Brušenje parketa! (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


*NaTaŠa* -> Brušenje parketa! (1.10.2005 13:40:13)

Živjo!

Ali pozna kdo kakšnega parketarja(kr, lj) ki za brušenje in lakiranje nebi bil svinjsko drag.Naša dnevna pride predčasno[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] in moremo nekej na hitr poštimat.Sem malo klicala okoli in pride brušenje in lakiranje za 18m2, 50.000.kar se mi zdi kar nekej.




kakiy -> RE: Brušenje parketa! (1.10.2005 23:52:36)

iz kje pa si? To delo je služba mojega fanta




*NaTaŠa* -> RE: Brušenje parketa! (2.10.2005 15:30:27)

Iz Kranja!




Anonimen -> RE: Brušenje parketa! (2.10.2005 16:06:44)

Nataša, koga si pa klicala? Meni je to delal neki Florjančič Mirko in vem, da ni bilo pretirano drago. Koliko je točno stalo, se pa ne spomnim. Je pa včasih problem pri teh obrtnikih, ker se ne držijo rokov, ki jih rečejo. Ta Florjančič je pa za menoj delal še parim, ki jih poznam, in vedno bil točen. Včasih to zna biti namreč problem, če se ti mudi.




*NaTaŠa* -> RE: Brušenje parketa! (2.10.2005 16:22:17)

Mah parketarje iz kr in lj pa en je bil iz tržiča.Bomo vidl no.Samo bi res rada to naredila predenj pohištvo zmontirajo.




Anonimen -> RE: Brušenje parketa! (2.10.2005 16:26:47)

No, samo v vednost. Moja starša sta uno firmo Dilca klicala in so ju nat... ne vem koliko časa. Da bodo prišli, našadva doma in čakata, čakata ... pa nikogar. Pokličeta in en kup opravičevanja, pa da bodo prišli čez dva dni. Pa spet čez dva dni nobenega ... in tako dalje kakšen mesec. Pa vsakič so 100-odstotno zagovotili, da zdaj pa resno ...




Stran: [1]