OŠ Maribor (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


Ella28 -> OŠ Maribor (18.2.2023 21:28:13)

Odločam se za vpis otroka na eno izmed OŠ v Mariboru. V ožjem izboru imam OŠ Ludvika Pliberška ali OŠ Leona Štuklja.
Ker sem na novo priseljena žal teh dveh šol ne poznam. Prosim za vaše izkušnje, mnenja, zadovoljstva otrok, … Lep pozdrav😊




ouyl -> RE: OŠ Maribor (6.3.2023 23:59:13)

Odločam se za vpis otroka na eno izmed OŠ v Mariboru. V ožjem izboru imam OŠ Ludvika Pliberška ali OŠ Leona Štuklja.basketball starsKer sem na novo priseljena žal teh dveh šol ne poznam. Prosim za vaše izkušnje, mnenja, zadovoljstva otrok, … Lep pozdrav😊

Moj otrok študira na Leonu Štuklju in se mi zdi kakovost in kader dober.




rhondatoman -> RE: OŠ Maribor (20.9.2023 13:11:53)


IZVIRNO SPOROČILO: Ella28 geometry dash lite

Odločam se za vpis otroka na eno izmed OŠ v Mariboru. V ožjem izboru imam OŠ Ludvika Pliberška ali OŠ Leona Štuklja.
Ker sem na novo priseljena žal teh dveh šol ne poznam. Prosim za vaše izkušnje, mnenja, zadovoljstva otrok, … Lep pozdrav😊

Tudi moji otroci se učijo na OŠ Leona Štuklja. Kakovost poučevanja na tej šoli je res dobra in učitelji so res prijazni.




olivia101 -> RE: OŠ Maribor (11.4.2024 8:46:04)


IZVIRNO SPOROČILO: Ella28contexto

Odločam se za vpis otroka na eno izmed OŠ v Mariboru. V ožjem izboru imam OŠ Ludvika Pliberška ali OŠ Leona Štuklja.
Ker sem na novo priseljena žal teh dveh šol ne poznam. Prosim za vaše izkušnje, mnenja, zadovoljstva otrok, … Lep pozdrav😊

Zdi se, da iščete izkušnje in mnenja o OŠ Ludvika Pliberška in OŠ Leona Štuklja v Mariboru, ker ste na novo priseljeni in ju ne poznate. Morda bi lahko vprašali lokalne prebivalce ali obiskali šole osebno, da bi dobili več informacij o njihovem programu, učiteljih in splošnem vzdušju. Srečno pri odločitvi!




Stran: [1]