Menjava ginekologa v nosecnosti (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Tincamandarinca -> Menjava ginekologa v nosecnosti (5.1.2023 14:31:46)

Zdravo punce

Noseca sem 15tednov. Morda bo tole vse skupaj zvenelo komplicirano :). Imela sem ginekologinjo  v Leoniscu (ne zadovoljna) in jo pred enim mesecem zamenjala v drugem zdr.domu ( z njo “sodeluje” moja zasebnica. toliko da imam nekoga ) vse preglede razen laboratorijske preiskave pa hodim k svoji zasebni ginekologinji ki ji zelo zaupam. Torej nekako ona vodi mojo nosecnost. Zdaj pa se je v mojem kraju kjer zivim odprla ambulanta z novo ginekologinjo na koncesijo in bi rada sla k njej, da dejansko hodim se poleg k zasebni se h nekomu ki svoje delo dobro opravlja in kar je se super ambulanta je v porodnisnici. Sem klicala in so mi povedali, da ginekologinja se sprejema nove pacientke vendar jo mora vprasati, ce bi me sploh vzela glede na to, da sem ze toliko noseca in naj se tudi malo pogovorim z svojo zasebno ginekologinjo. Imate morda kaj izkusenj je taksna menjava v kratkem casu komplicirana?







Vrtnica89 -> RE: Menjava ginekologa v nosecnosti (3.2.2023 18:47:56)

Zdravo,

no saj zdaj najbrž že imaš odgovor, jaz sem tudi menjala gin. in je tako da naj bi ginekologa lahko menjal na tri leta. Baje. In pa tisti gin., kateri naredi potrditveni UZ za ugotavljanje nosečnosti, dobi od zavarovalnice ves denar do tvojega poroda. Gin ki te vzame po potrditvenem pa te obravnava "brezplačno". Take info sem dobila jaz leta 2020, upam, da je pa že kaj drugače. Javi, kako si zrihtala [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]