Kako je v bohinju? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


Anonimen -> Kako je v bohinju? (1.11.2005 13:45:03)

Punce z Bohinjskega konca,kako je kaj pri vas te dni?Mi bi se namreč odpravili za kakšen dan na počitnice,malo pohajat,jahat,mogoče v bazen,...Kako mrzlo je pri vas,(mi smo namreč z morja,tu ni neke zime)?Je fajn gneča al bi še kje dobili kaj za prespat?Upam samo,da bi se vreme malo uneslo,ker tu je kar šit...Ma dobro,lepo se mejte!




baguSka -> RE: Kako je v bohinju? (1.11.2005 14:13:17)

Nisem ravno iz Bohinja, ampak lahko ti povem, da tudi zadnje dni že močno diši pozimi. Za spat ne dvomim, za pohajanje pa se lepo toplo oblecite. ;)




Primoza -> RE: Kako je v bohinju? (1.11.2005 16:29:08)

Bohinj novembra?

Ni ravno "prva izbira", ker je velikokrat cel dan pod meglenem pokrovom, še posebno te dni je inverzija v gorah izrazita. Osebno gremo ali septembra ali pa za majske praznike, ko je že topleje.




Anonimen -> RE: Kako je v bohinju? (1.11.2005 20:00:07)

mah,slabše kot tukaj skoraj ne more biti.imamo meglo in dež že od petka...ma samo,da malo menjamo ambient.tastarejša bi šla rada na mrcina ranč malo jahat...ma sej ne vem kam pobegnit za 2 dni?




SPORTINA -> RE: Kako je v bohinju? (1.11.2005 23:11:14)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] NIKKI....Iz prve roke, od domorodke z dvema majhnima otrokoma!

Pri nas je bilo do sobote cudovito: soncno, toplo, na soncu skoraj za kratke rokave...
Vceraj in danes pa je ze skoraj malo po snegu zadisalo, a mi smo se kljub temu
vecji del dneva zunaj. Vabljini v Bohinj, saj pregovori, da ima pri nas DEZ MLADE
ze davno ne drzijo vec.
Mislim da z kapacitetami oz.nastanitvijo ne boste imeli tezav, saj je vse bolj prazno. Kaj pa boste poceli, pa je odvisno od vas, MI (beri Bohinjci) vam na
zalost ne nudimo prav veliko in boste bolj prepusceni lastni iznajdljivosti.
Do tega tedna so bili se cudoviti dnevi za hribe, sprehode in kolesarjenje.
Z otroci boste lahko sli v vodni park, a vceraj je bila taka guzva, da ni bilo za it.
Danes bolje...mi raje vcasih posedimo pred parkom in drobimo pecene kostanje...

Ce te se kaj zanima pisi...

pozdravcek, bunde pa le vzemite...[sm=wink.gif]




Stran: [1]