Otroška oprema (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


LittleMama -> Otroška oprema (15.1.2024 14:33:39)

Pozdravljene. Če katera išče otroško opremo vam toplo priporočam trgovino Lorelli v Trebnjem. Imajo spletno trgovino in ker sem ponavadi skeptična glede spletnih nakupov sem jih poklicala če lahko opravim nakup pri njih. So zelo prijazni, malo družinsko podjetje... avtosedež sem lahko celo probala v avto kako paše v babycentru te možnosti itak ni. Cene so pa pol manjše kot v bc. Tako da če kupujete si poglejte :) spletna stran pa je www.lorelli.si[sm=bravo.gif]




tshirtchic -> RE: Otroška oprema (10.6.2024 5:13:42)

Pozdravljene. Če katera išče otroško opremo vam toplo priporočam trgovino Lorelli v Trebnjem. Imajo spletno trgovino in ker sem ponavadi skeptična glede spletnih nakupov sem jih poklicala če lahko opravim nakup pri njih. So zelo prijazni, malo družinsko podjetje... avtosedež sem lahko celo probala v avto kako paše v babycentru te možnosti itak ni. Cene so pa pol manjše kot v bc. Tako da če kupujete si poglejte :) spletna stran pa je www.lorelli.si


Tole priporočilo za trgovino Lorelli v Trebnjem je izjemno koristno, saj poudarja prijaznost in prilagodljivost malega družinskega podjetja ter omogoča preizkus avtosedeža pred nakupom, kar je redka in zelo dragocena storitev.
slice masters




horaortiz -> RE: Otroška oprema (24.7.2024 5:20:17)


IZVIRNO SPOROČILO: LittleMama

Pozdravljene. Če katera išče otroško opremo vam toplo priporočam trgovino Lorelli v Trebnjem. Imajo spletno trgovino in ker sem ponavadi skeptična glede spletnih nakupov sem jih poklicala če lahko opravim nakup pri njih. So zelo prijazni, malo družinsko podjetje... avtosedež sem lahko celo probala v avto kako paše v babycentru te možnosti itak ni. Cene so pa pol manjše kot v bc. Tako da če kupujete si poglejte :) spletna stran pa je www.lorelli.si[sm=bravo.gif]pizza tower



Ta nasvet trgovine Lorelli v Trebnjem poudarja prijaznost in prilagodljivost malega družinskega podjetja ter vam omogoča preizkus avtosedeža pred nakupom, kar je redka in dragocena storitev.




horaortiz -> RE: Otroška oprema (24.7.2024 5:20:29)

moral bi ga kupiti




tonyadams -> RE: Otroška oprema (26.7.2024 11:27:44)

Lepo je tudi, da omogočajo preizkušanje avtosedeža v avtomobilu pred nakupom, saj to resnično pomaga pri izbiri pravega izdelka. strands




Stran: [1]