|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo v letu 2022
1.11.2022 9:04:10   
Alsa3
Pikafna jst imam 2 otroka pa pri nobenem nisem imela tko kot ta mesec, pri obeh sm imela roza/rjav izcedek kaksen dan (po ze pozitivnem testu) ampak tkole pa se nikol, tudi slabosti so bile kasneje,... mogoce je bila psiha zaradi teh izcedkov 🤔 ceprav tega ne obcutim, za enkrat sem kar flegma, dnevi mi hitro minevajo,... sem tudi ze razmisljala da bi naredila mesec pavze, ker konec decembra gremo v toplice za par dni in ce bom noseca se ne bom smela kopati, ampak je zelja po otroku mocnejsa od zelje po kopanju 🤣🤣🤣  
Bonbonnie 😔 upam da ti ab hitro pomaga in stikam pesti da cez 10 dni zagledas plusek ☺️ izkusenj z ab pa nimam, vem pa da ga je moja sestra jemala cisto na zacetku nosecnosti in je bilo vse ok 💪

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: II pričakujemo v letu 2022
1.11.2022 12:43:07   
Alsa3
Spet jst s svojimi problemi 🙄 👹je ze konec, dva dni prej kot obicajno, kar pomeni da jo ta mesec ne pricakujem 27.11. in resnicno upam da uspe v roku dveh mesecev ker drugace jo bom imela v toplicah, pa tako sem planirala da jo ne bom imela tam 🤦‍♀️ sedaj se mi je pa cikel zamaknil za 2 dni 😒

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: II pričakujemo v letu 2022
1.11.2022 16:53:51   
Bonbonnie
Sem naredila napako prej. Dobim med 28-35 dni ne pa 10-35 😅Drugace Alsa jaz dva meseca nazaj ko sem bila pri g sem mela istega problema z izcedki, m je celi teden prihajala dokler prav pride, socer je bolj rjavo bilo kot rdeco ampak je g rekla da se to dogaja ko progesteron pade in da ni hudo da se ze naslednjic samo porihta. Vem pa da je nadlezno ja.

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: II pričakujemo v letu 2022
1.11.2022 17:23:26   
Alsa3
Ja upam da se bo porihtalo, ampak vseeno ta mesec sem imela M samo 3 dni namesto 5 in mi sedaj koledarcek kaze da naj bi jo dobila 27ga namesto 29ga. Ravno tako tudi za december, no sj tko nimam kaj, kakor bo pac bo 🤷‍♀️ 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: II pričakujemo v letu 2022
2.11.2022 19:24:45   
Pikcapokca
Jaz pricakujem da pride menstra zdaj enkrat do sobote.. mam pa ze dva dni krce, nic posebnih znakov tak da ze vem da pride, tocna kot urca 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: II pričakujemo v letu 2022
3.11.2022 13:43:44   
Bonbonnie
Well vnetje pri meni je minilo, znakov menstre nimam se, aplikacija na telefonu kaze da se je 8 dni do menste, tako da bom se par dni pocakala in potem mogoce naredila test, glede na to da nimam pojma kdaj tocno morem dobit. Cutim neko nezno spikanje sicer v predelu maternice, in ko se zavzamem da me je spiknilo, se mi zdi da je pa to nekaj novega in potem neha takoj v trenutku ko si pomislim. Ampak to se mi zdi da je samo moja prevelika zelja po otrocku hhaha, v resnici verjetno ne bo nic ta mesec, ravno zaradi vnetja. Mislim da sem pretirano pozorna zdaj na vsega, ker sem pac v pricakovanju tega pluseka. Kak se naj resim tega iskanja dlaka v jajcku user posted image

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: II pričakujemo v letu 2022
3.11.2022 20:31:31   
Alsa3
Pikcapokca krci so lahko tudi znak nosecnosti 😁 tko da dokler ne pride hudicek je upanje in drzim pesti da zagledas plusek. Bonbonnie to se bos pa tezko znebila, mislim da smo vse na istem, se dobro da je to samo par dni predno pride hodicek 😆 ce ti uspe ostale dni v mesecu vsaj malo odklopiti vse kar je v povezavi z nosecnostjo, otrockom,... je ze super, meni za enkrat uspeva 😅 ko bo par mesecv minilo in ne bo nic uspela pa ne vem kaj bo 😬🙈

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.11.2022 8:54:08   
Bonbonnie
Ravno naredila prvi test. 26. Dan. Velika ena crtica samo. Mislim da sem out za ta mesec 😒

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.11.2022 10:16:16   
Pikcapokca
Jah vem ampak ta mesec sem res fix da bo prisla 😅 taki filing mam.. nazadnje sem imela ciklus dolg 33 dni, danes je 31.dan, tak da se bo prisla v teh dneh. So se pa krci malo povecali oz ze bolj bolijo, tak kot ponavadi predno se ulije..

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.11.2022 10:17:46   
Pikcapokca
Bonbonnie lahko da si se prehitro delala test ce pride ponavadi med 28-33 dni…

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: II pričakujemo v letu 2022
6.11.2022 17:57:27   
Bonbonnie
Kaj te vem, kupila sem test ki kaze kao 6 dni prej 😂Nima veze jaz sem ena izmed tistih ki je ultra neucakana. Vcasih si mislim da vsaj dobim pa je to to 😅

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.11.2022 9:34:15   
Pikcapokca
Tak moje drage.. vceraj zvecer sem bila 100% da pride menstra.. danes zjutraj pa prvo ko sem se zbudila.. kot da mi je nekaj pravlo, da morm kupit test.. in danes sem zagledala 2 crtici user posted image
Jaz sem se zdaj v soku, ne morm vrjet, res nic znakov.. ko da je test napacno pokazal krr se zdaj se mi zdi da se bi glih kar ulila menstra..😅😅 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.11.2022 9:41:27   
Bonbonnie
Pikcapokca cestitam ti iz srca!!!!! Zelim ti sprosceno nosecnost in veliko cartanja cez 9 mesecov ❤️❤️❤️Juhuuuuu bravo bravooo ❤️❤️❤️❤️

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.11.2022 9:55:42   
Pikcapokca
Hvala bonbonnie ❤️❤️ samo da se dete obdrzi in rodi zdravo 🥺 veliko srece se ostalim! vas pa spremljam se naprej ❤️

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.11.2022 10:03:45   
Bonbonnie
Seveda se bo, samo mirna bodi zdaj in uzivaj ❤️

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.11.2022 11:20:49   
Alsa3
Pikcapokca cestitke 😊👏 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.11.2022 11:56:36   
Pikcapokca
Hvala Alsa 😊

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.11.2022 15:03:25   
Lunica0
Čestitke...imas pdp v juniju ali greš v julij?

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.11.2022 19:45:23   
Brincyka
Čestitke 🤗🤗🤗🤗

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: II pričakujemo v letu 2022
7.11.2022 20:11:44   
Pikafna
Čestitke Pikcapokca 🤗 želim ti mirno nosečnost in veliko cartanja potem 🥰

(odgovor članu Brincyka)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.11.2022 7:10:54   
Pikcapokca
Hvala vsem 😊❤️❤️Glede na aplikacije naj bi imela rok okoli 14.-16.7., 1 teden pred obletnico poroke 😅 

(odgovor članu Pikafna)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.11.2022 9:09:36   
deploal
Čestitke obema, super je diggy

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: II pričakujemo v letu 2022
8.11.2022 11:08:37   
Bonbonnie
Danes sem spet naredila test, spet je negativen, 28. dan. Nimam nobene znake da bi dobila, ponavadi me trebuh boli, prsa, lacna sem kot volk..Tokrat sem celo na neko boljso prehrano in se mi nic ne lusta cokolade haha. Ce ne dobim kmalu menstre ali dve crtici bom znorela hahaha.

(odgovor članu deploal)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: II pričakujemo v letu 2022
10.11.2022 22:27:10   
Alsa3
Bonbonnie kako si? Si docakala 👹😔 ali II 😊? Jst se priblizujem O 😊 ampak ne vem tocno kateri dan naj jo pricakujem, ker se mi je ocitno cikel skrajsal, naj bi jo imel 11.11. po starem pa 13.11. tko da upam da jo bom kot vsak mesec cutila in bom potem tudi vedela kdaj tocno ne pricakujem 👹 

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: II pričakujemo v letu 2022
11.11.2022 7:22:49   
Bonbonnie
Hejj. Ne eno ne drugo nisem se docakala. Znorela bom. Danes je 31. dan ciklus. Dva dni nazas so me zacele prsa bolet, vceraj zvecer po spolnem odnosu sem opazila neka zelo bleda sveza kri, tak podobno roza izcedku. In potem nic vec 😤 upam da bos ti imela kaj vec srece. Jaz sem se odlocila, samo da dobim pa bom kupila teh ovulacijskih testov enih 50 komadov in bom vsak dan delala dva testa. Pa se ono bbt bom zacela merit pa da vidimo. 

(odgovor članu Alsa3)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?