Slabosti, lulanje,... (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


anja93 -> Slabosti, lulanje,... (14.11.2022 9:46:54)

Ojla!

Danes sem 8t [sm=smiley1.gif]
Cel prejšnji teden sem imela slabosti (brez bruhanja), mi je pa večkrat dvigalo. Ponavadi takoj zjutraj, sploh če sem imela prazen želodec je bilo grozno.
Danes je ful boljše, zavedam pa se, da pridejo boljši in slabši dnevi. Malo me skrbi, ker sem nekje prebrala, da če ti neha biti slabo, da je lahko slab znak [sm=smiley19.gif]
Je še katere imela kratko obdobje slabosti?

Pa še to, pijem 2L na dan, več enostavno ne zmorem, ker sem pred N pila manj kot Liter.
Pa nič ne hodim več lulat kakor ponavadi... berem in berem, da ene skozi hodijo ... tudi v zgodnji N.
Je to normalno? [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




Anonimen -> RE: Slabosti, lulanje,... (8.12.2022 18:09:07)

Hej. Meni se dogaja enako, sva tudi tam-tam v dolzini N. Sem tudi jaz pregooglala vse, ponekod pise da je to slab znak, drugje, da je cisto normalno. Tako da ne vem…Pijem tudi jaz bolj malo - enostavno ne gre, sploh po vodi sami se ne pocutim dobro (kako cudno, kajne…?)




Juiert -> RE: Slabosti, lulanje,... (17.1.2023 1:43:21)

Kako ste torej rešili težavo? snake game




havinabram -> RE: Slabosti, lulanje,... (18.12.2023 8:05:46)

Če imate vprašanja glede svojega zdravja, bi bilo koristno poiskati nasvet zdravstvenega strokovnjaka. Ti simptomi, ki ste jih opisali, se lahko pojavijo iz različnih razlogov, in le zdravnik bo lahko natančno ocenil vaše stanje ter vam dal ustrezne smernice in nasvete glede nadaljnjih korakov.

Upam, da boste kmalu dobili odgovore in se počutili bolje.geometry dash meltdown




Hanima -> RE: Slabosti, lulanje,... (31.1.2024 3:31:30)

Če se počutite zelo neprijetno, se morate posvetovati z zdravnikom, da ugotovite vzrok
shell shockers




Stran: [1]