prosim pomoč-bruhanje s sluzjo in krvjo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


lucky 111 -> prosim pomoč-bruhanje s sluzjo in krvjo (14.11.2005 20:16:19)

Pišem v imenu Mašolinke-njena 14 mesečna hčerka je danes bruhnila sluz, pomešano s krvjo??? A mogoče katera ve, kaj bi to bilo?
Naj še omenim, da ni nič bolna in čist običajno razpoložena.

Hvala za vsak odgovor in lep večer!




Anonimen -> RE: prosim pomoč-bruhanje s sluzjo in krvjo (14.11.2005 20:25:37)

Mislim, da je to za zdravnika in ne za forum!




lucky 111 -> RE: prosim pomoč-bruhanje s sluzjo in krvjo (14.11.2005 20:29:04)

Sej je takoj pediatra klicala, pa je reku, naj se oglasi jutri, če se bo to ponovilo. Pa naj opazuje, če se kaj drugače obnaša. Samo zanima me, če se je že kateri kaj takega zgodilo?

Hvala.




ZARA -> RE: prosim pomoč-bruhanje s sluzjo in krvjo (14.11.2005 20:29:23)

Se strinjam s Seleno, takoj k dežurnemu.




beti 1 -> RE: prosim pomoč-bruhanje s sluzjo in krvjo (14.11.2005 20:48:04)

Sluz pomešana z krvjo najpogosteje izhaja iz noska ali kakšnega drugega dela dihal. Zdaj, ko je hladno in so prostori ogrevani, je zrak zelo suh, zaradi česar lahko pri manjših otrocih pride do blagih krvavitev v nosku ali žrelu. Ko ta kri skupaj s sluzjo pride v žrelo jo ponavadi požrejo, če pa je pregosta, ali pa zaradi česa drugega pa lahko tudi bruhnejo.
Če se je to zgodilo samo enkrat, je bilo zadeve malo in so bile bolj krvave nitke kot skupki krvi jaz ne bi zganjala panike, bi pa še vseeno deklico bolj opazovala kot ponavadi.




lucky 111 -> RE: prosim pomoč-bruhanje s sluzjo in krvjo (14.11.2005 21:00:42)

Beti - **** se ti najlepše zahvaljuje za odgovor.

Lep večer!




buča -> RE: prosim pomoč-bruhanje s sluzjo in krvjo (15.11.2005 7:36:06)

no,z Mašo je bilo ponoči vse ok,sem ti rekla,vseeno jo še malo opazuj,verjamem,da si prestrašena....kaj vse še bo...[sm=pikapoka1.gif]




Anonimen -> RE: prosim pomoč-bruhanje s sluzjo in krvjo (15.11.2005 9:40:24)

Ojoj, pa zakaj tega, kar je povedala beti 1, pediater ne pove? Pa kaj je s temi zdravniki?! Koliko taka informacija eni pestrašeni mamici pove! Joj, joj, joj, res.




ZARA -> RE: prosim pomoč-bruhanje s sluzjo in krvjo (15.11.2005 12:27:10)

Ja, res grozno... jst bi jo pomoje takoj vlekla k zdravniku, pa ne hodim tja za vsak drekec...sam kri me pa res vrže iz tira...
Se mi zdi, da je beti1 tud zdravnica, če se prav spomnem [sm=smajl.gif]?? 




Anonimen -> RE: prosim pomoč-bruhanje s sluzjo in krvjo (17.11.2005 21:22:09)

Evo mene-ja tamala je ok,živa kot ponavadi.Sem se pa dobesedno usrala ko je na belo brisačo  izpljunila krvavo sluz.Vse mi je odpovedalo.JAZ SEM SI ŽE VSE NAJHUJE PREDSTAVLJALA[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image].zdravnik je pa rekel da res ne bi vedel kaj bi blo to.
Mi je pa včeraj še ena rekla,da je to točno to,kar je beti napisala.Če pa bi bla sama kri brez sluzi je pa druga pesem.




Stran: [1]