Kdaj tricikel? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


kepa* -> Kdaj tricikel? (10.10.2005 22:01:31)

Kdaj lahko začnemo uporabljati tricikel? Pri enem letu ali že prej?




andrejaz -> RE: Kdaj tricikel? (10.10.2005 22:07:17)

To je pa zelo odvisno od samega tricikla.
Mi imamo tak tricikel, ki ima varovalno ograjico in ob straneh polički za nogice, tako da smo ga začeli uporabljali že v začetku maja, ko je bil star dobrih 8 mesecev.




polona2 -> RE: Kdaj tricikel? (11.10.2005 8:01:39)

Mi imamo tudi takega, kot Andreja in smo ga uporabljali od 1 leta naprej, uporabljajte ga, še preden otrok shodi, ker potem za nekaj časa tricikel izgubi svoj čar.




Urša -> RE: Kdaj tricikel? (11.10.2005 8:16:18)

Tud mi smo ga začeli uporabljat pri enem letu-ga je dobila za rojstni dan. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




girly_mama -> RE: Kdaj tricikel? (24.8.2018 10:43:44)

Mi smo vzeli Kinderfeets tricikel, ki se spremeni v dvokolesnik. Naša je začela furat tricikel že pred enim letom, je baje to tudi najmanjši poganjalec na trgu tako, da je res razturala. Pri letu in pol, ko je osvojila tricikel pa smo ga spremenil v dvokolesnik. Top zadeva, tamala znjim šiba zunaj in po bajti, je taglavna!




kokos4 RR -> RE: Kdaj tricikel? (25.8.2018 6:50:08)

Jaz imam isto namen kupit tega kinderfeets za 1 rojstni dan pa bomo vidli, upam da bo funkcioniralo :) 




lola85 RR -> RE: Kdaj tricikel? (25.8.2018 6:56:39)

Tega Kinderfeets vsi pohvalijo, ki ga imajo :) nas ga sicer ni imel, je sel kar na poganjalca malo pred 2 letoma. Tricikel je dobil pred 1.letom, ampak tistega, ki ga lahko stars od zadaj tisci naprej :) nam je bil ful prakticen, ker po 1 letu ni sel vec v vozicek, haha pa smo ga v tem prevazali :)




laura13 RR -> RE: Kdaj tricikel? (2.9.2018 20:24:36)

Hm, priznam da nam ta ni všeč ... Mala ves čas dobiva noge pod zadnjo palico pri zadnjih kolesih in se bojim da se bo tako poškodovala ... ne vem zakaj se to dogaja pa smo poskusili vse možne višine ...




Stran: [1]