|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.6.2022 12:23:07   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo punce 😊 sem 9 dni po ovulaciji. Že približno 2 dni mi je čez cel dan slabo (včeraj je bilo res čez cel dan), včeraj me je začel boleti križ kadar sedim. Krče sem imela ene 2 dni po ovulaciji, trajali so par dni. 👿 ne pričakujem 26.6. glede na aplikacijo. Je še prezgodaj za test? 


Jaz bi počakala, da ti M zamuja vsaj 2 dni. Ocena da si 9dni po ovulaciji je razen če si prejela stop injekcijo in so potrdili da si ovulirala zelo nezanesljiva. Poleg tega so pa testi nosečnosti zanesljivi po izostali M. Po vgnezditvi oplojenega jajčeca traja vsaj nekaj dni da HCG zraste dovolj da ga test zazna.

Poleg tega - pa te ne želim strašiti - je možna tudi kemična nosečnost. Jajčece se oplodi, vgnezdi vendar se (ponavadi zaradi hudih napak pri plodu) nosečnost par dni kasneje konča in dekleta to zaznajo kot malce kasnejšo menstruacijo. Če delaš test prehitro, je lahko tvoje srce strto po nepotrebnem.

Simptomi nosečnosti so pa enaki PMS. Če greš brati forum Čvekanje v pričakovanju, boš ugotovila, da večina punc do 6t nima nekih jasnih simptomov. Če pa te res zanima, pa lahko seveda narediš test nosečnosti, vendar bo najverjetneje negativen tudi če si res noseča. Je še zelo hitro za test.

Srečno




Hvala za odgovor 😊 edino kar me še "matra" je to, da imam 2 aplikaciji in pri obeh enake podatke, s tem, da mi 1 kaže da bi mogla 👿 dobit jutri, 1 pa, kot sem napisala 26.6 🙈 zdaj pa ne vem kater datum naj upoštevam 🙈

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.6.2022 12:39:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Hvala za odgovor 😊 edino kar me še "matra" je to, da imam 2 aplikaciji in pri obeh enake podatke, s tem, da mi 1 kaže da bi mogla 👿 dobit jutri, 1 pa, kot sem napisala 26.6 🙈 zdaj pa ne vem kater datum naj upoštevam 🙈


Koliko imaš ponavadi dolg cikluc - to je med 1. dnem ene menstruacije in 1. dnem naslednje menstruacije? Če je to približno enako iz meseca v mesec si lahko izračunaš s pomočjo tega. Če si zadnjo M začela recimo 1.6. in imaš ponavadi ciklus dolg 28dni, bo potem naslednja približno 29.6. Če ti bo lažje lahko poskusiš s kakšnim spletnim kalkulatorjem. https://www.omnicalculator.com/health/period

Verjetno imaš med obema aplikacijama nastavljene različne nastavitve. Drugače bi načeloma naj bil datum enak.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.6.2022 12:59:54   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Hvala za odgovor 😊 edino kar me še "matra" je to, da imam 2 aplikaciji in pri obeh enake podatke, s tem, da mi 1 kaže da bi mogla 👿 dobit jutri, 1 pa, kot sem napisala 26.6 🙈 zdaj pa ne vem kater datum naj upoštevam 🙈


Koliko imaš ponavadi dolg cikluc - to je med 1. dnem ene menstruacije in 1. dnem naslednje menstruacije? Če je to približno enako iz meseca v mesec si lahko izračunaš s pomočjo tega. Če si zadnjo M začela recimo 1.6. in imaš ponavadi ciklus dolg 28dni, bo potem naslednja približno 29.6. Če ti bo lažje lahko poskusiš s kakšnim spletnim kalkulatorjem. https://www.omnicalculator.com/health/period

Verjetno imaš med obema aplikacijama nastavljene različne nastavitve. Drugače bi načeloma naj bil datum enak.

 


Načeloma tam 28-31 dni. Zadnji ciklus je trajal 33 dni in redko imam tako dolge. Po O testih mi je + pokazalo šele 17.6.. Sicer ne vem kok je to točno in koliko se je na to vredno ozirat ali naj gledam samo normalno dolžino ciklusa ne glede na to kdaj O test pokaže +. Upam da sem razumljivo napisala 🙈. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.6.2022 13:00:42   
Brincyka


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Hvala za odgovor 😊 edino kar me še "matra" je to, da imam 2 aplikaciji in pri obeh enake podatke, s tem, da mi 1 kaže da bi mogla 👿 dobit jutri, 1 pa, kot sem napisala 26.6 🙈 zdaj pa ne vem kater datum naj upoštevam 🙈


Koliko imaš ponavadi dolg cikluc - to je med 1. dnem ene menstruacije in 1. dnem naslednje menstruacije? Če je to približno enako iz meseca v mesec si lahko izračunaš s pomočjo tega. Če si zadnjo M začela recimo 1.6. in imaš ponavadi ciklus dolg 28dni, bo potem naslednja približno 29.6. Če ti bo lažje lahko poskusiš s kakšnim spletnim kalkulatorjem. https://www.omnicalculator.com/health/period

Verjetno imaš med obema aplikacijama nastavljene različne nastavitve. Drugače bi načeloma naj bil datum enak.

 


Načeloma tam 28-31 dni. Zadnji ciklus je trajal 33 dni in redko imam tako dolge. Po O testih mi je + pokazalo šele 17.6.. Sicer ne vem kok je to točno in koliko se je na to vredno ozirat ali naj gledam samo normalno dolžino ciklusa ne glede na to kdaj O test pokaže +. Upam da sem razumljivo napisala 🙈. 


Aja pa zadnja 👿 je bila 25.5.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.6.2022 13:03:43   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Načeloma tam 28-31 dni. Zadnji ciklus je trajal 33 dni in redko imam tako dolge. Po O testih mi je + pokazalo šele 17.6.. Sicer ne vem kok je to točno in koliko se je na to vredno ozirat ali naj gledam samo normalno dolžino ciklusa ne glede na to kdaj O test pokaže +. Upam da sem razumljivo napisala 🙈. 


Potem pa datumu kdaj si imela nazandje M prištej 31 dni (najdaljši povprečni ciklus) in boš imela nek približen datum ki ga čakaš. Na O teste se jaz ne bi ozirala, so zelooo netočni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.6.2022 13:07:42   
sončektvoj
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja pa zadnja 👿 je bila 25.5.


Potem pa lahko brezskrbi upoštevaš, da bi naslednja M morala priti od 25-27.6. Za test je potem skoraj sigurno še prehitro.

Lahko pa že vnaprej začneš jemati folno kislino. Piporoča se celo, da jo začneš jemati 3 mesece pred zanositvijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: II pričakujemo v letu 2022
20.6.2022 13:11:12   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sončektvoj

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja pa zadnja 👿 je bila 25.5.


Potem pa lahko brezskrbi upoštevaš, da bi naslednja M morala priti od 25-27.6. Za test je potem skoraj sigurno še prehitro.

Lahko pa že vnaprej začneš jemati folno kislino. Piporoča se celo, da jo začneš jemati 3 mesece pred zanositvijo.


Se strinjam s Sonček - glede približnega datuma in glede folne kisline.

(odgovor članu sončektvoj)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: II pričakujemo v letu 2022
21.6.2022 10:21:12   
Brincyka


IZVIRNO SPOROČILO: sončektvoj

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja pa zadnja 👿 je bila 25.5.


Potem pa lahko brezskrbi upoštevaš, da bi naslednja M morala priti od 25-27.6. Za test je potem skoraj sigurno še prehitro.

Lahko pa že vnaprej začneš jemati folno kislino. Piporoča se celo, da jo začneš jemati 3 mesece pred zanositvijo.



Ja bom res počakala do takrat, čeprav se fuuuul vleče 🙈 a je katera opazila povečano bolj raztegljivo belo sluz par dni preden bi morala dobiti 👿? To sem zdaj prvič opazila pri sebi, je pa res, da prej nisem bila pozorna na te stvari 🙈

(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: II pričakujemo v letu 2022
27.6.2022 16:46:34   
slovenistka
Zdravo,
midva sva še vedno v fazi ''če bo, bo'' in še ni. Morala pa bi dobiti danes menstruacijo, a je še ni. Do kdaj bi ve čakale? :) 
Lep teden 😁

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: II pričakujemo v letu 2022
28.6.2022 8:37:30   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: slovenistka

Zdravo,
midva sva še vedno v fazi ''''če bo, bo'''' in še ni. Morala pa bi dobiti danes menstruacijo, a je še ni. Do kdaj bi ve čakale? :) 
Lep teden 😁



Živjo, 
za test bi jaz počakala še kak dan. Oz vzami najdaljši cikel v zadnjem letu + 1 dan 😊. 

(odgovor članu slovenistka)
  Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: II pričakujemo v letu 2022
28.6.2022 23:22:01   
Lelly28 RR
Počakaj še kakšen teden, saj se lahko zaradi stresa ali visokih vročin zunaj tudi naše telo odzove drugače kot bi se običajno. Držim pa pesti, da je ratalo - sporoči, če je morda nov dojenček/ica na poti user posted image

(odgovor članu slovenistka)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: II pričakujemo v letu 2022
30.6.2022 9:57:32   
Anonimen
Hej, a je katera od vas pila čaj za povečanje plodnosti od Ašiča? Notri so sicer navodila za količino na dan, ni pa nikjer napisano ali se pije do M ali do O. Kakšne izkušnje? 

(odgovor članu Lelly28 RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: II pričakujemo v letu 2022
5.7.2022 16:40:33   
LuckyRija
Hojla punce.No pa sem spet med vami. Po 7 srečnih tednih se je moje veseje končalo s SS. 🥺 sedaj je to že drugi SS. Že drugič se mi je svet obrnil na glavo. Zakaj je spet prislo do tega ne vem. Preiskave ti pripadajo še le po treh ponavljajočih splavih. 😕Ampak nisem obupala, grem z dvignjeno glavo in polna optimizma naprej. Konec tedna imam še en pregled in če bo vse vredu grema v akcijo. Upam da nama v tretjo uspe ali pa vsaj da pridemo do preiskav in ugotovimo zakaj SS in da uspešno odpravimo težavo.
Kako ste ostale? Je že katera srečka nosečka? 😊En lep pozdravček vsem in držim pesti da nam vsem čimprej uspe 🍀🍀🍀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: II pričakujemo v letu 2022
5.7.2022 20:25:05   
Elfika
Rija, zelo mi je zal, da si ze drugic morala cez to tezko izkusnjo 😥. Tudi sama sem letos marca imela SS. Kot si napisala, pozitivno naprej in tudi nam bo uspelo! ❤️ Mi2 sva se pred SS ze leto in pol trudila in sva ze bila v obravnavi v neplodnostni. Sedaj so vsi pregledi za nama in ce do jeseni ne uspe naravno greva v postopek, kar nama daje se neko dodatno upanje. Ce ne bo slo naravno, nama bodo pa malo pomagali pri tem 🙃

(odgovor članu LuckyRija)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: II pričakujemo v letu 2022
5.7.2022 23:01:28   
LuckyRija
A ti tudi 😞 še ena izmet mnogih, ki smo dale to grozno izkušnjo čez. Ampak vrjetno vse z razlogom, mati narava že ve zakaj je tako. In vem, da bo tudi za nas posijal sonček ☀️Imaš prav veš, če nam po naravni poti ne bo uspelo nam bodo pa pomagali. Današnja napredna medicina nam ponuja veliko možnosti. Samo ko smo me tako neočakane bi vse rade takoj in zadaj 🙈

(odgovor članu Elfika)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.7.2022 13:45:26   
Pikcapokca
Hej Rija.. mi je zelo zal :( vsec mi je kako optimisticna si, ceprav si mislim, da to ni niti priblizno enostavno.upam da bomo vse zagledale knalu plusek in predvsem da se obdrzi in pride zdrav otrocicek ❤️

(odgovor članu LuckyRija)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.7.2022 14:29:10   
Anonimen
hejla Rija...Zelo mi je žal....upajmo da vam v 3.rata....mi bomo začeli načrtovati v avgustu..doma pa imamo že dva otroka....sedaj kake 3 mesce spremljam na aplikaciji , kako se mi cikelj ureja...pa pridno jem novalac prenatal kapsule...srečno..pa se še kaj tipkamo

(odgovor članu LuckyRija)
  Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: II pričakujemo v letu 2022
10.7.2022 23:33:50   
Pikcapokca

Zdravo punce. Ura je skoraj polnoc ampak mi ne da spati in se morem nekam izpovedat 😅 zamuja mi menstra komaj 1 dan. Ampak vsak mesec sem pred menstruacijo cca 3 dni ze cutila krce, dan pred pa so bili ze kar hudo intenzivni.. zdaj tega ni.. tu pa tam ze kaki teden zacutim tak spikanje ampak niti priblizno ne krcev kot jih imam ponavadi.. malo me tudi prsa bolijo (predvsem ko lezim) ampak tu pa tam kaki mesec me je tudi pri pms-ju in zdi se mi da so vecje ze kake 2/3 dni.. sej vem da zdej ko bom napisala sporocilo pa dala ven iz sebe, bo prisla menstra 😅 ampak vseeno.. kdaj bi ve naredile test? Sem zelo firbcna a po drugi strani me je strah, in ne zelim se veselit prehitro in bom potem razocarana…




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.7.2022 11:44:50   
maca51
Pikca pokca, jaz bi na tvojem mestu že delala test hihiiuser posted image

< Sporočilo je popravil maca51 -- 11.7.2022 11:48:36 >

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: II pričakujemo v letu 2022
16.7.2022 19:58:07   
Anonimen
Danes pa sem tudi jaz zagledala plusek.  Ker sem imela zadnjo M 11.6.  in ker nikoli nimam rednih sploh nisem pricakovala. Sem sla naredit bolj iz firbca.. mi je pa bilo cudno  ker me prsi bolijo ze vec kot dva tedna..cele. Preden sem dobila M so me ponavadi bolele samo bradavice. In pa konkretni krci, sem vsak dan skakala so stranisca preverjat ali se je ulilo. Ampak mislim in upam da je kar nekaj casa se ne bo😊

(odgovor članu maca51)
  Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: II pričakujemo v letu 2022
21.7.2022 10:46:58   
LuckyRija
Pikcapokca nič nisi javila, si naredila test?
Anonimna čestitke, naj bo tvoja nosečnost brez zapletov in nekaj najbolj čudovitega kar lahko doživiš 🍀🐣
No jaz tudi čakam. Na zadnjem pregledu (14 dni po SS) mi je ginekologinja povedala, da je moja maternica videti odlično in da tudi jajčniki že pridno delajo. Napovedala mi je ovulacijo in rekla, da ne rabim čakat niti enega cikla. Preden sem šla mi je rekla : ‘’hitro domov in seksat’’ 🙈 in sem jo ubogala. Potem pa šok.. en dan po ovulacijo dobim vročino (skoraj 40), glavobol, boleče mišice,.. Viroza - trajala teden dni 😒. Seveda sem prvo pomislila na to da v takšnih pogojih ne more priti do oploditve oziroma če bi že prišlo da je to lahko usodno. Tako da sem odmislila da sploh imam možnosti ta mesec. No potem pa včeraj v službi dve pikice krvi ko sem šla lulat. Sem mislila da se bo ulilo 👿. Pa se ni.. danes niti sledu o kakšni krvavitvi. 🤷🏻‍♀️ In zdaj me skrbi kaj bo 😣 po eni strani si želim po drugi strani pa zaradi viroze mislim da bolje da ni nič. 🙁 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: II pričakujemo v letu 2022
22.7.2022 13:13:17   
Pikcapokca
Cestitke anonimna 🎉🎉Pri meni pa ni bilo nic posebnega. Tak ko sem rekla, ko bom napisala sporocilo bo pa prisla 😂 ampak je blo cudno, je zamujala se kr nekaj casa ampak nisem se hotla testa naredit, potem pa je naenkrat prisla… brez kakih znakov, krcev dan prej, nic mozoljev nic res cudno. Po 4 dneh je bila konec. Zdaj pa se malo in akcija naprej. 😊

(odgovor članu LuckyRija)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: II pričakujemo v letu 2022
23.7.2022 21:34:44   
LuckyRija
Upam da bo tudi pri meni tako da ko napisem pride 🙈. Sploh ne vem kaj naj si mislim.. občutek kot da imam menstro ampak je ni. Tečna Ko 💩. Mozoljčkov miljon. Neki čudni izcedki ki so trajali 3 dni do včeraj, danes pa nič. Tako da sem čisto zmešana. Komaj čakam da ulije in gremo dalje. 

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: II pričakujemo v letu 2022
26.7.2022 6:54:25   
Pikcapokca
LuckyRija 3 dni ze mimo, kak je stanje? 😅

(odgovor članu LuckyRija)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: II pričakujemo v letu 2022
26.7.2022 10:10:46   
LuckyRija
Veš ta zadeva deluje.. malo pojamraš in že se ulije. 😅Sem prav vesela. In še z ginekologinjo sva se dogovorili, da ta mesec malo počakamo in da me bo spremljala skozi cikel. Dobila bom tudi dabroson zaradi teh izcedkov pred menstro, ki lahko nakazujejo na pomankanje progesterona. Malo pavze mislim da mi bo tudi psihično kar pasalo da odklopim misli od vsega kar se je dogajalo. 


(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?