Pediater Maribor '23 - koga izbrati (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček >> Razvoj otroka, razvojna ambulanta



Sporočilo


ironic -> Pediater Maribor '23 - koga izbrati (14.3.2023 17:13:29)

Pozdravljene!

Julija pričakujemo [sm=duda.gif][sm=rozacrtici.gif] in sem malo začela pogledovati za pediatrom v Mariboru. Ker za nikogar ne najdem nič kaj zapisanega na forumih ali ocenah, bi vas naprosila, če imate mogoče kakšne informacije, kdo je res "dober"? Pod "dober" mislim, da si vzame čas za otročka in opravi pravi pregled, ne pa kar na oko in napotnica za kam dalje ali pa ne urigira, oz. da mu mora starš dopovedovati, da vse pa le ni tako nedolžno (poznam primer mamice, kjer pediatrinja ni urigirala in je imela mala težave s črevesjem - šlo tako daleč, da je bila potrebna OP!).

Tako, da prosim za pomoč! Napisala vam bom seznam prostih po objavi ZD Drolca in pa tudi na splošno prostih po seznamu, kjer sem našla na lokacijo. Hvala!!! [sm=smiley1.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] Ker sama res nikogar ne poznam, oziroma da bi slišala o njih [sm=zmeden.gif]

Prosti pediatri po ZD Drolc:
- GORDANA ŠTRKOVIĆ TOMAŠKO, dr.med.spec. pediatrije
- GABRIELA PEIXOTO COKAN, dr.med., spec. pediatrije
- MIA BECKER, dr.med.spec. pediatrije
- LIDIJA KRSTEVSKA, dr. med., spec.

ter še preostali, katere bi lahko kontaktirala, saj bi naj sprejemali (vendar niso vsi prav pediatri, so tudi za šolske otroke):
Bartoniček Brgić Vesna, Goste Ksenija, Harl Martina, Koražija Krajšek Katarina, Kovač Maja, Krajnik Tatjana, Naranđa Tina, Stanko Flakus Marjanca, Završnik Jernej, Žnidaršič Reljič Špela.


Kdaj pa ste same urejale pediatra? Ste že kaj prej kontaktirale, ali ko ste šle za 1. posvetovalnico? Jaz bi rada uredila pred porodom, da imam zasigurano, oz. dogovorjeno. In, da določene stvari v miru uredim, bi tudi to rada kot pa potem ko bo že [sm=duda.gif]

In res hvala za kakršnokoli mnenje, nasvet! Sem prvorodka, tako, da mislim da razumete [sm=smiley1.gif]




ironic -> RE: Pediater Maribor '23 - koga izbrati (21.5.2023 22:58:37)

A nihče ne ve za Mb/okolico ali za te pediatrinje?




Stran: [1]