Julijke 2023 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Pikcapokca -> Julijke 2023 (10.11.2022 8:19:55)

Hej, a julijk se nobenih ni? 🙈 jaz sem ta teden izvedela, da bomo julija zibali 😊




anja93 -> RE: Julijke 2023 (10.11.2022 18:07:35)

Živjo in čestitke!!! [sm=bravo.gif]

Jaz sem konec oktobra izvedela, da pride [sm=duda.gif][sm=nosecka.gif] .. po aplikaciji na telefonu naj bi bil PDP okrog 3.7. [sm=jezicek.gif]
Potihem sem vedno želela imeti [sm=duda.gif] jeseni ali spomladi [sm=smiley36.gif]

Kako si drugače? Imaš kakšne nosečniške tegobe? Mene je šele ta teden (7.) pričela malo matrat jutranja slabost, ni pa prehudo, pa po hrani mine. Tudi tekom dneva mi pride slabo ampak hitro mine [sm=bravo.gif]
Drugače pa zeloooo boleče prsi [sm=hudicek1.gif]

Pregled imam šele konec meseca, kar mi je malce zoprno, saj me že od začetka [sm=rozacrtici.gif] špika v spodnjem delu trebuha, pa občasno rahli krči, boleč jajčnik (?) ... pa med. sestra pri G vseeno pravi, da naj pridem šele konec meseca, edino v primeru krvavitve ali hudih bolečin [sm=smiley19.gif] ... tako, da me malo skrbi kako bo [sm=zmeden.gif]
Zadnje dni me tudi hormoni očitno dajejo, ker čutim nek strah v sebi, se sprašujem kako bo ipd (to bo najin prvi [sm=duda.gif]) [sm=smiley36.gif]

Ampak baje, da mine [sm=bravo.gif]




Pikcapokca -> RE: Julijke 2023 (11.11.2022 7:41:39)

Hej Anja, cestitke tudi tebi 🥳🥳
Tudi to je moj prvi otrocicek in mam se toliko vprasanj za ginekologinjo haha 😅 jaz sem zvedela zdaj v ponedeljek tako da glede na aplikacije sem 5 tednov 1 dan 😬 zaenkrat nekih tegob se ni razen utrujenosti. In non stop zehanja. Pa krce imam tudi. Predvsem na levi strani, kjer imam tudi cisto. So pa rahli krci nekaj normalnega tak da brez skrbi 🐣❤️
Pregled imam sredi decembra tak da se bom se nacakala 😩😩 




Petra34 -> RE: Julijke 2023 (14.11.2022 16:18:49)

Pozdravljene, 
Evo pa se še ena javlja tukaj v skupini. Zame tudi prva nosečnost, sem že zelo nestrpna da grem na pregled. Sicer sem pa plusek zagledala že tri tedne nazaj, naslednji teden v torek imam pregled🙈 Je pa tudi pri meni nešteto vprašanj glede na to da je prva nosečnost. Sploh zato ker nimam simptomov, mi je malo čudno glede na to da sem že 7t. Krčki so prav tako izginili, edino kar je ostalo je boleče oprsje. Upam da bo vse vredu. Vsem pa želim čim manj zapletov med nosečnostjo💖




anja93 -> RE: Julijke 2023 (14.11.2022 16:37:21)

Čestitke!!! 😍👏🏻 
Pomoje nič ne skrbi ker še ni nekih tipičnih znakov. Mene je šele v 7t doletela slabost in jo imam sedaj 1 teden, pa že komaj čakam, da mine! Na momente je grozno, sploh, ker nimam pravega apetita, a če predolgo ne jem, se slabost še slabša. Bruhala (še) nisem. Danes me je zaskrbelo, ker mi celo dopoldne ni bilo slabo, no pa mi sedaj ratuje. Bljek 😰
Sicer imam pa ful težav s hidracijo. Pred N sem spila cca 1L na dan (nikoli žejna) sedaj komaj spravim 2L na dan… pa če se nalivam mi je še bolj slabo. Skratka noro 😃🤣 
Jaz imam pregled komaj konec meseca, takrat bom že na 10t (po mojem izračunu) .. daleč 😩😊 
Pišite še kaj! 🤗




Petra34 -> RE: Julijke 2023 (14.11.2022 22:43:44)

Hvala, in enako tebi🙌🏻Drugače pa verjamem da zna biti kar hudo, ampak si po eni strani želim teh simptomov sam da vem da se nekaj dogaja😂😂 verjetno bo katera rekla da sem nora 😂Drugače pa vidim da sem jaz potem en dan pred tabo saj imam PDP 2.7. (po aplikaciji). Kako to da so te dali tako pozno na pregled?




anja93 -> RE: Julijke 2023 (15.11.2022 6:54:14)

Jaz imam po aplikaciji 3.7. 😁🎉
Ej nevem, rekli so, da je prvi pregled med 10.-12.t, takrat bom glih 10t. 🤷🏼‍♀️ samo je res mucno to cakanje, sploh ker vem, da imajo nekatere pregled ze 6-7t 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 




Petra34 -> RE: Julijke 2023 (15.11.2022 8:31:00)

Zanimivo, da tako pozno. mene so naročili v 8t na pregled. Hvala bogu, ker že res nestrpno čakam.  Najdaljši mesec kar sem jih imela 😂😂 




Anonimen -> RE: Julijke 2023 (15.11.2022 17:54:39)

Pozdravljene,čestitke vsem...tudi jaz sem zagledala + pred 10.dnevi. po mojih izracunih pdp 14.7. Pregled imam konec meseca. Jaz pa nisem prvič noseča. Imam doma že 2.Tudi pri meni se je zacela slabost. Le da tokrat malo kasneje kot pri prejsnjih.Uzivajte in s čim manj skrbmi.




Nincyka84 -> RE: Julijke 2023 (18.11.2022 11:20:39)

Hey, tudi jaz se vam pridružujem in čestitam🙂 trenutno sem v 6t6dni, upam da bo vse v redu. Do pregleda imam še 14 dni. Na začetku mi je bilo čez cel dan slabo, sedaj se je to umirilo in minilo. Zato me skrbi, da ni kaj narobe. V prvi nosečnosti sem imela missed abortus😕




anja93 -> RE: Julijke 2023 (18.11.2022 11:54:32)

Cestitke! 🎉🎉🎉 To imas pa kmalu pregled, mene nocejo do 10t  😰😢😃🤷🏼‍♀️ …. Tudi jaz sem imela en teden ful slabosti, potem pa vse manj, sedaj pa tako obcasno cez dan. Saj je sigurno vse v redu! 🤗




Pikcapokca -> RE: Julijke 2023 (18.11.2022 15:55:22)

Oo se nas je pa ze nabralo nekaj 😊🐣 kak ste kaj drugace? Jaz imam manj krcev kot prejsnji teden in malo bolj obcutljive prsi. Slabosti ni, razen ce res nekaj casa ne jem in mam prazen zelodec..




anja93 -> RE: Julijke 2023 (19.11.2022 9:36:09)

Jaz sem zadnje dva dni malo pod stresom, saj se mi je slabost skoraj umirila. V 7.tednu mi je bilo skozi cel dan slabo… sadaj v 8. Pa ze nekaj dni opazam, da slabosti skoraj ni vec.  Tudi prsi se mi zdijo, da me bolijo malo manj 😢😢😢 sedaj pa skozi razmisljam, da ni kaj narobe (missed abortion). Sem pisala G, ce lahko pridem na pregled prej kakor konec meseca, samo itak se ne bo nic spremenilo. 
Dame, bodite lepo 🌸




sanna10 -> RE: Julijke 2023 (19.11.2022 9:51:54)

Lepo pozdravljene.🤗Včeraj je tudi nas presenetil +. Je pa to tretja nosečnost, doma imamo 2 navihanca. No, nisva načrtovala, tako da nas je kar presenetilo, sem rabila cel dan, da sem dojela..😅 je pa zaželjena vsekakor, sva se že menila, če se kdaj kaj prime, pa pač bo. Ampak, ko se dejansko zgodi..so kar mešani občutki bili.Glede znakov nič extra razen rahlih krčev in špikanja, čudno mi je le bilo, da sem delala prvi test takoj zjutraj 3 dni pred M, pa je bil pozitiven, no potem sem pa še 2 popoldan in oba s prve +..za prve dve nosečnosti pa sem šele po M mela pozitivne teste pa še to komaj vidne črtice..🤷‍♀️ vsem želim mirno nosečnosr in čestitke vsaki posebej🌺💝




sanna10 -> RE: Julijke 2023 (19.11.2022 9:53:15)



IZVIRNO SPOROČILO: sanna10

Lepo pozdravljene.🤗Včeraj je tudi nas presenetil +. Je pa to tretja nosečnost, doma imamo 2 navihanca. No, nisva načrtovala, tako da nas je kar presenetilo, sem rabila cel dan, da sem dojela..😅 je pa zaželjena vsekakor, sva se že menila, če se kdaj kaj prime, pa pač bo. Ampak, ko se dejansko zgodi..so kar mešani občutki bili.Glede znakov nič extra razen rahlih krčev in špikanja, čudno mi je le bilo, da sem delala prvi test takoj zjutraj 3 dni pred M, pa je bil pozitiven, no potem sem pa še 2 popoldan in oba s prve +..za prve dve nosečnosti pa sem šele po M mela pozitivne teste pa še to komaj vidne črtice..🤷‍♀️ vsem želim mirno nosečnosr in čestitke vsaki posebej🌺💝




Aja, sem pa po aplikaciji 3t 4d, do prvega pregleda bo še dolgaaaa😬🤗




anja93 -> RE: Julijke 2023 (19.11.2022 11:05:25)

Čestitke in vse dobro! 🌸🌸🌸




Rdecka -> Julijke 2023 (20.11.2022 18:56:07)

Lep pozdrav.Tudi jaz se pridruzujem sreckam nossckam. Rok predvideno 24.7. :) smo malce previdni zaradi prejsnjih neuspesnih izkusenj,ampak smo pozitivni. Tokrat bo vse ok :DVseslim se klepeta z vami. In razumem,kako je ko ti je slabo in ti gre na zivce. Ko pa ti ni,si zelis da bi ti bilo... neka sigurnost da je vse ok,kajne?:DNo meni je malo slabo ob razlicnih delih dneva, prebava je v k*, prsi pa blago bolijo..po izkusnjah bo slo od tukaj na slabse. Se pustim presenetit :) do prvega rpegleda v sredini decembra bo se dolgaaa... korak za korakom,kajne?:)
Cestitke vsem in naj bo sreca z nami ;)




Rdecka -> RE: Julijke 2023 (20.11.2022 18:58:07)

Ojej ogromno napak. Saj mislim, da se razume bistvo. Bom naslednjic bol pravopisno pravilna.:D




Pikcapokca -> RE: Julijke 2023 (21.11.2022 19:18:00)

Hej rdecka in dobrodosla 🐣 mas pa rok ravno na obletnico moje poroke 🙈 meni se zdi se cela vecnost do pregleda.Vse uspesno ti zelim in tale male pisce se ne bo dalo kar tak 💪🏼 kar pozitivno naprej 💪🏼




anja93 -> RE: Julijke 2023 (22.11.2022 17:42:20)

In, je že katera imela prvi pregled? [sm=duda.gif]

Jaz ga imam danes teden! Takrat bom 10t 1d [sm=smiley1.gif] .. priznam, da me je kr mejčkn strah (itak se tudi veselim), ker bo to prvi pregled in sploh nevem kaj pričakovat. A bo, al ne bo. Strah me je, da bi bila kakšna slaba novica [sm=zmeden.gif] .. ampak pozitivno strmim naprej [sm=bravo.gif] .. pa še dohtarjev se bojim tako, da nevem kako bo z meritvami [sm=smiley36.gif]
G sem malo pojamrala, da so mi simptomi v večini se potuhnili, slabo mi je res redko, pa še to samo če predolg ne jem, ok prsi me še bolijo bolijo. To je pa ubistvu to od simptomov. Neke dodatne utrujenosti nisem doživela, krčev že lep čas ni [sm=smiley1.gif] .. no me pa matra zaprtje (ampak to me itak od vedno) ... da če bi mogoče vseeno kej prej prišla na pregled, pa nič. Da je to vse normalno in da mi ne bo dal hitrejšega termina [sm=zz_unsure.gif]

A ste (že mamice) imele na pregledu spremstvo partnerja? Midva imava namen tako, da bom šla zdaj na prvi pregled pač sama [sm=zmeden.gif] in tm vprašala, če lahko naslednjič pride. Za nuhalno pa bo sigurno zraven [sm=smiley31.gif]

Domači že vedo za [sm=nosecka.gif] ? Jaz še čakam ... nihče neve še, joj me razjeda! [sm=smiley36.gif] .. če bo vse OK bodo izvedeli na božični večer [sm=smiley27.gif]




Nincyka84 -> RE: Julijke 2023 (22.11.2022 18:03:53)

Hey, jaz imam tudi danes teden pregled🙂 upam, da bo vse ok. Držim pesti za naju.🙂Imam pa občasne slabosti, pomaga, če kaj pojem. Mi pa vmes ni bilo nič slabo, me je že zaskrbelo. Čeprav ni to zagotovilo, da je vse ok. Pri zdravnikih imam vedno povišan pritisk, v torek bo pa sploh🙆 




anja93 -> RE: Julijke 2023 (22.11.2022 18:06:24)

Držimo pesti, itak bo vse super in fino! [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif][sm=duda.gif]

Ooo še ena, ki se 'boji' dohtarjev! Me veseli, da nisem edina 'čudna' [sm=smiley36.gif] Jaz imam pri zdravnikih sicer pritisk čisto OK, mi pa utrip skoči uffff, ker se tako bojim.
Ampak sem že povedala tej babici pri G kakšno je stanje in je rekla, naj se ne sekiram [sm=bravo.gif]

Poročaj kako bo! [sm=bravo.gif]




Nincyka84 -> RE: Julijke 2023 (22.11.2022 18:36:44)

Ja, a ni  hecno😁🙆 mene je že sestra enkrat nadrla, da se naj probam prej malo umirit🤦 pa karkoli probam ne pomaga.  Poročam kako bo v torek. Pozdrav




Petra34 -> RE: Julijke 2023 (22.11.2022 22:14:42)

Hej, jaz sem imela danes prvi pregled, vse uredu🙈🙈 sem videla kako srcek bije, tok lepo in nepozabno😍😍Drugače pa jaz nimam nič simptomov, malo boleče prsi, to je pa to. Me je bilo kar strah kaj bo na pregledu ampak na srečo vse OK😁 Domači pri meni tudi še nič ne vedo, bodo prav tako izvedeli na božični večer, že kvačkam male čeveljčke da jim dam ob darilu🙈🙈Lepo se imejte🥰




cbelca2 -> RE: Julijke 2023 (23.11.2022 16:02:14)

Jaz imam pregled v ponedeljek...odštevam do takrat, pa bom šele v 8. tednu. Tako kot vse ve, samo čakam da mi reče da je vse ok.Kot si napisala, na prvi pregled ni šel z mano nikoli. Je pa šel na nuhalno in mislim da potem tudi na morfologijo.Jaz se pa sedaj spopadam z vedno hujšo slabostjo...po cel dan, bruham pa 2-3x dnevno. Mi je bilo tudi pri prejsnjih vedno in komaj čakam da mine...meni je nekje do 15.tedna.🤦‍♀️




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>