Nosečnost in izcedki (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Čvekačica -> Nosečnost in izcedki (8.5.2023 16:31:22)

Živijo,

prosila bi vas da delite izkušnje tiste, ki ste imele opravka s kakšnimi bolj čudnimi izcedki kaj je bilo in kako se je rešilo?[sm=smiley1.gif]

Berem da ima približno tretjina nosečnic vsaj enkrat to težavo, zato me zanimajo izkušnje.




Anonimen -> RE: Nosečnost in izcedki (8.5.2023 18:13:13)

Zivjo, v prvi nosecnosti se mi je rjavi izcedek pojavil v sedmem tednu. Izcedek je presel v krvavitev in sledil je ss. Vse se je zgodilo v par dneh. Sedaj, v drugi nosecnosti, se mi je rjavi izcedek pojavil v sestem tednu, traja cca. 5 dni, nato je prenehal in se od takrat vec ni pojavil. Sedaj sem v 20. tednu je je za enkrat vse ok. 🤞




Čvekačica -> RE: Nosečnost in izcedki (6.6.2023 12:41:23)

Pri meni je bil izcedek take oranžno/roza barve[sm=zmeden.gif] sem pisala ginekologinji in mi je rekla, da če ni dodatnih težav ne bo nič predpisovala/ne rabim pregleda. Na srečo se je čez par dni uredilo in je sedaj vse ok[sm=bravo.gif]




havinabram -> RE: Nosečnost in izcedki (18.12.2023 8:08:24)

Živijo,

prosila bi vas da delite izkušnje tiste, ki ste imele opravka s kakšnimi bolj čudnimi izcedki kaj je bilo in kako se je rešilo?basket random

Berem da ima približno tretjina nosečnic vsaj enkrat to težavo, zato me zanimajo izkušnje.

Vsaka nosečnost je drugačna in kar je normalno za eno osebo, morda ni enako za drugo. Zato je najbolje, da se za zanesljive informacije obrnete na zdravstvenega delavca, ki vam lahko nudi ustrezno pomoč in nasvet za vaš konkreten primer.




williamshane -> RE: Nosečnost in izcedki (4.3.2024 11:34:31)


IZVIRNO SPOROČILO: Čvekačica

Živijo,

prosila bi vas da delite izkušnje tiste, ki ste imele opravka s kakšnimi bolj čudnimi izcedki kaj je bilo in kako se je rešilo?[sm=smiley1.gif]

Berem da ima približno tretjina nosečnic vsaj enkrat to težavo, zato me zanimajo izkušnje. basketball stars

Vsaka nosečnost je drugačna in kar je normalno za eno osebo, morda ni enako za drugo. Zato je najbolje, da se za zanesljive informacije obrnete na zdravstvenega delavca, ki vam lahko nudi ustrezno pomoč in nasvet za vaš konkreten primer.


Kar velja za tipično med eno nosečnostjo, morda ni med drugo, ker je vsaka nosečnost edinstvena. Zato je priporočljivo, da se posvetujete z zdravstvenim delavcem, če želite natančne informacije in prilagojeno pomoč.




Stran: [1]