kaj vzeti v porodnišnico? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


nancy -> kaj vzeti v porodnišnico? (15.3.2004 11:00:48)

Sicer imam še zelo veliko časa (sedaj sem v 5. mesecu), ampak me vseeno zanima, kaj je potrebno vzeti s sabo v porodnišnico? Katere stvari tam res potrebuješ?

LP




Mina1 -> kaj vzeti v porodnišnico? (15.3.2004 11:17:15)

No, jaz sem s seboj vzela namesto torbe kar nessesery (mi je prijateljica povedala) in sem notri imela pač tiste nujne zadeve kot so: papiranti robčki, gel za tuširanje, vazalin, body milk in te stvari za nego.

Ker sem bila jaz notri 13 dni (carski rez), pa še malček se je okužil z mojo vodo in sva bila zaradi tega namesto 7 dni notri 13 dni - potem sem rabila še šampon, pa fen in vse to. Sproti so mi starši in moj nosili vse potrebno.

Ne pretiravaj s torbo, ne preveliko, ker je ne boš imela kam dati. Aja, pa ne pozabi na vse papirje, ki jih moraš imeti s sabo!!! Aja, pa copate, ampak takšne, da če se boš tuširala in bo voda nanje prišla, da ne boš mokra, ker mi smo imeli konstantno poplavo v kopalnici.

Tam itak dobiš grdo spalno srajco, mrežaste hlačke in njihove vložke, tako da......

pa-pa




Teni_ -> kaj vzeti v porodnišnico? (15.3.2004 17:07:40)

Za otočka ne rabiš nič, ker vse dobiš tam, rabiš samo stvari za dojenčka za pot domov!
LP
Mojca




nancy -> kaj vzeti v porodnišnico? (22.3.2004 13:11:00)

Omenila si papirje, ki jih rabiš s sabo. Kaj poleg materinske knjižice pa še rabiš?




Mina1 -> kaj vzeti v porodnišnico? (22.3.2004 13:13:26)

Če si poročena, potem poročni list, pa tisto, kar so ti dali pri G, napotnico za porod, pa še en papir ti dajo, pa zdajle ne vem točno.

Vse, kar ti dajo, vzami s sabo. Več ni nikoli preveč

pa-pa




rika -> kaj vzeti v porodnišnico? (30.3.2004 16:48:10)

Svetujem ti, da se čez par mesecev odločil za materinsko šolo. Tam boste zvedele čisto vse, kar morate vedeti. Me smo dobile natančne sezname za stvari in dokumente, ki jih rabimo zraven, kaj rabimo za dojenčka za domov, pa kaj rabimo doma...




Stran: [1]