Novi spomini, kaj si mislite mamice?♥️ (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju

Sporočilo

Obrazek -> Novi spomini, kaj si mislite mamice?♥️ (11.12.2022 17:47:33)

Ustvarila sem novo vrsto spominov. Nikoli ne bomo pozabile tistih prisrčnih malih noskov, vedno se jim bomo lahko dotaknile...zame kot mamico dveh otrok neprecenljiv spomin🤗🥰♥️ Rada di slišala vaše mnenje, nujno si poglejte,.    www.obrazek.si

hazelclark -> RE: Novi spomini, kaj si mislite mamice?♥️ (6.10.2023 9:51:20)

IZVIRNO SPOROČILO: Obrazek online games

Ustvarila sem novo vrsto spominov. Nikoli ne bomo pozabile tistih prisrčnih malih noskov, vedno se jim bomo lahko dotaknile...zame kot mamico dveh otrok neprecenljiv spomin🤗🥰♥️ Rada di slišala vaše mnenje, nujno si poglejte,.    www.obrazek.si

Vau! Vsi trenutki izgledajo čudovito. Hvala za deljenje. Prav tako želim narediti album, ki bo obujal nepozabne trenutke s hčerko

informsaveloy -> RE: Novi spomini, kaj si mislite mamice?♥️ (4.4.2024 5:43:04)

IZVIRNO SPOROČILO: Obrazek scratch games

Pravzaprav je po vašem opisu to res nepozaben spomin.

Stran: [1]