zarja 2 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


mela -> zarja 2 (9.11.2005 19:04:02)

da ti odgovorim na tvoja vprašanja-moja pikica veselo  vleče joško.sem zelo vesela in ponosna nato.v vsakem pogledu je dojenje oz. mamino mleko boljše(prebava,pa pripravljanje,...).vendar ce ni mleka ga pač ni in se s tem ne obremenjuj.je pa res,da gredo dojeni otroci z tezo malo bolj počasi gor kakor pa zalivani-ki jedo na flaško.mi smo do 4 kilc rabli dolgih 5 mesecev.ponoči mi se vedno ne pušča obrok.tam okol pol štirih se zbudi in veselo cuza.no,pri nam je blo isto v bolnici je vec kot eno uro jedla in sm bila čist na tleh in v skrbeh.sem mislila, da ne bo nikoli jedla kot "normalni" otroci.in vse se popravi.jst sm ezano zbujala ponoči da je jedla in ni mi žal saj je tako baje pravilno pri nedonošenčkih.
a si ti rodila al si mela carskega?




Zarja2 -> RE: zarja 2 (11.11.2005 10:56:31)

Živjo,
jst sm kr rodila, brez carskega, je šlo vse bliskovito hitro. Od popadkov pa do poroda. Vse skupi je trajal 2 uri, kar ni skoraj nič. Je pa res da imam že od prej enga otroka, tako da je verjetno zato vse skupaj bolj hitro potekalo (razširjen kanal že od prej itd.). Si pa res lahko ponosna da vama je uspelo preiti na dojenje. Resnično [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]. Meni je zmanjkalo živcev za to, nekaj časa je še šlo in to po 20 ml, se mi je zdelo premalo in sem jo začela s flaško "pitat". Tako sem vsaj vedela koliko zares poje in da je sita. Pol je pa mlekec šel po gobe [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]. Ampak živčki so pa celi. Na začetku sem se res obremenjevala, ve punce ste me pa lepo potolažile.  Tako praviš da sta rabili 5 mesecev za tako težo? No potem se vama pa verjetno kmalu približava še medve z mojo Zarjo, včeraj je imela že 2750 pri treh mesecih. Se mi zdi kar v redu, čeprav zdravnica pravi da še ni dosti za njeno velikost. Ima pa 47 cm. Bomo videli kako kaj naprej, vama z Ezano pa veliko sreče.




Stran: [1]