Težave s spanjem (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Težave s spanjem (8.2.2023 12:19:27)

Pozdravljene, 
Zanima me, ali ima še katera podobno težavo, ali pa je to že kdaj doživela… in kako si pomagati ☺️ Sem v 20.tednu nosečnosti, od 15.tedna dalje imam težave s spanjem oz z bolečinam, ki jih imam v trebuhu pri obračanju iz enega boka na drugi bok. Zaspim brez problema, se pa potem vedno zbujam, saj me v trebuhu prav vleče, cuka, zateguje pri obračanju. Prav tako imam tudi bolečine v kosteh v razkoraku in trtici. Zjutraj res komaj vstanem iz postelje saj me vse boli. Potem mine. Čez dan funkcuoniram več ali manj dobro. 
Nosečniško blazino imam a ni še ne odgovarja spati z njo, tako si pod trebuh podlagam manjšo blazino. 
Hvala in lep dan! Anja 




THeart -> RE: Težave s spanjem (15.2.2023 11:24:24)

Sem imela ze zgodaj podobne tezave, tiscanje v trebuhu, na hrbtu nemorem lezati udobno ker me boli kriz trtica in v noge , na boku se vedno nagibam bolj na trebuh, me tisci ,na trebuhu pa tako ali tako vec negre. Sem v 15.t , imela poskodbo trtice tako da mi je bilo za prixakovat, nisecnisko blazino pa sredi noci izgubim po postelji, sem v bolniski tako da pac spim , se zbudim , zaspim nazaj , in se ne sekiram kdaj vstanem, je pa res da sem vecinoma zelo nenaspana in imam glavobole. Nimam resitve kot pa da skusam ne razmisljat o tem in pac poskusit zaspat ceprav mi to vcasih po nenehnem obracanju uspe sele ob 2h zjutraj. Zal z veseljem bi povedala kaj bolj koristnega. Mislim da si bom poskusila blazino privezat okoli sebe, da je nebom mogla zbincat iz postelje ali v kot 😂





adki -> RE: Težave s spanjem (7.3.2023 1:13:33)

Ali poskusite z nežno jogo, da vidite, ali se stanje izboljša?
tunnel rush




Stran: [1]