|
Anonimen -> Jutranja Slabost (20.6.2026 6:35:45)
|
Pozdravljeni, Sem v 5 tednu in 6 dan nosecnostizanima me začela se je pojavljat slabost, neprestano oz krci v maternici kot pri menstruaciji, bruhala sem samo enkrat. Zanima me če ima katera nasvet kako oblažim slabost, da bo lazje do drugega trimesečja Hvala
|
|
|
|