folno. To bo moj 3 otrok, stara sem pa 38.Pred 2 leti sem imela izvenmaternično. Upam da bo tokrat potekalo brez zapletov. 



Koliko ste stare ve? Katero folno jemljete? Imate kakšne nosečniške znake? Jaz nič, samo plusek, sem pa dobrih 5t noseča.. Prvi pregled imam čez 3 tedne. Vleklo se bo 🤨. 

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgust 2022
1.12.2021 9:02:04   
sončektvoj
Čestitke Inčika

Jaz sem stara 32 in pol, bo pa prvi otrok. Pred tem sva z bivšim partnerjem že hodila na preglede na neplodnostno. Zdaj pa novi ati pa iz prve user posted image . Naju je skoraj kap user posted image .

Jemljem kar najbolj navadno folno iz lekarne, brez dodatkov.

Meni bi bilo skoraj ljubše, da pregleda včeraj ne bi blo, ker vidi se res nič in ko ti G reče da utripa ni, ni prijetno. Je pa to za 4-5 tednov normalno. Čakam tudi nestrpno na naslednji pregled čez 3 tedne. Sploh ker razen krčev tu pa tam, s ne počutim ravno nosečo.

Je pa grozno, kamorkoli pridem k zdravniku, te odpravijo ono tak "a noseči - ha!" kot da sem stara 15 pa brezposelna. Odnos nikjer ni lep. Moj dragi je bil čisto šokiran, da ti nikjer ne rečejo čestitke ali pa pokažejo da so veseli zate. Niti osebni G. (pa je drugače super).

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgust 2022
4.12.2021 22:58:46   
Inčika2
Hvala sončektvoj 😀. In seveda čestitke tudi tebi 😀


Kako si? Jaz sem zaenkrat super, nobenega občutka da sm noseča, razen malo bolj občutljiva Prsa 😁. 
Se katera med mami, ki pričakuje avgusta? 😀

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgust 2022
8.12.2021 13:05:08   
Janey
Pozdravljene punce.

Še jaz se pofočkam.

Za nama sta dve leti, polni izzivov in končno nama je uspelo zagledati user posted image po IVF.

Izračunala sem si PDP 12.8.2021.

Jemljem Femibion, sedaj sem si pa kupila novalac.

Zadnja dva dni mi je malo slabo, upam, da ne bo prehudo.

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgust 2022
9.12.2021 22:12:35   
Inčika2
Čestitke Janey 😀. Kateri teden si zdaj? Si bila že kaj na pregledu?


Men se že res vleče do pregleda. Šele naslednji torek imam. Izračunala sm si PDP 3.8. Mi je pa samo ob večerih rahlo slabo. Pa prsa imam čedalje večja, trebuh pa kot da bi bla v 3 mescu. Samo čakam da me kdo vpraša če sem noseča 🙈. Hčerkama bova prvo povedala za božič, potem pa one itak ne bodo mogle bit tiho in tako bova sporočila še ostali družini. 😀
Ste že razmišljale na kašen način boste povedale veselo novico? 


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgust 2022
11.12.2021 14:35:22   
Sofia21
Živjo, še jaz z rokom okoli 15. avgusta 🥰. Točno ne morem izračunati, ker ne vem dobro kdaj je bila O, gotovo pa ni bila 14 dni po M, je minilo nekaj dni več, se mi zdi po znakih. Naj bi bila nekje proti koncu 5. tedna. Če uspe, bo to moja druga nosečnost. Prva je bila po IVF, tokrat izgleda, da je šlo brez pomoči. Stara sem 39 let in sem kar realna, da bo treba še kar potrpeti preden se lahko začnem veselit, sploh ker imam za sabo 2 kemični nosečnosti in 1 splav. Upam, da ostanem z vami do konca🙏 . Ampak nekomu sem mogla povedat, če bova s partnerjem tokrat tiho do rezultatov nuhalne in nifty testa. Prvi test sem naredila včeraj, jutri ponovim, da vidim ali se črtica jača. V ponedeljek kličem G.

Drugače pa me konkretno zvija po trebuhu, ves dan sem zelo zaspana🥱, občutljive bradavice in izredno sem čustvena. Aja, pa zelooo lačna ponoči. Mogoče danes celo čutim čisto malo slabosti. Nisem prepričana kako naj bi to izgledalo, ker mi je bilo v prvi nosečnosti to k sreči prihranjeno.

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgust 2022
11.12.2021 15:22:32   
nevergiveup
Pozdravljene! Jaz sem naredila včeraj test in sicer je pozitiven, ampak že par dni imam rahle krvavitve in me to skrbi... V bistvu sem pričakovala menstruacijo, a ker so bile krvavitve bolj švoh in se nikakor niso povečale, sem naredila test in je pozitiven. Zelooooooooo upam, da gre za vgnezditev, ampak bomo videli... Je pa to moj četrti otrok. Doma imam dve punci in enega fanta 🙂❤

(odgovor članu Sofia21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgust 2022
11.12.2021 16:26:00   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Inčika2

Pozdravljena, še ena, ki je v soboto 27.11.zagledala dve črtici 😀. PDP sem si izračuna  3.8. Takoj sm začela s folno. To bo moj 3 otrok, stara sem pa 38.Pred 2 leti sem imela izvenmaternično. Upam da bo tokrat potekalo brez zapletov. 



Koliko ste stare ve? Katero folno jemljete? Imate kakšne nosečniške znake? Jaz nič, samo plusek, sem pa dobrih 5t noseča.. Prvi pregled imam čez 3 tedne. Vleklo se bo 🤨. 



Ojla! Mene samo prsi zaenkrar bolijo... Stara pa sem 41 in je to moj četrti otrok. Jemljem femibion in se do prvega pregleda res ponavadi ful vleče...  Sicer pa imam rahle krvavitve že par dni in se seveda zaradi tega precej sekiram... Sem pa zelo na začetku nosečnosti. Držim pesti za vse nas, da bo vse ok... 🙂❤😘

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgust 2022
11.12.2021 16:59:01   
Goricanka
Zivjo, se vam tudi jaz pridruzujem ❤️ vceraj zagledala 2 crtici in app kaze da bo pdp okrog 18.8 😊. Doma imam ze enega 2 letnika in za mano je en splav pol leta nazaj. Tokrat upam da se use ok konca ❤️❤️

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgust 2022
12.12.2021 8:57:04   
Freya6
Živijo, 
tudi jaz sem ena tistih srečnic, ki je te dni zagledala 2 črtici 🥰🥰🥰 glede na izračun z upoštevanjem dolžine mojega cikla je PDP 20.8.2022
Nosečnost je bila načrtovana, vendar pa je to prvi otrok, zato se mi poraja ogromno vprašanj in tudi malo skrbi, če bo vse ok 🍀😊
Srečno vsem 🍀❤️

(odgovor članu Goricanka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgust 2022
12.12.2021 10:22:37   
amelia_
Pozdravljene. Tudi jaz sem v teh dneh zagledala tako željeni +. To je moja druga nosečnost, lani sem imela splav.
Stara sem 33 let, trenutno jemljem Viridianov kompleks. Po aplikacijah je PDP 17.8.

(odgovor članu Freya6)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgust 2022
13.12.2021 8:28:39   
sončektvoj
Pri meni kar pestro zadnja dva tedna. Najprej dva dni močnejši krči na prehodu 5. v 6. teden sedaj pa slabosti. Sem že mislila, da jo bom poceni odnesla, ker mi je že od začetka tu in tam bilo malo slabo, pa se je šele zdaj zgleda začelo zares. Slabost odkar odprem oči in dokler ne zaspim. Bruham pa zaenkrat ne.

Po nasvetu zdravnice sem pa navadno folno menjala za Novalac prenatal.

Upam da se srečke nosečke dobro držite user posted image

(odgovor članu amelia_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgust 2022
13.12.2021 10:56:30   
Sofia21
Živjo, jaz še vedno trpim kar zoprne krče podobne menstrualnim. Res se ne spomnim ali so bili v prvi nosečnosti tudi v takšni meri. No, kakorkoli, danes sem klicala svojo G in če se v 2 dneh ne umirijo me bo pogledala. Včeraj sem naredila še en test in črtica je močnejša 💪, to me veseli. Zaspanost in lakota vztrajata, slabost pa je zelo blaga.

Jaz trenutno jemljem še Od Elevita Elemama ker še dojim. Danes si grem kupit Elenatal, kjer je več folne kisline.

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgust 2022
13.12.2021 11:27:43   
sončektvoj
Super Sofia21 da si klicala G, za vsak slučaj. Meni je bilo rečeno, da dokler niso neznosni, so krči v začetku normalni. Vem da je težko, ampak poskušaj čimmanj skrbet in čimveč počivat. Držim pesti da hitro minejo.

(odgovor članu Sofia21)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgust 2022
13.12.2021 15:27:36   
Freya6
Moja prva nosečnost in me rahlo skrbi, ker ni nobenih vidnejših znakov. Izbruh parih mozoljev, občasna slabost (2x na dan po 3 minutke) in občasen čuden pritisk v maternici. Včasih se vprašam, če sem res noseča, ampak verjetno vsi opravljeni testi ne lažejo 🤔A je še katera taka, da je skorajda brez znakov? 

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgust 2022
13.12.2021 15:32:19   
amelia_
Tudi jaz nimam skoraj nobenih znakov, mogoče 2x na dan rahla slabost in pretirana čustvenost. Čisto drugače, kot v prvi nosečnosti, ko mi je bilo slabo, še preden sem naredila test. Pregled imam naslednji teden in upam,da bo vse ok.

(odgovor članu Freya6)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgust 2022
14.12.2021 7:12:00   
Anonimen
Živijo 😊 kako vam gre? Kdaj ste se ve naročile na prvi pregled? Takoj ko ste zagledale +?Jaz razmišljam, da bi počakala, da mine 6.teden (trenutno sem po izračunih v 5.tednu). Mislite, da je to prepozno? 

(odgovor članu amelia_)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgust 2022
14.12.2021 7:36:03   
amelia_
Jaz sem se naročila takoj, ko sem zagledala +, pregled imam naslednji teden, pri 6t1d. Najbrž ni prepozno, mene je osebna G v 1 nosečnosti naročila šele v 11t.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgust 2022
14.12.2021 9:22:33   
nevergiveup
Jaz se bom tudi kasneje naročila. Ni nič narobe, ker te itak ne vzamejo pred osmim tednom, razen če so težave... Kar se tiče znakov punce je pa to moj četrti otrok in so se mi znaki vedno pojavili šele v 7-8 tednu, razen prsi me bolijo... Ene jih sploh nikoli nimajo, ampak to je zelo redko... Trenutno, če mene vprašate je za večino še prezgodaj kar se tiče konkretnih znakov. Lep dan vsem 🥰😍🤩

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgust 2022
15.12.2021 11:37:56   
sončektvoj
Se strinjam glede znakov, meni so se začeli šele tam v sredini 6.tedna, sedaj pa sem 7.teden pa še malo. Če ne bi vedela da sem noseča, bi rekla da je samo PMS. Pregled pa je tako - če imaš pred 8. tednom je velika možnost da se nič kaj ne vidi. Zato naročajo med 8. in 10.tednom. Če je kaj nujnega, pa prej.

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgust 2022
15.12.2021 14:18:50   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: sončektvoj

Se strinjam glede znakov, meni so se začeli šele tam v sredini 6.tedna, sedaj pa sem 7.teden pa še malo. Če ne bi vedela da sem noseča, bi rekla da je samo PMS. Pregled pa je tako - če imaš pred 8. tednom je velika možnost da se nič kaj ne vidi. Zato naročajo med 8. in 10.tednom. Če je kaj nujnega, pa prej.



Tako ja... Ne želite si čimprejšnjega pregleda, ker sem enkrat bila prezgodaj (6 tednov) in utripa še nj bilo in sem se požrla potem do naslednjega pregleda 🥵🥵🥵🥵 Nisem ne spala, ne nič drugega razmišljala pa zaman so mi vsi govorili ''odmisli in se sprosti''... Kako?!?!? Če pa ni utripa???? Potem pa so sledili trije zapovrstni pregledi na vsake par dni, da smo končno utrip ujeli... Katastrofa od čakanja kaj bo ali ne bo 😬😬 Čeprav mi je tudi zdaj kar muka čakat, ker malo krvavim in se seveda ful sekiram...

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgust 2022
15.12.2021 14:23:31   
sončektvoj
Te popolnoma razumem nevergiveup. Tako je bilo pri meni - pregled pri 5t in seveda gestacijska vrečka in nič drugega. So me naročili na pregled čez 3 tedne. Zdaj pa tudi čakam in tud je blo malo krvi danes. Sem klicala G in je rekla, da če ni krčev se vidima komaj na pregledu naslednji teden.

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgust 2022
15.12.2021 20:01:48   
Goricanka
Meni je prejsnic se zacelo z malo krvi v casu ugnezditve in potem spet krvavitev v 5 tednu in p 6 koncalo s splavom. Tako da ce krvavite jst bi sla na preglej. Ker je blo s eprezgodaj za uz in nic videt so me prek krvi spremljali in je hormon premalo rasu. In je ze tam nakazovalo da nekaj ni vredu 😓. Je pa to res najhusi cas cakanje v nevednosti kaj se dogaja. 

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgust 2022
15.12.2021 20:04:30   
Goricanka
A ste za da bi naredile si zaprto skupino na fb? Da bodo nasi pogovori bol privat 😅

(odgovor članu Goricanka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?