|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 15:07:52   
4.mama
Gluck4 tudi to ima svoje prednosti, moja dva najstarejša sta fanta razlika med njima je 19 mesecev in je super, vedno sta bila skupaj isto družbo in glede obalčil ni bilo problemov, sedaj so že veliki imajo svoje življenje a so to res lepi spomini bila sta neločljiva

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 17:11:27   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly

Evo so me klicali iz P.

Rezultati so super, vse je ok, ampak je user posted image !!!!! In ni fantek! Jaz pa v vseh online trgovinah v košarici že vse modro in res sem že razmišljala kaj vse imam za fanta že od sina in kaj rabim in vse mi je šlo na modro in kako bodo vsi veseli, ker je fant in evo mala lubika princeska prihaja user posted image user posted image

Še kr v šoku, da je lulika in ne lulček ampak vseeno super super, da je zdrava user posted image in da je vse OK user posted image user posted image

Ta vikend imava oba v obeh družinah RD in bova povedala veselo novico. V ponedeljek bom v službi brez jopice, pa da vidimo, kdo bo prvi opazil in komentiral user posted image



A najprej so ti rekli fantek?? Baje da se večkrat zmotijo v drugo smer... No, superca!!! Čestitke iz srca 💝💝💝💝 
4.mama, torto sem naročila po Nifty izvidih in takrat sva tudi povedala! Otrokom sem pa naročila torto-hiško in ko so odprli vrata hiške je bilo noter sporočilo "It''s a boy" (čeprav zdaj me je strah, če se niso tudi pri meni zmotili 😳😱😳😱)

user posted image

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 17:27:03   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Gluck4 tudi to ima svoje prednosti, moja dva najstarejša sta fanta razlika med njima je 19 mesecev in je super, vedno sta bila skupaj isto družbo in glede obalčil ni bilo problemov, sedaj so že veliki imajo svoje življenje a so to res lepi spomini bila sta neločljiva


Ja v bistvu sem že jaz očitno kot majhna punčka vedela da bom imela 2 sina... vsem sem razlagala, da ko bom velika bom imela 2 fantka.... dvomim sicer da mi je kdo verjel.... zgleda da se to sedaj zares uresničuje... 😁😁😁

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 18:04:37   
4.mama
Nevergiveup jaz mislim da se niso zmotili. To ti ja na UZ rekla? Prelepo sta jim naredila, jaz sem vse lepo planirala a moji mali detektivki ne moreš nič skrit.

Gluck4 ti si pa res to lepo splanirala že kot otrok.

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 20:01:03   
BeautifulButterfly
Ja, na nuhalni je lepo suvereno rekla, prvo da ne more z zagotovostjo potrdit ampak lahko pogleda kaj se ji bolj zdi in je res prepricljivo rekla, da bolj zgleda, da je fantek. Potem vprasala, kaj si zeliva. In to sva bila v Dravljah k mi je deset_letje nazaj pravilno napovedala za oba! In to so znal ze deset_letje nazaj napovedat, zato mi je cudn da bi zdaj falila, je pa seveda cist realno mozno ja, zakaj pa ne. Sej NS ni tok zanesljiv glede spola. To je pregled za cist druge stvari, ne pa spol. 
Klic iz P: Po telefonu je prvo preverila, ce sem prava, nato rekla, da so rezultati super, da je vse OK, stevilk ni povedala, da dobim rezultat cez 4 dni in da ne rabimo nic skrbet, da je OK. Potem je skor rekla nasvidenje in jaz seveda ce lahko vprasam, ce kaj pise glede spola, ce.so to ugotovili. Je rekla, da ja, ce zelim vedet in jst seveda jaaa prosim. In rece: puncka je. Jst pa cist v soku: Puncka, res, ste prepricana. Pa potem pade v sok ta sestra in me spet zacne sprasevat sej ste vi ta in ta in rojena takrat in takrat. Pa jst ja ja to sem jaz. Pa ona pol v smehu, ja pol pa ce ste to vi, pricakujete puncko. Pa jst aha ok super hvala. In potem ona: ja, kaj so vam pa na pregledu rekli? In seveda povem, da na NS je videla fantka. Nadaljujem v smehu, da ze odtakrat naokol gledam modre stvari za kupit. In zacne, da mi res predlaga, da na naslednjem pregledu naredijo UZ, da preverijo ce je res fantek. In jst se bolj v soku, kako to mislite, a ni ta pregled vsaj glede spola 100%??? Pa ona spet, da res da boljs da preverijo ali je mogoce res fant in ne puncka. Pa jst se enrkat, ja ani ta test zanesljiv. In kr ni mogla mi potrdit, da ni al da je zanesljiv, kot da ne sme al kaj ampak da naj vseeno preverijo. In pol sem jo nehala morit, se lepo zahvalila, ker vazn je da je otrok zdrav, tud ce je puncka. 

Danes pa ze cel dan berem razlicne objave, tud na Pusenjakovem forumu, da se znajo pri spolu zmotit. Vecinoma sem videla napako, da napovedo puncko, rodi se fant. Obratno nisem videla! Torej da napacno puncko napovedo. 

Ma nevem.... se vprasalnike sem izpolnjevala, tam 20 vprasanj in res 18/20 odgovorov je kazalo na znake za fantka. 
Kaj je res bomo ocitno videli ko pride ven, ce se ne bo videlo zdaj cez 8 dni na pregledu, ki ga imam pri moji G, ali na morfologiji ali pa ce bom sla kam na samoplacniski UZ za potrditev spola? 
Ker ne morem celo omaro v roza ali v modro opremit in da je pol lih kontra :) Tok denarja da bi pol menjala vse oblekce in posteljino in dekce in dudke in flaske in copatke in igracke in vse nimam. 





_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 21:09:11   
Gluck4
BB samo še 8 dni počakaj, pa ti bodo povedali da uživaj v roza nakupovanjih 😁😁

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Julijke 2023
27.1.2023 22:52:28   
BeautifulButterfly


IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

BB samo še 8 dni počakaj, pa ti bodo povedali da uživaj v roza nakupovanjih 😁😁



Hehehehe, sej sem ze vse v online kosaricah zamenjala z roza :) 

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Julijke 2023
28.1.2023 7:15:54   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly

Ja, na nuhalni je lepo suvereno rekla, prvo da ne more z zagotovostjo potrdit ampak lahko pogleda kaj se ji bolj zdi in je res prepricljivo rekla, da bolj zgleda, da je fantek. Potem vprasala, kaj si zeliva. In to sva bila v Dravljah k mi je deset__letje nazaj pravilno napovedala za oba! In to so znal ze deset__letje nazaj napovedat, zato mi je cudn da bi zdaj falila, je pa seveda cist realno mozno ja, zakaj pa ne. Sej NS ni tok zanesljiv glede spola. To je pregled za cist druge stvari, ne pa spol. 
Klic iz P: Po telefonu je prvo preverila, ce sem prava, nato rekla, da so rezultati super, da je vse OK, stevilk ni povedala, da dobim rezultat cez 4 dni in da ne rabimo nic skrbet, da je OK. Potem je skor rekla nasvidenje in jaz seveda ce lahko vprasam, ce kaj pise glede spola, ce.so to ugotovili. Je rekla, da ja, ce zelim vedet in jst seveda jaaa prosim. In rece: puncka je. Jst pa cist v soku: Puncka, res, ste prepricana. Pa potem pade v sok ta sestra in me spet zacne sprasevat sej ste vi ta in ta in rojena takrat in takrat. Pa jst ja ja to sem jaz. Pa ona pol v smehu, ja pol pa ce ste to vi, pricakujete puncko. Pa jst aha ok super hvala. In potem ona: ja, kaj so vam pa na pregledu rekli? In seveda povem, da na NS je videla fantka. Nadaljujem v smehu, da ze odtakrat naokol gledam modre stvari za kupit. In zacne, da mi res predlaga, da na naslednjem pregledu naredijo UZ, da preverijo ce je res fantek. In jst se bolj v soku, kako to mislite, a ni ta pregled vsaj glede spola 100%??? Pa ona spet, da res da boljs da preverijo ali je mogoce res fant in ne puncka. Pa jst se enrkat, ja ani ta test zanesljiv. In kr ni mogla mi potrdit, da ni al da je zanesljiv, kot da ne sme al kaj ampak da naj vseeno preverijo. In pol sem jo nehala morit, se lepo zahvalila, ker vazn je da je otrok zdrav, tud ce je puncka. 

Danes pa ze cel dan berem razlicne objave, tud na Pusenjakovem forumu, da se znajo pri spolu zmotit. Vecinoma sem videla napako, da napovedo puncko, rodi se fant. Obratno nisem videla! Torej da napacno puncko napovedo. 

Ma nevem.... se vprasalnike sem izpolnjevala, tam 20 vprasanj in res 18/20 odgovorov je kazalo na znake za fantka. 
Kaj je res bomo ocitno videli ko pride ven, ce se ne bo videlo zdaj cez 8 dni na pregledu, ki ga imam pri moji G, ali na morfologiji ali pa ce bom sla kam na samoplacniski UZ za potrditev spola? 
Ker ne morem celo omaro v roza ali v modro opremit in da je pol lih kontra :) Tok denarja da bi pol menjala vse oblekce in posteljino in dekce in dudke in flaske in copatke in igracke in vse nimam. 







Aha, razumem... Ker meni vedno na NS najprej povejo, da to še res ni zanesljivo in ti moram reči, da je dvakrat držalo, dvakrat pa ne 🙃😉 So mi pa res vedno rekli, da počakam raje na naslednji UZ! Tokrat na NS so mi rekli, da je lahko ali eno ali drugo in se res zelo slabo vidi (niše spolnega organa takrat in ugotavljajo po sečnici)... Skratka, na UZ po NS v 15. tednu mi je pokazala lulčka pa je rekla, da to je pa res zelo težko karkoli drugega... Jaz ful upam, da res, ker se sin noro veseli, da ne bo več edini fant v družini 😉💙 Obe hčerkici sicer navijata za punčko, ampak sem jima rekla, da onidve ena drugo že imata, ampak vem, da se z bedarijami zdaj ukvarjam... Kaj pa naj delam? 🤣🤣 Mi je pa ful hecno, da sta oba starejša bolj temna, ta zadnja punčka pa čist blond in se zdaj sprašujemo vsi kakšen bo ta 🤣😅

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Julijke 2023
28.1.2023 8:13:45   
Gluck4


IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly



IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

BB samo še 8 dni počakaj, pa ti bodo povedali da uživaj v roza nakupovanjih 😁😁



Hehehehe, sej sem ze vse v online kosaricah zamenjala z roza :) 


Se mi je zdelo da boš to naredila..  😁 Zdaj boš tako ali tako nabavila še 1x več cotk, ker imajo za punčke ogromno izbire 🙂🙃Meni je to prihranjeno, ker bosta oba poletna (1. je majček, ta bo junijček ali julijček)....V glavnem všeč mi je da smo vse že izvedele da je vse ok z našimi malimi čudežki... sedaj bodo v ospredju le še sladke skrbi... cotke, oprema itd. Pa seveda nas bodo spremljale nosečniške tegobe do poletja 🙂 Samo da se je končalo s slabostmi in bruhanjem, ker je res težko funkcionirati ob tem... upam da je ta faza že pri vseh mimo...

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Julijke 2023
28.1.2023 12:33:10   
4.mama
Jaz bom še malo počakala z nakupi, ne vem tak občutek itak pa poletnega sploh ni še dosti komaj prihaja.

Jaz sem danes čist fuč, dobila sem močno migreno mi gre prav na rok

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Julijke 2023
28.1.2023 12:55:40   
Anonimen
Tudi jaz bom še počakala z nakupi :) .. kupila sem si samo materinsko blazino za spanje. Nevem, verjetno bom po morfologiji, ki jo imam na 14.2. počasi kaj kupila, ampak pravi nakupi pa bodo šele aprila. Nevem, tako rada bi bila prepričana da bo vse ok… in se bojim nakupovati ful v naprej. Vem, da se tako ne razmišlja ampak ja 😃 ne morem si pomagat. 
Vsake toliko bežno čutim premike, če so to res premiki še vedno nisem ziher. Ponavadi zjutraj…. Zvečer v postelji, ko ležim in dam roko na trebuh na nič 🥱🤷🏼‍♀️ komaj čakam, da jih bo več, da bom bolj prepričana, da je Ok 😊  sicer pa špikanja v spodnjem delu trebuha v doloćenih gibih še vedno prisotna, tudi nočno obračanje iz ene strani na drugo me vedno budi tako, da spim bolj slabo oz ne spim več v kosu kakor sem prej. Sicer WC ponoči mogoče 1x ali 2x… vsaj to ☺️ trtica oz tisto območjr okoli boli kakšen dan bolj kakšen manj.. ja nič počasi se bo treba navadit na take stvari 🤷🏼‍♀️ 
Sem pa danes pospravila celo stanovanje in sem sedaj prav fuč. Kosilo bo mož skuhal. Popoldne sva vabljena do enih kolegov, zvečer pa tudi ampak se mi zdi, da bom večerno druženje kar preskočila, čeprav obljubljajo plačinke 😍😂 
Lp, Saša

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Julijke 2023
28.1.2023 18:06:23   
Bonbonnie
Hoj punce, se se jaz javim. Cestitke prvo vsem ob uspesnih pregledih se posebej pa tebi 4.mama, da si koncno lahko oddahnes. Jaz sem tako-tako, 1 teden sem lezala v bolnici tam sem bila vredu ko sem dobivala reglana, ob prihodu domov pa hemm slabost je spet nazaj samo zaenkrat ni hudo do te mere kot je bilo, se da potrpet. V bolnici so se ugotovili da se je ful povisalo stevilo bakterij v urinu in sicer e.coli je bila kar 1M, dobila sem antibiotik, zdaj pa upam da se je spucalo. 24.1 bi mogla imet pregleda samo je zdravnica bila odsotna tako da so mi prestavili na 31.1. Potem se se morem narociti na nuhalno, do zdaj sem cakala ker je plodek izgleda manjsi za teden pa sem hotla tocno vedet kolko je. Pol pa imam se 28.2 pregled v ambulanto za rizicno nosecnost in sicer zaradi moje prirojene bolezni, tezave pri strjevanju krvi. Trebuscek se ze kar vidi, ne vem pa sicer kak, ce sem shujsala dobre 3kg 😅 

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Julijke 2023
28.1.2023 19:31:13   
4.mama
Bonbonnie lepo da si se javila res. Upam da ti hitro mine vse, ti pregeldi in slabosti in da končno začneš uživati v nosečnosti. Kateri teden si sedaj?

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Julijke 2023
28.1.2023 19:36:49   
4.mama

IZVIRNO SPOROČILO: BeautifulButterfly



IZVIRNO SPOROČILO: Gluck4

BB samo še 8 dni počakaj, pa ti bodo povedali da uživaj v roza nakupovanjih 😁😁



Hehehehe, sej sem ze vse v online kosaricah zamenjala z roza :) 



Upam da ti danes presenečenje otrokom in bližnjim super poteka in da si se začela veselit roza cotk user posted image .

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Julijke 2023
28.1.2023 21:25:02   
LauraP
Malo sem na hitro prebrala vse skozi, vidim, da so same dobre novice, sem zeloooo vesela za vse vas. Javljam se tudi jaz z dobrimi novicami 😄🥰 Me je klicala danes popoldan ginekologinja, da so prišli rezultati od Niftyja, da je vse okej, nizko tveganje za sindrome, tak da skačem do plafona. Končno bom lahko mirno spala. Aja, pa je tak, kot sem čutila, pubec bo 💙 Z dragim sma se jokala od veselja, velik kamen se nama je odvalil od srca. 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Julijke 2023
28.1.2023 22:29:42   
4.mama
LauraP super res tudi nate sem milsila čestitke za user posted image in sedaj lepo uzivajta user posted image

(odgovor članu LauraP)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 8:08:51   
nevergiveup
Bonbonnie, fajn da si iz bolnice in upam, da te vseeno slabost čim prej zapusti za vedno!!!
LauraP, ČESTITKE!!!! Super novička in lepo uživaj zdaj nosečnost 💙
A se mi samo zdi ali fantki tokrat zelo prevladujejo? No, saj zase še vedno nisem prepričana, ampak vseeno upam, da se niso zmotili...
Pozdravček in lep vikend vsem nosečkam! Mene grozljivo muči refluks in se mi zdi, da sem ze res vse sprobala pa bolj malo pomaga (reflustat, donat, rupurut, po malo jest, ni da ni kaj vse probavam, tako da če ima katera še kakšen predlog se priporočam). 💖💖💖

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 8:26:21   
4.mama
Nevergiveup jaz ti tudi iz srca privoščim da se niso zmotili, si poskusila mrzlo mlekko za refluky, jaz sem ga imela pri hčerkici, so mi rekli da ji rastejo laski in res se je edina rodila z doglimi črnimi kodri user posted image . Meni je mrzlo mleko pomagalo.

Mene pa grozno sinusi, zaradi tega pa hude migrene in hemoroidi, moramo vzržat ni kaj

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 9:03:29   
Gluck4
Bonbonnie upam da kmalu minejo te slabosti pri tebi 🍀 Pri prejšnji nosečnosti, ko sem ležala na oddelku, je v sosednji sobi bila tudi ena takšna revica.... mi je rekla da je to že njena 2. nosečnost, ko mora prvo tromesečje preležati pri njih... skoraj vse je zbruhala, tako da je bila cel čas še na umetni hrani zraven... potem pa je lahko odšla domov, ker se je umirilo... prvo 3 mesečje je najhujše... držim pesti da kmalu začneš uživati v nosečnosti. 👍

(odgovor članu Bonbonnie)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 9:05:32   
Gluck4
LauraP čestitke za super novice! Še en fantek 💙 Super nam gre...

(odgovor članu LauraP)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 9:07:02   
Gluck4
nevergiveup meni je pomagal metin čaj... večinoma...

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 9:10:09   
Gluck4
4.mama upam da se boš kmalu počutila bolje.... mogoče je vse to od stresa.... no zdaj ko veš da je vse ok ti bo lažje... 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 10:23:44   
BeautifulButterfly
Hey
Sem zelela ze 3x.pisat ampak sem ta vikend cist adio mio. Prvo me je prebava matrala, tko ornk res. Sem vzela eno dozo Lactecona in mislim, da ga nikol vec v lajfu ne bom. Od takrat naprej same tezave. Tok me je zvijal in napenjal in ufff krci taki, da mi je bilo toook zal. Sem sla 3x na wc, ampak ni bilo prijetno res ne. Pa nisem vzela nic vec kot priporocene 1 doze. No vsaj na wc sem sla kot ze mesece ne ampak ni bilo vredno bolecin.

Pol me je od hudga zacela glava bolet in ne mine, me tok drzi, da sem se bolj neuporabna. Vceraj zarad trebusnih tezav in krcev in glavobola, dons pa so se sinusi zacel nagajat in imam poln nos, kri smrkam in migrena do Tokia in nazaj. 
Omgggg noooo.... aja pa napihnjena sem v zelodec, da je zelodec bolj ven, kot pa maternica. Prou cudn zgleda moj trebuh, da sem zgoraj bolj napihnjena, k spodaj. 

Ehh... sam jamram in komaj cakam da se tole umiri in bom spet ok, pa normalna nosecnica :) :) 



_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Gluck4)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 10:37:38   
4.mama
beautifulBatterfly pol smo na istem, bo minilo bo vse še prehitro se men zdi. Jaz bi morala na operacijo sinosov ko smo izvedeli da sme noseča tako da s tem moram živet in si ne upam niti lekadola vzet. SI povedala doma da bodo dobili sestrico?

Gluck4 ja verjetno je vse psiha, ker čakam na dokončne rezultate, ćeprav so bili ti hitri vredu čakam na 100% user posted image

Jutri pa pregled, se mi zdi da sem non stop te zadnje tedne pri zdravnikih.

(odgovor članu BeautifulButterfly)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Julijke 2023
29.1.2023 12:36:43   
BeautifulButterfly
4.mama: ne, glede na moje grozno pocutje, nisem nic organizirala, pekla in delala presenecenja in nisva se povedala. Nimam energije za zabavo, tako da bo pocakalo. 
Dons me toook glava boli, pa se grlo me je zacelo, nevem a sem vceraj pila premrzel sok ali pa sem dehidrirana. 
Tko da tud v sluzbi ne bom. Prvo doma, pol pa naprej. Sporocim, ko bom in kaksne bodo reakcije. 
Kako ste ostale ta vikend? 

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?