UZ pred abrazijo!!! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Spontani splav



Sporočilo


Sulfinija -> UZ pred abrazijo!!! (2.12.2005 6:51:24)

Punce jaz kar ne morem verjet kaj se nama bo spet danes zgodilo,da najine pikice več n bo pri nama.
Zanima me katere ste dožoivele podobno ali mi lahko katera pove ti pred abrazijo naredijo še tam kak pregled in UZ?

LP MOjca




sand -> RE: UZ pred abrazijo!!! (2.12.2005 7:30:50)

Res mi je žal, da moraš čez vse to in mislim, da res ni fajn,ampak ostani na svoji poti in občuduj svoje življenje z druge strani, saj ta vedno prinese čudeže.POGUM!
Glede abrazije, jaz sem jo imela in sicer 5t po porodu, ker so pozbili del posteljice.Na urgenci ti bodo najprej naredili UZ, potem greš v operacijski blok, ti dajo posteljo in opremo, te pripravijo za poseg in potem čakaš, jaz sem bila pred vrsto, ker sem imela mojega sončka s sabo, ker sva se dojila.Dali ti bodo splošno narkozo, meni so dali samo lokalno, na mojo željo, zato, da sem lahko takoj dojila.Je za zdržat, če boš imela pa splošno pa itak nič ne čutiš,se zbudiš mal še tam odležiš, dobiš flašo antibiotika v žilo in će je vse ok greš domov.
Kmalu bo za tabo,glavo pokonci,novo bizje te potrbuje veselo in pozitivno.Drži se,lp Sand




borovnicka -> RE: UZ pred abrazijo!!! (2.12.2005 8:08:37)

Meni so naredili UZ, nato sem lepo počakala in v splošni narkozi zaspala ter se zbudila v sobi. Čeprav so bili trenutki težki (sama veš, da se ne da opisat), sem vesela da je ginekologinja dobro opravila svoje delo, saj okrog men že divja mali nagajivček.

Držim pesti!




Klarissa -> RE: UZ pred abrazijo!!! (4.12.2005 13:06:25)

jaz sem imela tik pred abrazijo (10H)  še en pregled z UZ, ki je potrdil, da srček ne bije.
par ur kasneje (ob 13H) sem imela abrazijo, ob 18h sem pa šla domov.
drži se. mora biti kmalu bolje.




Stran: [1]