Pozitiven ali? (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Anonimen -> Pozitiven ali? (18.3.2023 18:33:37)



[img]https://www.ringaraja.net/lokalni/Slike/forum/images/0-9326.jpg[/img]
Kaj se vam zdi. Gornji je negativen. Kaj pa spodnji? Črta se je pokazala pred tistimi slavnimi 10 minutami. Evaporacija? Včerajšnji popoldan.Noro je, da sem delala danes s prvim jutranjim in ni bilo nič. Edino če sem vsa zaspana kaj naredila narobe...Aja baby-check...




Anonimen -> RE: Pozitiven ali? (18.3.2023 18:41:40)

Js črtico tudi vidim, ampak moram povedat, da se mi je žal pri baby check testu že zgodilo, da je bil lažno negativen in za kar nekaj takih zgodb sem slišala :( sploh če ni bilo takoj v 5 min
Vseeno pa upam, da v tvojem primeru ni tako in držim pesti, da bo v naslednjih dneh test pozitiven! ❤️




Filofka -> RE: Pozitiven ali? (18.3.2023 18:44:31)

Bilo je takoj...




Filofka -> RE: Pozitiven ali? (18.3.2023 19:11:51)



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Js črtico tudi vidim, ampak moram povedat, da se mi je žal pri baby check testu že zgodilo, da je bil lažno negativen in za kar nekaj takih zgodb sem slišala :( sploh če ni bilo takoj v 5 min
Vseeno pa upam, da v tvojem primeru ni tako in držim pesti, da bo v naslednjih dneh test pozitiven! ❤️



Bilo je takoj.




Anonimen -> RE: Pozitiven ali? (19.3.2023 17:31:48)

Aja, sem razumela kot, da ni bilo v petih minutah, ker si omenjala evaporacijo :) potem pa mislim, da bo hitro še kakšen drug pozitiven :)Si že ponovila? 




Stran: [1]