Maček in nova sedežna (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Hišni ljubljenčki



Sporočilo


Mijavček -> Maček in nova sedežna (27.10.2005 14:28:52)

Živjo!

Imam zelo razvajenega hišnega perzijca, ki hodi in leži vsepovsod in seveda tam pušča tudi svoje 12 cm dolge dlake. Ker z možem kupujeva novo sedežno, me zanima, če ima katera kakšne izkušnje z mikrofibro, al mikrovlakni, ne vem točno kako se reče. Skratka rada bi sedežno, na katero se ne bi "limale" dlake in bi se lahko očistila (dlak in druge umazanije)
Imate kakšen predlog?




ma-ja -> RE: Maček in nova sedežna (27.10.2005 14:34:16)

Na mikrofibri se nalepijo vse dlake. Moja dva mačka sicer nikoli nista na sedežni, ima pa tašča take težave s psom. Pa še posesati je potem težko. Razmisli o usnju ali pa o taki sedežni, ki se ji sname prevleka in se potem opere.
Jaz tudi razmišljam o taki, ker moja dva otročka včasih tudi z neverjetnimi akrobatskimi spretnostmi vse napackata.




jazz -> RE: Maček in nova sedežna (27.10.2005 17:11:04)

Ja,res se nalimajo dlake in posesat je težko ampak z rahlo vlažno krpo pa gre čisto vse dol!!!!!!!




Mijavček -> RE: Maček in nova sedežna (28.10.2005 12:03:52)

Hvala za odgovore!

Usnje mi ni najbolš, ker se mi zdi hladno na dotik, pa še bojim ze da ga muc ne bi skrempljal, zato bom vzela kakšno tako sedežno, ki mi je ne bo preveč žal in jo bom čez ene 2 leti lahko zamenjala.
Za mikrofibro se pa bojim, da bodo koz dlake gor, ah nič, bom vzela tako, ki bo iste barve kot dlaka, pa s ene bo videlo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

hvala še enkrat,

uživajte!




Stran: [1]