Bolniska komisija (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Tincamandarinca -> Bolniska komisija (26.1.2023 11:20:18)

Ojla, Ima katera izkusnje z zzzs komisijo glede odlocbe. Namrec od prvega dne nosecnosti sem na bolniski in mi po en mesec podaljsujejo glede na izvid ginekologinje. Zdaj so mi pa podaljsali prav tako za en mesec in napisali datum s katerim sem zopet zmozna za delo kljub temu, da ne vedo kaksno bo moje zdr stanje takrat. Ginekologinja me ima namen obdrzati na bolniski do porodniske. Se je kateri zgodilo kaj podobnega in so ji potem zopet normalno podaljsali? Torej, da je na odlocbi pisal datum s katerim je zmozna za delo? V prejsnjih dveh odlocbah mi ni pisalo kdaj sem zmozna za delo.





THeart -> RE: Bolniska komisija (14.2.2023 15:17:40)

Pozdrav, meni zaenkrat podaljsujejo za en mesec , mislim da je to njihov normalen potek ce se ne motim, sem pa v bistvu bolj na zacetku tako da trenutno se nebom v neko pomoc.




timeline -> RE: Bolniska komisija (29.3.2024 10:01:05)

I'd like to mention that this game is not only fantastic but also quite enjoyable. There is no need to download anything or join up in order to begin playing this board game on this platform, so if you find yourself bored in your spare time, you can come to this platform and start playing it. word wipe aarp




Stran: [1]