|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
25.1.2023 17:57:50   
4.mama
Včerej je bilo ok sem bila full utrujena in sem skoraj cel dan prespala, danes pa psihična vojna, samo gledam če imam izcedek, če se je rana vnela, kdaj me bodo klicali. Bo minilo, dobro da imam angel sound.
Pušenjak mi je napisal da bodo izvidi v 2-3 dneh in da 8 dni je možnost zapletov, tako da je še dolga, dobro da imam isti dan kot ti Gulck4 pregled v ponedeljak.

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Julijke 2023
25.1.2023 20:56:37   
LauraP
4.mama, super, da ni preveč bolelo. Pa da bodo rezultati čimprej. Jaz še čakam, pričakujem v petek, ker bo en teden okoli. Mogoče pa še ne bo, bomo videli. Ti pa boš tako do petka že vedela kako pa kaj. Kdaj pa ostale pričakujete rezultate?Jaz občasno čutim premike, se prav čudim glede na to, da je to moja prva nosečnost. Je pa zeloooo nežno. Na levi strani ga čutim. BB, jaz sem imela kar pri svoji ginekologinji, ki je kri vzela pa poslala pol naprej, v Zagreb. 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 9:54:50   
4.mama
Evo punce moji prvi rezultati so že tu in sicer hitri test ki pokeže T21, T18, T13 in spolne kromosome vse bp in user posted image bo kot je pokazalo na nuhalni in moj test z sodo bikarbono in seveda moj občutek od začetka.

Malo sem pomirjena moram priznat in sedaj samo čakam še 14 dni ostale kromosome, ki pa ponavadi niso tako kritični tako so rekli. Bomo videli

(odgovor članu LauraP)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 11:10:02   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Evo punce moji prvi rezultati so že tu in sicer hitri test ki pokeže T21, T18, T13 in spolne kromosome vse bp in user posted image bo kot je pokazalo na nuhalni in moj test z sodo bikarbono in seveda moj občutek od začetka.

Malo sem pomirjena moram priznat in sedaj samo čakam še 14 dni ostale kromosome, ki pa ponavadi niso tako kritični tako so rekli. Bomo videli



Juhuhu!!! Super 4. mama in čestitke za zdravo punčko 💝💝💝 Zdaj pa je res čas, da začneš uživat v nosečnosti in malo sprostiš 💝

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 11:38:30   
LauraP
Juhuuuuu, kak sem vesela. Zej se ti bo končno luštno začelo. 😁😁

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 11:45:28   
4.mama
joj tudi jaz sem presrečna, bi kar skakala a moram ležat. user posted image .

Vseeno moram še za 100% počakat 14 dni, da ne pade kaj ven.

Sem pa danes sanjala mojega pokojnega očeta, sva bila full navezana , da je prišel na dvorišče z roza baloni.

(odgovor članu LauraP)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 12:20:41   
Pikcapokca
4.mama too 😊 mislim da smo vse dihale s tabo 🌸 cestitke za pupo 😊

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 12:54:32   
BeautifulButterfly
IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama
Evo punce moji prvi rezultati so že tu in sicer hitri test ki pokeže T21, T18, T13 in spolne kromosome vse bp in user posted image bo kot je pokazalo na nuhalni in moj test z sodo bikarbono in seveda moj občutek od začetka.

Malo sem pomirjena moram priznat in sedaj samo čakam še 14 dni ostale kromosome, ki pa ponavadi niso tako kritični tako so rekli. Bomo videli


user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

super, joj sem vesela, super super! Zdaj pa ressss samo še uživat in že lahko gledaš poletne oblekce, bodije s kratkimi rokavi (ne priporočam na preklop ker to je še 1 sloj čez prsni koš) in tetra pleničke itd itd user posted image user posted image user posted image Za punčke imajo tooooooook lepe stvari user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Nazdravljam s tabo in ti pošljam objem s čestitkami.


_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 13:20:37   
Anonimen
4.mama SUPER! user posted image user posted image user posted image
Sedaj pa samo še U Ž I V A N J E ... in odmisli na slabe stavri in negativne misli user posted image

BB - jaz imam tudi tak občutek tam spodaj, kakor, da bi me kdo brcnil. Včasih bolj, včasih manj ... opažam, dame bolj bolji če sedim se prekrižanimi nogami in potem ko ustanem čutim to 'bolečino' pa zanimivo je, da se ojača če hodim v ovinek, naprimer po stopnišu dol in ko zavijem v spodnji štuk. No nevem, če si predstavljaš kaj mislim user posted image Pomoje je to zaradi širjenja kosti in vezi tam spodaj.

Saj bo!

LP, Saša

(odgovor članu BeautifulButterfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 13:56:01   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Evo punce moji prvi rezultati so že tu in sicer hitri test ki pokeže T21, T18, T13 in spolne kromosome vse bp in user posted image bo kot je pokazalo na nuhalni in moj test z sodo bikarbono in seveda moj občutek od začetka.

Malo sem pomirjena moram priznat in sedaj samo čakam še 14 dni ostale kromosome, ki pa ponavadi niso tako kritični tako so rekli. Bomo videli


4.mama SUPER! Zdaj pa le pogumno naprej... Brez odvečnih skrbi...  

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 13:58:08   
Gluck4
BB še vedno čakam na klic iz LJ... mogoče bo res v ponedeljek kot si predvidevala... pustimo se presenetiti...

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 14:27:49   
4.mama
zdaj jaz za vas držim močno pesti, čeprav vem da bo vse ok, moj šesti čut je ponavadi res dober.

Vem pa da so tu punce dobilo točno čez en teden, tako da jutri bomo že vedeli user posted image

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 16:24:25   
BeautifulButterfly


IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

BB še vedno čakam na klic iz LJ... mogoče bo res v ponedeljek kot si predvidevala... pustimo se presenetiti...


Danes je certek, se jutri jim ostane kot delovni dan. Ceprav mogoce pa tud za vikend klicejo? No, jst imam telefon skoz naglas in blizu. Hehehe. Cim me poklicejo ti sporocim. Ce bi imela tvojo gsm cifro, bi ti sms poslala. Sva bili ena za drugo, ampak to ne pomeni, da bodo tud tko klicali. 
Sej bo vse ok, ziher bo, mora bit. Pol pa res neham jopice nosit in se skrivat in poveva novico. K do zdaj nihce nic ne ve. 



_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Julijke 2023
26.1.2023 21:31:57   
4.mama
Mene pa malo skrbi ker sem imela danes 2 krat na spodnjem perilu za oreh velik izcedek prozoren, upam da mi ne plodovnica odteka.

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 8:18:15   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Mene pa malo skrbi ker sem imela danes 2 krat na spodnjem perilu za oreh velik izcedek prozoren, upam da mi ne plodovnica odteka.



To je vse ok po moje... zdaj pa res nehaj skrbet preveč in uživaj nosečnost. Stoprocentno pa itak noben nič ne ve 😘😘😘
Midva sva takole povedala in sem tudi zelo vesela, da ne rabim več jopc, da trebuh prekrijem:

user posted image

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 9:06:21   
BeautifulButterfly
4.mama: izcedke imamo in pridejo in minejo. Lahko je cisto nakljucje, da je ravno zdaj, nocem napisat ampak lahko pa ni. Ampak ti samo mirno in res mirno spremljaj, zapisuj si nekam kaj in kdaj in nato obvesti svojo G, ce bos imela obcutek, da je to potrebno ali da je treba preverit.
Nevergiveup: omg lepa tortica! Cestitke se enkrat in uzivajte se naprej. Jst neham z jopicami danes, ce me.poklicejo iz P za izvide Nipt. Se cakamo cakamo .... 



_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 9:12:02   
4.mama
Nevergiveup full lepa torta res, lepo si se spomnila za presenetit tvoje sončke. To sta naredila ko si prišla iz UZ?

Vem da paničarim verjetno brezveze, a sem doma 24 ur skoraj ležim se mi že meša, bom gledala raje vozičke.

BeautifulBatterfly mislim nate, upam da bo danes, da boste imeli miren in lep vikend.

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 10:25:36   
BeautifulButterfly
Bonbonni Kje si, kako si?

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 10:52:50   
4.mama
Bonbonni tudi jaz sem te dni razmišljala o teb, javi se nam kaj? imas se tako hudo slabosti in bruhanje?

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 11:32:47   
Gluck4
BB pravkar so me klicali iz LJ. Vsi izvidi ok. 💙V roku 1 tedna prejmem po pošti...👍

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 11:34:45   
4.mama
Gluck4 čestitke iz srca user posted image zdaj pa res samo uživat. user posted image user posted image

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 11:47:45   
BeautifulButterfly
Evo so me klicali iz P.

Rezultati so super, vse je ok, ampak je user posted image !!!!! In ni fantek! Jaz pa v vseh online trgovinah v košarici že vse modro in res sem že razmišljala kaj vse imam za fanta že od sina in kaj rabim in vse mi je šlo na modro in kako bodo vsi veseli, ker je fant in evo mala lubika princeska prihaja user posted image user posted image

Še kr v šoku, da je lulika in ne lulček ampak vseeno super super, da je zdrava user posted image in da je vse OK user posted image user posted image

Ta vikend imava oba v obeh družinah RD in bova povedala veselo novico. V ponedeljek bom v službi brez jopice, pa da vidimo, kdo bo prvi opazil in komentiral user posted image

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 11:53:17   
4.mama
jojjjj srečna full mi prav solzice gredo ker sem vesela za vas, res, za vse nas.

Beautifulbatterfly še ena pupika user posted image , mene ni presenetlo ker sem res to čutla, želela potihem pa fanta, ampak samo da je zdravo sploh me ni več zanimal spol.

Gluck4 kaj pa ti punčka al fantek?

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 12:00:38   
BeautifulButterfly
Gluck4 je dala modrega srčka, predvidevam, da je fantek? user posted image user posted image user posted image

Ma res važno, da so naši user posted image dojenčki zdravi. user posted image

Tole ste vidle:
https://www.facebook.com/groups/381897928648467/permalink/2250302305141344

user posted image

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 14:52:15   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly

Gluck4 je dala modrega srčka, predvidevam, da je fantek? user posted image user posted image user posted image

Ma res važno, da so naši user posted image dojenčki zdravi. user posted image

Tole ste vidle:
https://www.facebook.com/groups/381897928648467/permalink/2250302305141344

user posted image


BB prav si uganila..  4.mama še enega fantka bomo imeli!Pa čeprav je dedi bil prepričan da bo punčka...Bom lahko vse porabila od starejšega... nisem zastinj hranila na podstrešju 😁🙂🙃

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?