a mamice nimate časa a sem jaz kej zabluzila (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dvojčki, trojčki, četverčki



Sporočilo


natalina -> a mamice nimate časa a sem jaz kej zabluzila (17.10.2005 13:22:54)

sam preverjam, če tole deluje???




želva -> RE: a mamice nimate časa a sem jaz kej zabluzila (17.10.2005 13:31:54)

deluje




SISI25 -> RE: a mamice nimate časa a sem jaz kej zabluzila (17.10.2005 14:11:43)

Evo jaz se javljam. Sem pa ugotovila, da jih je vedno manj tu gor an dvojčkih, tako da še jaz pozabim gor pogledat.
Ma pri nas imamo pet zobke na pohodu in je eden čist bogcan, potem je pa ves čas sitkan in pa še drisko ima. Drugi pa zobke boljše prenaša. Drugače pa kar gre, ma mi smo že itak čist sprogramirani. PRoblem je edino ker bi oba ves čas na nogicah stala, jaz pa obeh ne morem držati. Ja pa plazit se nočmo je boljš hodit, tak da pri nas verjetno s plazenjem nič ne bo.

No upam, da se še katera javi. Vi se pa lepo imejte.




lutka -> RE: a mamice nimate časa a sem jaz kej zabluzila (17.10.2005 14:46:42)

da se na hitro javim, ker grem čez eno uro v službo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image].........

stari smo 17 mesecev in vedno več časa zahtevata zase. Vsepovsod ju je polno, jaz ju ne folgam več krotit. Včasih se mi zdi da sem bom od utrujenosti sesedla in nikoli več vstala [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]

se mi zdi da jima grejo same bedarije po glavi, od stikanja po predalih, grizenja, cufanja, lezeta vsepovsod kamor se le da, do trme in joka.........

drugače pa pridno jesta in rasteta, hvalabogu zaenkrat sta zdrava.....tako, da če po pravici povem imam za RR vedno manj časa...

Je pa lepo Natalina, da si se spomnila na nas [sm=rozica.gif][sm=rozica.gif]

lp




natalina -> RE: a mamice nimate časa a sem jaz kej zabluzila (17.10.2005 17:35:14)

juhuu sam, da ste se javle vsaj vidve, sem že pomislila, da ko otročki mal zrastejo te kar pobere, ker se noben ne javi..no naj vama povem, da vajine besede ker imata starejše kot jaz kar požiram in si skušam predstavljati kako bo pri nas, tako, da bom z veseljem kdaj še kaj vprašala....hvala vama pa pa




Stran: [1]