problem... (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vzgoja



Sporočilo


karmy -> problem... (1.4.2004 10:38:00)

...jzt grem oktobra u lj u študenca po vsej vrjetnosti in že jodlam po RR že se mi zdi celo večnost ... uglavnem...jzt sm rodila k sm bla u tretjem letniku tk da je biu moj mali od takrat pri svoji stari mami, in zdej k sm u petem letniku, razmišljam da bi mojega sineka vzela s sabo... ...sm problem pa je v tem da se je navezu na svoja dva strica in seveda na staro mamo in na starga ata ( en je 6 let, en je pa 24 let ) ...tk da ne vem kako bo v lj in če imate kakšen nasvet kako ga brez joka in izgube živcev počasi navadim da bova samadva v lj? jzt grem zdej konc aprila domov tk da se bom od doma vozila in bom bla celo poletje z njim...in kadar sm šla po poletju spet u šolo je blo ful joka in žalosti iz moje strani...in zdej imam možnost ga vzeti s sabo... hvala bogu, drugače se mi zdi da bi doživela živčni zlom če bi bla še dlje brez njega... ... rada bi pa tudi kupila avto, tako da ne bi bla glih brez avta, ker je zelo težko bit brez in z težko ampak ti pa odloži veliko breme od hrane iz trgovine do teže svojega malčka..

če imate kakšne predloge prosim povejte...




karmy -> problem... (2.4.2004 8:33:03)

saj men se tud hmal....




Stran: [1]